Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiuras vestuvems 4

QUOTE(Bahara @ 2009 08 03, 17:46)
Kaip cia idomiai tai ir makiaza bespalvi darytis reiktu lotuliukas.gif

Yra labai graziu moteru, kurios nesidazo ir atrodo stulbinamai mirksiukas.gif As esu is tu moteru, kurioms dazytis reikia, nes veido bruozai gana blyskus. O va nagus turiu stiprius ir grazius - maskuote cia jau nereikalinga smile.gif
Atsakyti
O spalvotai lakuoti nagai tai butinai tik maskuote? :)Tai taip iseina, kad tie, kurie turi labai grazu ir tvirta kuna gali vaikscioti nuogi, nes rubai tik maskuoja ta grozi....? Hm... Gal.... smile.gif
Atsakyti
[quote=JurgaSim,2009 08 04, 08:41]
Yra labai graziu moteru, kurios nesidazo ir atrodo stulbinamai mirksiukas.gif As esu is tu moteru, kurioms dazytis reikia, nes veido bruozai gana blyskus. O va nagus turiu stiprius ir grazius - maskuote cia jau nereikalinga smile.gif
[/q
Jusu nuomone labai idomi,bet manau nelabai teisinga.
Atsakyti
as irgi turiu stiprius ir grazius nagus - tai kaip tik juos lakuoju - kad visi ziuretu ir pavydetu lotuliukas.gif

tos kur uz nelakavima ytariu nesioja tik baltus apatinius ir juodus batus smile.gif

nepykit kad as taip - bet pastebejau tokia tendencija tarp pazystamu - koncervatyviosios, kurios gyvenime neuzsides zaliu batu, tikrai ir nagu nenulakuos zaliai smile.gif

o kadangi tema cia apie nagelius jaunuju - tai dedu nuotraukeliu keleta, nes paskutiniu metu tik rietenas cia matau smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

o koncervatyviosioms:
si tema uzvesta manau toms, kurios megsta lakuotis, ir nori tureti IDOMU manikiura vestuviu diena, o ne prancuziska ar jokio. todel Jums ponios ir paneles siulau eiti i atskira tema, ir vesti diskusija "vestuvinis manikiuras - uz ar pries" smile.gif
nes si tema jau 4 tesini turi vien del to - kad puse temos buna aiskinimai, kaip koncervatyviosioms nepatinka kitoki manikiurai - tik prancuziskas. gal gana?

Laukiam nagiuku paveiksliuku!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zemuogytegirl: 04 rugpjūčio 2009 - 17:55
Grazu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liggy @ 2009 08 04, 17:28)
O spalvotai lakuoti nagai tai butinai tik maskuote?  :)Tai taip iseina, kad tie, kurie turi labai grazu ir tvirta kuna gali vaikscioti nuogi, nes rubai tik maskuoja ta grozi....? Hm... Gal.... smile.gif

Nors pati nagu nelakuoju, taciau man grazu, kai jie nulakuoti pastelinem spalvom ir be jokiu ornamentu ar kitu puosybos elementu. Jus labai tiesmukai interpretavote mano zinute.

QUOTE(zemuogytegirl @ 2009 08 04, 18:52)
tos kur uz nelakavima ytariu nesioja tik baltus apatinius ir juodus batus smile.gif

o koncervatyviosioms:
si tema uzvesta manau toms, kurios megsta lakuotis, ir nori tureti IDOMU manikiura vestuviu diena, o ne prancuziska ar jokio. todel Jums ponios ir paneles siulau eiti i atskira tema, ir vesti diskusija "vestuvinis manikiuras - uz ar pries" smile.gif
nes si tema jau 4 tesini turi vien del to - kad puse temos buna aiskinimai, kaip koncervatyviosioms nepatinka kitoki manikiurai - tik prancuziskas. gal gana?


Jusu itarimai, bent jau mano atveju, nepasitvirtino (del apatiniu rubu) smile.gif Konservatoriskumas nebutinai reiskia jokio stiliaus neturejimo, grozio nesuvokimo ar pan. Jus matote arba balta, arba juoda, taciau spalvu gyvenime yra gerokai daugiau mirksiukas.gif
Jus neteisingai interpretuojate temos pavadinima. Manikiuras vestuvems. Ir taskas. Vadinasi, galima diskutuoti nuo A iki Z smile.gif
p.s. jusu idetos manikiuro foto kazkodel man asocijuojasi su kaunieciu stiliumi: visko perdaug, neskoninga ir tiesa sakant, visiskas kicas. Mano vyras pamates sias nuotraukas ne is karto patikejo, kad moterys tokius manikiurus darosi...

Na, ka tik paziurejau i jusu profili. Neapsirikau del jusu gyvenamosios vietos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaSim: 04 rugpjūčio 2009 - 19:56
QUOTE(JurgaSim @ 2009 08 04, 20:54)
Na, ka tik paziurejau i jusu profili. Neapsirikau del jusu gyvenamosios vietos...


thumbup.gif
Oi, nugriusiu tuoj is juoko... lotuliukas.gif
Atsakyti
Na gal jau nepradekim sunkiaja artilerija varyti ir skirstyti kuris gi miestas yra geresnis. Sugrazinu prie temos - manikiuras vestuvems. O del vyro nuomones, tai ka as galiu pasakyti... Tiesiog sveikinu jusu seima - atitiko kirvis kota! smile.gif
Atsakyti
Gerai, dar kartą pabandysiu paklaust. smile.gif Gal kas patartų, kur Vilniuje (Fabuose) man gerai padarytų manikiūrą?
Atsakyti
Skaiciau skaiciau JurgaSim paskutini posta ir atrodo viskam pritariau. As irgi nesu gerbeja visu tu gelyciu, svarovsku ant nagu, blizguciu.. bet kai perskaciau ta eilute apie miestus, tai pagalvojau kad oponentei ne daugiau kaip 10 metu. Persiprasau, bet galima is juoko nugriuti, kai tokia maza salis kaip Lietuva pagal kazka dar turi skirtingus kiekvieno miesto stilius doh.gif Na griuk negyvas. O zmones,kurie vadovaujasi stereotipais apskritai nieko verti rolleyes.gif

keletas graziai sutvarkytu trumpu nagu pavyzdziu
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DKNight: 06 rugpjūčio 2009 - 02:06
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2009 08 06, 02:49)
pagalvojau kad oponentei ne daugiau kaip 10 metu. Persiprasau, bet galima is juoko nugriuti, kai tokia maza salis kaip Lietuva pagal kazka dar turi skirtingus kiekvieno miesto stilius  doh.gif  Na griuk negyvas. O zmones,kurie vadovaujasi stereotipais apskritai nieko verti  rolleyes.gif


Na, man ne uz kalnu jau trisdesimtmetis mirksiukas.gif
O jus gyvenate ne Lietuvoje? Jei taip, tuomet jusu nusistebejimas del stereotipu naturalus. Nes jei teko pabuvoti siek tiek ilgeliau nei viena diena skirtinguose miestuose, lengvai galetumete nusakyti tam tikrus bruozus, budingus butent tam krastui. Patikekit, nedaug tu miestu Lietuvoje, taciau jie vis delto labai skirtingi. O merginos is Kauno del savo savito stiliaus lengvai atpazistamos ne tik man smile.gif

p.s. Jus manes nepazistate, todel konstatuodama apie mano, kaip zmogaus, vertes nebuvima, rizikuojate prasilenkti su teisybe. Tai mazu maziausia - neobjektyvu.

Kadangi sios zinutes jau neatspindi temos esmes, diskusija siuo klausimu baigta.
Atsakyti