Įkraunama...
Įkraunama...

Vieno kasnio užkandžiai

o kur klaipedoje pigiai gauti krepseliu, skaniu 4u.gif
Atsakyti
Gal patarsit, kur Vilniuje krepsiuku sveriamu isigyti.Kiek domejausi, gamina Iki, Gulbinienes imone, dar Beatrices saldumynai.Gal dar ka zinote, kurie skaniausi ax.gif
Dekoju,jei atsakysite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2011 10 10, 00:11)
gal kam kils ideju nuo mano vaisiu padeklo smile.gif

user posted image

krepseliuose salota, krienai, kepta ispjova ir spanguoliu dzemas, sumustinukai su kiausiniu, maonezu ir ikrais, sumustinukai su silke, svogunu ir kornisonu, bei farso rutuliukai su pomidoriuku

Nerealiai skaniai atrodo.Man patiko mintis su silke thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanile69: 04 sausio 2012 - 12:32
QUOTE(Nerytė @ 2011 10 10, 01:11)
gal kam kils ideju nuo mano vaisiu padeklo smile.gif

krepseliuose salota, krienai, kepta ispjova ir spanguoliu dzemas, sumustinukai su kiausiniu, maonezu ir ikrais, sumustinukai su silke, svogunu ir kornisonu, bei farso rutuliukai su pomidoriuku

wub.gif labai skaniai atrodo wub.gif . Norėjau paklausti - faršo rutuliukai - kas tai? kaip virti? kepti?

QUOTE(No comment @ 2011 11 29, 22:41)
Ačiū visom atsakiusioms. Radau tikrai nemažai įv. formų.
Parodau savo 3 dienų darbą  ax.gif

he he.. nu kokie faini užkandėlių tortai wub.gif

aš krepšelius perku Bijoloje. 20 vnt kainuoja 4,50 LTL. Trapūs krepšeliai, tinka tiek saldžiam įdarui, tiek pikantiškam.
Atsakyti
norfoje 18 krepseliu (supakuotu) kainuoja 3,75lt. sausainiu skyriuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2012 01 04, 22:08)
norfoje 18 krepseliu (supakuotu) kainuoja 3,75lt. sausainiu skyriuje 4u.gif


Man atrodo kad aš 16 jų suskaičiavau. Beje tikrai labai skanūs ir kaina nesikandžioja
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2012 06 27, 10:09)
Man atrodo kad aš 16 jų suskaičiavau. Beje tikrai labai skanūs ir kaina nesikandžioja


Ir man atrodo kad jų ten 16 ax.gif Man tai iš Norfos labiausiai patiko 4u.gif
Atsakyti
sveikos, noriu paklausti ar kuri naudojat siuos krepselius?
user posted image
kazin jie nesumirks, jeigu uzkandzius paruosi is vakaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Future-bride @ 2012 07 09, 16:51)
sveikos, noriu paklausti ar kuri naudojat siuos krepselius?
user posted image
kazin jie nesumirks, jeigu uzkandzius paruosi is vakaro  g.gif

Manau, kad sumirks g.gif
Atsakyti
HEEELLLPPP gal kas greitai atsakys man doh.gif

Sestadieni baliuka sbus ir nusipirkau tuos tokius saukstelius-krepselius. Planuoju i vienus deti philadelpia sureli- lasisa-agurkelis-krapas, o i kitus ikru raudonu turiu, bet nzn ka daugiau. Nesinori vienu ikru pamesti. galvoju gal tepamos varskes, bet jau lasisa su panasiu bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2012 08 08, 14:39)
HEEELLLPPP gal kas greitai atsakys man  doh.gif

Sestadieni baliuka sbus ir nusipirkau tuos tokius saukstelius-krepselius. Planuoju i vienus deti philadelpia sureli- lasisa-agurkelis-krapas, o i kitus ikru raudonu turiu, bet nzn ka daugiau. Nesinori vienu ikru pamesti. galvoju gal tepamos varskes, bet jau lasisa su panasiu bus  g.gif

mama mano dare atsimenu su ikrais lasiska svogunu laiskiukais ir viska sumaise majonezu ir tada dejo i krepselius man labai skanu buvo
Atsakyti