Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime savo draugėms III

Tęskime diskusiją čia 4u.gif

user posted image

Ankstesnė tema

Gerų pokalbių user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dirty_kiss: 21 sausio 2009 - 20:56
labai aciu uz naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
Puiki tema smile.gif


vasarele85
Visada galvojau, kad mano seimyna nenormaliai (kas sau) su biudzetu tvarkosi, bet pasirodo, kad ir blogiau buna g.gif

Gal durnai cia nuskambes, bet as savo vyrui pinigus, galima sakyti, "skolinu" ax.gif
Man galvoj netelpa, kur galima tiek isleisti (apie2100, gyvenam provincijoj) ir dar pritrukti g.gif
Nes kaip esu minejus, jo visos islaidos tai yra buto mokesciai. Tai kaip gali neprasyti atgal, jei daugiau uzdirbdamas pritruksta pinigu blink.gif
Itariu, kad savo masinai jis daug isleidzia, butu gerai kad ir manajai nors kiek tektu unsure.gif
Vaikui ir sau rubus, apava, zaislus, knygas perku as, paskutiniu metu ir vyrui nupirkau kelta gersniu drabuzeliu (is tos pacios perpuse mazenes algos)

Vasarele85 suprantu del pokalbio atideliojimo, del pinigu prasymo, nes mano vyras pradeda kelti tona iskarto tik paminejus zodzius pinigai - taupymas doh.gif jam iskarto stresas kad reikes riboti islaidas. Jis negali ramiai to isklausyti.

Kazkuri rase anksciau ir as tam pritariu, dalintis islaidas procentaliai nuo gaunamu pinigu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sirvita, ar gerai suprantu, kad nieko nesutaupot?
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 01 22, 01:11)
Puiki tema  smile.gif
vasarele85
Visada galvojau, kad mano seimyna nenormaliai (kas sau) su biudzetu tvarkosi, bet pasirodo, kad ir blogiau buna  g.gif

Gal durnai cia nuskambes, bet as savo vyrui pinigus, galima sakyti, "skolinu" ax.gif
Man galvoj netelpa, kur galima tiek isleisti (apie2100, gyvenam provincijoj) ir dar pritrukti  g.gif
Nes kaip esu minejus, jo visos islaidos tai yra buto mokesciai. Tai kaip gali neprasyti atgal, jei daugiau uzdirbdamas pritruksta pinigu  blink.gif
Itariu, kad savo masinai jis daug isleidzia, butu gerai kad ir manajai nors kiek tektu unsure.gif
Vaikui ir sau rubus, apava, zaislus, knygas perku as, paskutiniu metu ir vyrui nupirkau kelta gersniu drabuzeliu (is tos pacios perpuse mazenes algos)

Vasarele85 suprantu del pokalbio atideliojimo, del pinigu prasymo, nes mano vyras pradeda kelti tona iskarto tik paminejus zodzius pinigai - taupymas  doh.gif  jam iskarto stresas kad reikes riboti islaidas. Jis negali ramiai to isklausyti.

Kazkuri rase anksciau ir as tam pritariu, dalintis islaidas procentaliai nuo gaunamu pinigu drinks_cheers.gif

labas nu matai mano vyras be galo traupus spaudzia juodai pinigus vat kur beda kai jam ko rikia aisku jsi daug neskaiciuoja perka o kai man reikai tai as jau turiu pagalvot ar pirkti ar ne verysad.gif nes man jis neduoda pinigu verysad.gif
Atsakyti
labas rytas,

na, kai paskaitau, kad kai kuriose seimose taip sunkiai pinigus dalijamasi, is tikro sunku net patiketi. zinau, kad taip buna, net pazystamu seimu tarpe yra, bet... nzn, stengiames taupyt abu, o islaidos-kas eina i parduotuve, tas moka, o jei abu, tai tas, kas grynuju turi(stengiuosi grynais moketi, nes kortelej nematau likucio is karto ir man kazkaip geriau gryni).

