Įkraunama...
Įkraunama...

Ką valgo lieknutės?

sveikos! gal ir nesu lieknute, bet svoris mano vidutinis, normalus ax.gif - kmi 21. o valgau viska, svoris pas mane nesvyruoja. valgau tada, kai tikrai isalkstu - tai gaunasi pas mane 3 valgymai ir koks 1 uzkandis. megstu visokias sriubas, troskinius, salotas, koses. nedaug vartoju kiaulienos, nes nelabai megstu, labai megstu zuvi biggrin.gif
pvz siandienos mano meniu: ryte - sumustiniai su varskes suriu, juoda kava su sauksteliu cukraus, pietus - kalakutienos sultinys su moromis, bulvemis, makaronais, dabar suvalgiau obuoli ir puodeli zalios arbatos be cukraus, o vakare valgysim saltai rukyta karsi ax.gif
taip kad jokios ypatingos dietos nesilaikau, tiesiog valgau ivairu maista ir tik tada, kai organizmas to praso, jokiu persivalgymu, jokiu valgymu tik del to, kad kas nors vaisina ar siulo - jei nesu isalkusi, man net neskanu, nesinori apie maista net galvoti...
ach tiesa, didelio potraukio saldumynams taip pat neturiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo budylnikas: 19 vasario 2009 - 15:31
sveikutes smile.gif

na tos dietos man irgi kiek perdrastiskos as irgi linkusi labai greitai pasitaisyti vos tik pradejus normaliau valgyti verysad.gif va praeitais metais tyrejau labai dideliu nervuku tai ir numeciau nuo 70 iki 53 per kokius 3 menesius zinoma tai buvo sveikatai ne i gera buvo bet vistiek labai dziaugiausi bet vostik reikalams susitvarkius nors ir prisilaikant ir nevalgant visko is eileas svoris vel pradejo augti ir dabar vel sveriu 65kg ir man tai nepatinka o beto ir vyras nors nesako tiesiai bet duoda sauprasti kad jau lasinukai akis bado smile.gif

bandziau valgyti viska virta dauk darzoviu nevalgyti nieko kas is miltu na tai istempiau maksimum savaite bet zinoma svoris nenukrito gal koks 1kg bet jauciausi pati palengvejusi bet kadangi mano vyras tuom gyvas negali buti tai jam teko gaminti atskirai ir zinoma varvinti seile kaip jis valgo doh.gif

taigi isvada sveikai maitintintis galima jai tai daro abu rolleyes.gif

na bet as vistiek stengiuosi prisilaikyti kad bent tie kg neaukti smile.gif

beje mano ugis 165 svoris 65kg jai kas ridetu desimt cm tai manau svoris butu normalus taigi nepergivenkite kurios yra aukstesnes ir panasiai sverete tai nera nieko baisaus o vyrams moterys visada atrodo perstoros ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2009 02 19, 20:37)

nepergivenkite kurios yra aukstesnes ir panasiai sverete tai nera nieko baisaus o vyrams moterys visada atrodo perstoros ax.gif


Nekalbekite nesamoniu schmoll.gif moterys pacios sau atrodo per storos, be to nuolat apie tai zyzia vyrams girdint fool.gif
Atsakyti
Idomiausiai atrodo stambi moteris, kertanti trecia torta gabala, skusdamasi, kad visvien niekada nesulieknes cool.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Kristaina @ 2009 01 25, 21:43)

Siaip tai labai gera knyga yra apie tai. Paul Mckenna "I can make you thin". As pirkau knyga internetu, bet turetu ir knygyne jau lietuviu kalba buti.


Skaiciau ta knygute, ji man labai patiko thumbup.gif Sakyciau pats normaliausias ir saugiausias svorio metimo budas.
Beje yra net atskiras formumas, kur merginos meta svori pagal Paul Mckenna.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Mano ugis 163,sveriu dabar 50kg huh.gif visalaika sverdavau 47-49,o dabar kaip prilipo tas kilogramas nu niekaip jo neatsikratau doh.gif ir atrodo,kas tas kg bet kad jis man ant lesku susikaupe,tai man ziauriai matosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 02 20, 09:36)
Idomiausiai atrodo stambi moteris, kertanti trecia torta gabala, skusdamasi, kad visvien niekada nesulieknes  cool.gif


va cia tai tikrai drinks_cheers.gif , yra tokiu zyzianciu, bet nieko del svorio nedaranciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 02 20, 10:36)
Idomiausiai atrodo stambi moteris, kertanti trecia torta gabala, skusdamasi, kad visvien niekada nesulieknes  cool.gif


