Įkraunama...
Įkraunama...

Nesuprantu vaikino elgesio

Gal jums mano beda atrodys ir juokinga bet noreciau isgirsti jusu nuomone g.gif su MB kartu jau metai,abiem jau tikrai nebe -niolika.viskas siaip butu puiku jei ne vienas BET...kai susipykstam,atsiranda labai daug problemu..kazkaip nemokam to isspresti,man daznai atrodo kad jis kaltas ir turi prie manes prieiti,o jam kad as+ dar jo principai.jau tas taip nervint pradeda..bet esme ne visai tame.o tame kad kai buwom keleta kartu lb rimtai susipyke,jis viena savaitgaly "dingo"- nekele tel,gere,su draugais tampesi po barus ir klubus.sake kad tikrai manes neisdave ir nieko blogo nepadare,na as tuo kazkaip tikiu..bet problema tame kad pora kartu as jam tai priminiau,ir jis pasake jei dar prikisinesiu vel taip padarys verysad.gif "ka tau dar maza mazdaug... " ka jus manote apie tai verysad.gif
Atsakyti
Jei tęsi santykius įprask, kad kai bus sunkumai, tokia bus jo reakcija ir toks elgesys. Kuris tave vis labiau nervins.
Man atrodo jis tavęs negerbia "ka tau dar maza mazdaug... " blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2009 01 22, 22:34)
Jei tęsi santykius įprask, kad kai bus sunkumai, tokia bus jo reakcija ir toks elgesys. Kuris tave vis labiau nervins.
Man atrodo jis tavęs negerbia  "ka tau dar maza mazdaug... "  blink.gif


na kai esam nesusipyke,tai labai gerbia,ant ranku nesioja...bet tik kai susipykstam,pasikeicia visai.del to nesuprantu kodel taip yra,ar galetu jis is tikro padaryti taip kaip sako vel ar tik gasdina verysad.gif (beje dazniausiai susipykstam del jo pavydo)
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2009 01 22, 22:34)
Jei tęsi santykius įprask, kad kai bus sunkumai, tokia bus jo reakcija ir toks elgesys. Kuris tave vis labiau nervins.
Man atrodo jis tavęs negerbia  "ka tau dar maza mazdaug... "  blink.gif

kazkaip pritarciau, panasu, kad jis sitaip reaguos i vat tokius didesnius susipykimus g.gif
Atsakyti
O kas bus kai bus bendra buitis, bendri vaikai, pavargusi žmona - nori nenori kažką prikiši, kad tas ne taip, tas nepadaryta, tai ką - vėl į alubarį g.gif
Atsakyti
kadaise draugavau su panasiu, kuris isprovokuodavo pykcius vien tik tam, kad galetu iseiti. ir man tie pykciai nelogiski, nesamoningi atrodydavo ir as galvodavau, kad arba as durna, arba nesuprantu... doh.gif pazvelk idemiau, gal tai desninga, gal jis iseina ne todel, kad susipykstat, o susipykstat tam, kad iseitu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daile: 23 sausio 2009 - 22:31
QUOTE(Margarita_ @ 2009 01 22, 22:40)
ar galetu jis is tikro padaryti taip kaip sako vel ar tik gasdina  verysad.gif

Kad galėtų, regis jau įrodė, vadinasi nėra pagrindo netikėti tuo, ką sako.
Atsakyti
wink.gif nu nu...pasisakysiu ir as...
O tu panele paimk susipykus pirma iseik..paziuresi kas tada bus.
Ir manau jis darys visada taip. O tu sedesi namie ir lauksi...mjoooo... unsure.gif
Atsakyti
Siaubas! grasina mylimas zmogus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2009 01 26, 16:13)
O tu panele paimk susipykus pirma iseik..paziuresi kas tada bus.

cia irgi, galbut, nebloga mintis g.gif
nebent po to ir jis iseitu doh.gif
Atsakyti
cia zinok bus taip visada, jei jau karta nutiko, tai tikekis kad tai pasikartos vis dazniau.
kaip sakoma jei vyras karta sudave, tai gali tiketis, akd suduos dar nekarta.
labai nemalonu, kad grasina. pamastyk gerai, ar esi verta tokiu kanciu, barniu.
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2009 02 12, 20:26)
cia irgi, galbut, nebloga mintis  g.gif
nebent po to ir jis iseitu  doh.gif

jus dar nevede o jau tokios nesamones,negrysti per nakti kazkur valkiotis,ir tipo gal tau to mazai.O mergyt bek no jo ko toliau ,jis labai aiskiai parode savo harakteri ir dideli nora kandziotis,kai susipykstama dazniausiai poros nesisneka ,nemiega vienoi lovoi tt..,bet neina kazkur valkiotis. schmoll.gif
Atsakyti