sis menuo buvo nesvietiskai netaupus, ir si savaitgali sventes kelias turim, tai teks siek tiek isleisti. na, bet atsigriebsim kita menesi.aisku, per savaite stengiames neisleisti pinigeliu, perkam minimaliai, viska gaminu is to, kas yra namuose, dar ko reikes uzsipirksim savaitgali ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2009 01 22, 11:57)
labas rytas,

na, kai paskaitau, kad  kai kuriose seimose taip sunkiai pinigus dalijamasi, is tikro sunku net patiketi. zinau, kad taip buna, net pazystamu seimu tarpe yra, bet... nzn, stengiames taupyt abu, o islaidos-kas eina i parduotuve, tas moka, o jei abu, tai tas, kas grynuju turi(stengiuosi grynais moketi, nes kortelej nematau likucio is karto ir man kazkaip geriau gryni).

sis menuo buvo nesvietiskai  netaupus, ir si savaitgali sventes kelias turim, tai teks siek tiek isleisti.  na, bet atsigriebsim kita menesi.aisku, per savaite stengiames neisleisti pinigeliu, perkam minimaliai, viska gaminu is to, kas yra namuose, dar ko reikes uzsipirksim savaitgali ir viskas.

yra ir dar bogaiu bet as noriu akd jis bent kiek i msu atsizvelgtu o ne tik savo poreikius matytu doh.gif nes musu poreikiai jam nerupi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 22, 09:12)
yra ir dar bogaiu bet as noriu akd jis bent kiek i msu atsizvelgtu o ne tik savo poreikius matytu  doh.gif  nes musu poreikiai jam nerupi  doh.gif



bet jau tada man klausimas, kurioj vietoj cia seima?kad yra bendri vaikai ir pavarde? nu nesuprantu tokiu dalyku, bet cia tik mano nuomone. taip taupydama(tikrai didziule pagarba tau, kad sugebi isgyventi tu tokiu kiekiu pinigeliu) galetum ir viena sau gyvent su vaikais ir galvos nesukti. atleiskit, ne i tema as cia...
Atsakyti
Seku sita tema, vis kokiu patarimu ieskau kaip cia taupiau pragyvent, bet vasareles pasakojimas mane tiesiog sokiruoja.
Suprantu, kad yra seimu, kuriose pasidalija islaidas, kiekvienas savo biudzeta tvarko, savo alga paskirsto, yra atsakingi uz tam tikras sritis. Na man jau tai keista, bet jei toks susitarimas - tai cia seimos reikalas, svarbu jiems gerai. Bet sita situacija tai isvis doh.gif Kaip gali buti JIS ir tu su vaikais? Tai ka vaikai ne jo??
Cia man atrodo tie pinigu reikalai slepia daug didesnes visos seimos problemas..

Musu seimoje bendras katilas - ka parnesam, dedam i bendra kruva, kiek reikia isidedam i pinigines smulkiom kasdienem islaidom. Vedam programele seimos finansu "Butas", abieji poziuriai sutampa i pinigus, jokiu problemu. Tad man sunku suprasti, kaip gali mylimas vyras ir tevas taip skriausti savo seima... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 22, 01:25)
Sirvita, ar gerai suprantu, kad nieko nesutaupot?


Tikra tiesa ax.gif nieko nesusitaupom, gyvenam nuo algos iki algos unsure.gif
Viska ka turim, isigyjom lizingu.
O galetumem tikrai susitaupyti, nes uzdirbam bendrai paemus normaliai verysad.gif
Sutaupem tik gyvendami uzsieny, nes ten uzdirbama daugiau nei isleidziama, be to abu dirbome rolleyes.gif
Tada is mano gaunamu pinigu gyvenome, o vyro nelietem saskaitos.
Bet cia Lietuvoje nenoriu kad seimos biudzetas butu pas vyra, nes man i galva netelpa kur juos isleidzia, jis nemoka taupyti.