Papildyta:
QUOTE(KibirVibir @ 2009 02 20, 10:36)
Idomiausiai atrodo stambi moteris, kertanti trecia torta gabala, skusdamasi, kad visvien niekada nesulieknes  cool.gif



jo man daug tokiu teko pazinti,lengviausia yra apsimesti kad as nieko negaliu pakeisti,o apsileidzia nutunka ir vyrai po to pabega lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(budylnikas @ 2009 02 19, 16:30)
sveikos! gal ir nesu lieknute, bet svoris mano vidutinis, normalus ax.gif  - kmi 21. o valgau viska, svoris pas mane nesvyruoja. valgau tada, kai tikrai isalkstu - tai gaunasi pas mane 3 valgymai ir koks 1 uzkandis. megstu visokias sriubas, troskinius, salotas, koses. nedaug vartoju kiaulienos, nes nelabai megstu, labai megstu zuvi  biggrin.gif
pvz siandienos mano meniu: ryte - sumustiniai su varskes suriu, juoda kava su sauksteliu cukraus, pietus - kalakutienos sultinys su moromis, bulvemis, makaronais, dabar suvalgiau obuoli ir puodeli zalios arbatos be cukraus, o vakare valgysim saltai rukyta karsi ax.gif
taip kad jokios ypatingos dietos nesilaikau, tiesiog valgau ivairu maista ir tik tada, kai organizmas to praso, jokiu persivalgymu, jokiu valgymu tik del to, kad kas nors vaisina ar siulo - jei nesu isalkusi, man net neskanu, nesinori apie maista net galvoti...
ach tiesa, didelio potraukio saldumynams taip pat neturiu rolleyes.gif

Mano KMI 19.3
Valgau tada,kai isalkstu.Beveik kasdien valgau ar mesos ar paukstienos, bet su mazai priedu ..bulviu retai vartoju
Saldumynams potraukio neturiu, tik retkarciais isinoriu ko saldaus. Kava ir arbata geriu be cukraus. Pusryciai visada Muesli (kur daug dziovintu vaisiu) su pienu.
Beje jei kazko labai isinoriu nestabdau saves nors tai butu ir velokai..vistiek retai tai nutinka smile.gif
Atsakyti
As nieko nedarau..tiesiog daug judu, valgau viska is eiles...lieknumas mano paveldetas, netgi noreciua pastoreti...
Atsakyti
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 01 29, 15:22)
mano ugis 1, 72 o svoris svyruoja tarp 66- 69, tikrai neatrodau sau liekna... ir nevienakart girdejus repliku kad esu apkunoka  doh.gif


zodziu, aplinkiniu kultura aiski, jei jie tau replikas meto... g.gif Mano ugis mazesnis ir sveriu as daugiau. pati apie save esu baisios nuomones, bet is aplinkiniu niekada nieko negirdejau. nu, tik anyta viena karta pasisake lyg tarp kitko...
bet visi teisingi valgymo principai jusu jau surasyti smile.gif
daug vandens
valgyti daznai ir po nedaug
nevalgyti po 18
ryte vanduo su citrina
Papildyta:
QUOTE(liudvine @ 2009 02 01, 20:19)
sveikos mamasos ir dar tikbusimos 4u.gif sveriu as 55-56kg ugis 1.72 mano lieknejimo paslatis kad neturiu kada pavalgyti biggrin.gif nes per diena buna tiek reikalu,tiek rupesciu kad nespeju..speju tik vyrui paruost maista,ir namus sutvarkytvisa kita laika atima sunus 4u.gif

biggrin.gif
pavydziu as tau. tu gal ir dirbi? nes kai buni namuose su maziuku, nu, nors ir daug darbu yra, vistiek uzsisukusi prie saldytuvo paslampineju... ir finale - tragedija... doh.gif
Atsakyti
Sveikos,mano ugis 171cm,sveriu 53kg,o valgau viska kieknoriu ir kada noriu biggrin.gif ,man priauginti nepavyktu jei ir labai noreciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,manau cia paveldimumas. Mano tetis ir toks,valgo nemazai o svoris vos vos priauga.Tai mama is musu ir juokiasi,(nes pati apkuni) sako kaip imanoma is stortinio dviracio padaryti triratuko, niekaip lotuliukas.gif
Kai laukiausi pirmo vaiko buvau priaugusi 24kg,ir ka net nezinau kur jie dingo per kokius 4men vel sveriau 55kg,o su antru vaiku buvau priaugusi apie 15kg,tai po 3men sveriau 55kg.O sia ziema per kaledas jau sveriau 49kg verysad.gif doh.gif unsure.gif , tai jau ziauru buvo, ir nieko nedariau g.gif
Atsakyti