Įkraunama...
Įkraunama...

Mažylis ir kompiuteris

4u.gif 4u.gif As nezinau kaip jusu vaikuciai g.gif
As negaliu prisesti prie kompo kaip ji nemiega sad.gif Tik atsisesk ir ji kur buvus, kur ne, jau stovi,klaviatura tampo,i moniutoriu lenda ,sakes schmoll.gif nepasidaliname kompu doh.gif
Kaip pas jus siuo klausimu unsure.gif
Atsakyti
Galiu paguosti, kad ne vienai tau taip smile.gif Aš prie kompo prisėdu tik kai lelius miega arba darbo metu sad.gif Tas pats būna, kai bandau siūti ar megsti. Tada viską plėšia iš rankų, o jei neduodu, pradeda rėkti, giūna ant žemės.
Atsakyti
Panašiai ir pas mus biggrin.gif mes leidžiam pažaisti vaikui kokį žaidimą, o tada jau patys sėdam ax.gif pirmosiomis dienomis ramybės nebuvo, o dabat jau atsibodo, matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2005 07 28, 07:14)
Galiu paguosti, kad ne vienai tau taip  smile.gif Aš prie kompo prisėdu tik kai lelius miega arba darbo metu  sad.gif  Tas pats būna, kai bandau siūti ar megsti. Tada viską plėšia iš rankų, o jei neduodu, pradeda rėkti, giūna ant žemės.



čia jau kita bėda- ožiai cry.gif
Atsakyti
Mes gyvenam vienam kambary, todėl kompiuteris mažajai visada "ant akių". Dabar jai 2m.9mėn., bet jinai daug ką moka. Prisižiūri, kaip mes darom ir labai greitai įsimena. Kartais net stebina tokie jos sugebėjimai, bet ir neramina, kad nesugadintų akyčių.
Atsakyti
Mūsiškis kompiuteriu nelabai domisi. Kelis kartus pabandė paspaudinėti mygtukus, įjungti procesorių ir įdėti kompaktą. Tačiau jei mes namie dviese ir aš atsisėdu prie kompo, jis prieina, užstumia klaviatūros stalčių ir paėmęs mane už rankos vedasi. Prie kompo galiu prisėsti tik kai mažasis miega arba tėtis su juo žaidžia. schmoll.gif
Atsakyti
laba,

Pas mus tas pats , jau nuo 7 men. lipo prie to kompiuterio. 000164.gif
Kai tik isgirsta kad pajungiam kompa , tai atliake su vejais , prisistato ir niekur neis.
Mes jam ir nauja lova nupirke esam, be groteliu, tai pastatem miegamajam , tai musu velniukas uzlipa ant kompiuterio stalo ir pele dauzo, tai vis nauja reik pirkt. help.gif
Nuprkom ir jam zaislini kompiuteri , tai ne neziuri i ji. Tai ka laiksim kol atsibos jam thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyta @ 2005 07 27, 22:52)
4u.gif  4u.gif As nezinau kaip jusu vaikuciai g.gif
As negaliu prisesti prie kompo kaip ji nemiega  sad.gif Tik atsisesk ir ji kur buvus, kur ne, jau stovi,klaviatura tampo,i moniutoriu lenda ,sakes schmoll.gif nepasidaliname kompu  doh.gif
Kaip pas jus siuo klausimu unsure.gif


Jo pas mus tas pats, nes jai labai reikia paspaudineti klaviatura, tai as rasau kanors ji prilekus, bakst bakst, o as nepastebejus issiunciu, tai sesule viena kart sako, ka tu cia man prirasei? O ten dukryte skaiciuku pripyle smile.gif
Atsakyti
Nuoširdžiai patariu neleist vaikams kišt kompaktų į kompą. Per tai mes jau du kartus naują kompaktam įrenginį pirkom. Vaikai nelabai gražiai įdeda, tada su jėga uždaro, ir viduje kompaktas subyra į smulkiausias dalelytes.
O paskui iškrapštyk, kad gudrus verysad.gif
Atsakyti
Mes kolkas sutariam drinks_cheers.gif šiuo klausimu ir tokių nepasidalijimo problemų neturim.
Atsakyti
Kiekvienam vaikui reikia duoti tam tikrą valandų skaičių į dieną ir viskas, nes visokių problemų būna su tais kompiuteriais, o kai užaugs nemanau, kad taip vaikiškai elgsis ir visgi mokslams reikės, gal susitvarkys. g.gif
Atsakyti
QUOTE(indre789 @ 2014 08 01, 18:46)
Kiekvienam vaikui reikia duoti tam tikrą valandų skaičių į dieną ir viskas, nes visokių problemų būna su tais kompiuteriais, o kai užaugs nemanau, kad taip vaikiškai elgsis ir visgi mokslams reikės, gal susitvarkys.  g.gif

valandu skaiciu i diena???? blink.gif Jus cia rimtai? blink.gif Tipo 2-3 val. per diena jum atrodo, kad VAIKUI yra normalu? doh.gif Sakyciau, kad valandu skaiciu i savaite, bet ne i diena.
Atsakyti