Papildyta:
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 22, 10:56)
labas nu matai mano vyras be galo traupus spaudzia juodai pinigus vat kur beda  kai jam ko rikia aisku jsi daug neskaiciuoja perka o kai man reikai tai as jau turiu pagalvot ar pirkti ar ne  verysad.gif  nes man jis neduoda pinigu  verysad.gif


Pasirodo tavo variante gerio radau ax.gif mano prastesnis,
Manasis netaupo, jusu seima nors turi atsideje, kad ir tokia kaina. mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 22, 11:12)
yra ir dar bogaiu bet as noriu akd jis bent kiek i msu atsizvelgtu o ne tik savo poreikius matytu  doh.gif  nes musu poreikiai jam nerupi  doh.gif


Sunku pasakyti, bet manau kad rupit mirksiukas.gif
Jis nori uztikrinti saugu rytoju jusu seimai smile.gif
Papildyta:
I ta pacia tema smile.gif

Yra istatymas, pagal kuri, irodzius kad seimoje vyras neduoda pinigu seimos islaidom, gali priteisti alimentus netgi bunant santuokoje nail.gif
Apsviete mane zmogus, kuris dirba vaiku teisiu apsaugoj.
Atsakyti
nu as irgi manau kad jai kokai rimta beda prispaustu jsi tikrai duotu tu pinigu smile.gif ar vaikiuj kokia operacija ar kas nemanau kad sakytu as neturiu blush2.gif nu gal jsi vasara kita masian pirks nezinau as ka jis darys pakolkas tai nieko neplanuoja pirkti jsi jaucaisi saugesnsi aki turi pinigu mirksiukas.gif tai ir as bandau gyvent ir mokintis is jo tuapumo blush2.gif bet amn sunkaiu sekasi verysad.gif
Papildyta:
as si men atsidejau 15 poc nuo savo pajamu gal ir ne daug bet pradziai uzteks blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Sirvita @ 2009 01 22, 12:39)
Tikra tiesa  ax.gif nieko nesusitaupom, gyvenam nuo algos iki algos  unsure.gif
Viska ka turim, isigyjom lizingu.
O galetumem tikrai susitaupyti, nes uzdirbam bendrai paemus normaliai  verysad.gif 
Sutaupem tik gyvendami uzsieny, nes ten uzdirbama daugiau nei isleidziama, be to abu dirbome  rolleyes.gif
Tada is mano gaunamu pinigu gyvenome, o vyro nelietem saskaitos.
Bet cia Lietuvoje nenoriu kad seimos biudzetas butu pas vyra, nes man i galva netelpa kur juos isleidzia, jis nemoka taupyti.
Papildyta:
Pasirodo tavo variante gerio radau  ax.gif mano prastesnis,
Manasis netaupo, jusu seima nors turi atsideje, kad ir tokia kaina.  mirksiukas.gif
Papildyta:
Sunku pasakyti, bet manau kad rupit  mirksiukas.gif
Jis nori uztikrinti saugu rytoju jusu seimai  smile.gif
Papildyta:
I ta pacia tema smile.gif

Yra istatymas, pagal kuri, irodzius kad seimoje vyras neduoda pinigu seimos islaidom, gali priteisti alimentus netgi bunant santuokoje  nail.gif
Apsviete mane zmogus, kuris dirba vaiku teisiu apsaugoj.

tai akd ant maisto duoda ir vaikiuj pamersus nuperka ir viskas doh.gif taip akd neduoda as negaliu sakyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 01 22, 09:39)


Yra istatymas, pagal kuri, irodzius kad seimoje vyras neduoda pinigu seimos islaidom, gali priteisti alimentus netgi bunant santuokoje  nail.gif
Apsviete mane zmogus, kuris dirba vaiku teisiu apsaugoj.



nu cia tai geras blink.gif
Atsakyti