Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ir auskarais

QUOTE(cukrinevarlyte @ 2011 04 01, 17:43)
O man teko girdėti, kad skirtingose ausyse įvertų auskarų ir reikšmės skirtingos. KAirė- viskas gerai, o dešinė, jau kažką negero signalizuoja (tiksliai neatsimenu ką)  biggrin.gif  na signalizuoja, tai tam tikras ženklas..
Gal teko ir jums, kažką panašaus girdėti.

Taip as taip pat girdejau apie reiksmes,ir girdejau,kad desinej ausi ivertas auskariukas reiskia,jog berniukas kitos pakraipos doh.gif
Atsakyti
Gash, tos reikšmės jau senai atgyvena, Nei kas jomis vadovaujasi nei gerai pamena. Atgyvenęs stereotipas ir tiek. tai tas pats kaip gausiai taturuotus žmones laikyti buvusiais kaliniais doh.gif
Atsakyti
auskaras dešinėj ausy -- tai joks ne stereotipas, o gėjų skiriamasis ženklas. kaip ir vaivorykštės vėliava. ir tas būna paaiškinama,jeigu koks nesusipratėlis mėgina taip pasipuošt.
tatuiruotės ir kalėjimai -- tam tikros tatuiruotės reiškia padėtį kalėjime (pvz.gaidys) -- dėlto prieš save piešiant reikia pasidomėt kas ką reiškia wink.gif
Atsakyti
kadangi aš pati bendrauju su gėjais tai ir aiškiai matosi jog mada jau seniai praėjusi ir likęs tik įsitikinimas, kurio vis rečiau laikomasi.
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2011 04 04, 19:51)
auskaras dešinėj ausy -- tai joks ne stereotipas, o gėjų skiriamasis ženklas. kaip ir vaivorykštės vėliava. ir tas būna paaiškinama,jeigu koks nesusipratėlis mėgina taip pasipuošt.
tatuiruotės ir kalėjimai -- tam tikros tatuiruotės reiškia padėtį kalėjime (pvz.gaidys) -- dėlto prieš save piešiant reikia pasidomėt kas ką reiškia wink.gif

Gal kazkada ir buvo taip,dabar tai tikrai liko praeityje.Berniokai prisikarsto i abi ausis,nesukdami sau galvos biggrin.gif
Atsakyti
Man tai gražu ausyse auskariukai vaikams,bet tik ne tada kai vos gimsta ir jau praveria... schmoll.gif
Atsakyti
negaliu žiūrėt į vaikus vežimėlyje sėdinčius ir su pravertom ausim. Vaikas dar nemoka kalbėt, o jau ausys papuoštos. dry.gif huh.gif Mano sesei gana anksti pravėrė ausis - nes labai labai zyzė, ir išzyzė, bet po kolkas jai apie dar vieną skylutę galvoti dar žymiai per anksti. Pati turiu 3 skyles ausyse. Ir daugiau man leis vertis tik kai man sueis 18 (dabar bus 14) Gal taip ir geriau happy.gif Bet kai ir prisiveria visur kur tik įmanoma kokios 10-metės tai nei grožio matosi, nei labai kietai atrodo sleep.gif
Atsakyti
QUOTE(Evūtė @ 2011 06 22, 12:03)
negaliu žiūrėt į vaikus vežimėlyje sėdinčius ir su pravertom ausim. Vaikas dar nemoka kalbėt, o jau ausys papuoštos.  dry.gif  huh.gif Mano sesei gana anksti pravėrė ausis - nes labai labai zyzė, ir išzyzė, bet po kolkas jai apie dar vieną skylutę galvoti dar žymiai per anksti. Pati turiu 3 skyles ausyse. Ir daugiau man leis vertis tik kai man sueis 18 (dabar bus 14) Gal taip ir geriau  happy.gif  Bet kai ir prisiveria visur kur tik įmanoma kokios 10-metės tai nei grožio matosi, nei labai kietai atrodo  sleep.gif

na, isvis ner ko ziuret i svetimus vaikus smile.gif

aisku, tai tevu noras, ne vaiku... man leido durtis mama kai baigiau 5 klases.. ir ejau i nauja mokykla, na, vasara, pries nauja mokykla smile.gif
as dabar dukrai 3 men visai noreciau auskariuku, man visai grazu.

gal ir taip - neatsiklausia mamos savo vaiku, ir pan... taciau leliukas kitaip skausma pernesa. ir juk mamos tikrai ne blogo nori, ne skriausti. o gero noredamos - papuost...
Atsakyti
Na žinokite,kad daugelis,taip sako dukrų,kai negauna ko nori pavyzdžiui: tu pati blogiausia mama!
Aš tai tikrai neleisčiau,kad ir koks tas noras,kai sulauks 18 metų tegu tegu,bet tik ne 10 metų mergaitei. blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
su vaikais ir auskarais viskas labai paprasta. jeigu nori auskaro , tai ir turės. nesvarbu kaip, nesvarbu ar leido.
pati turiu ausyse, nors mama tai leido tik 5 klasėje, ir ištikrųjų tai jaučiausi blogai, kai jų norėjau, o man neleido, tuo labiau visos kitos panikės kurios norėjo tai ir turėjo, nematau jokio reikalo neleisti vaikui auskarų ausyse, jeigu jis jau protauja ir suvokia ko nori. taipogi turiu auskarą lūpoje, man 13 ir man jį leido įsiverti, nes mama tame nemato nieko blogo, aš irgi žinoma. randų baisių tikrai nelieka, infekcija buvo užklupusi, irgi nebaisu, leiskite vaikams atrodyti taip kaip nori.
Atsakyti
QUOTE(mama_x2 @ 2011 06 24, 09:15)
gal ir taip - neatsiklausia mamos savo vaiku, ir pan... taciau leliukas kitaip skausma pernesa. ir juk mamos tikrai ne blogo nori, ne skriausti. o gero noredamos - papuost...

Norit pasakyt, kad kūdikiai nejaučia skausmo mastau.gif
Mamos vaikus bado gero norėdamos tuomet, kai reikia vaistus suleisti ir pan. O čia visai tuščias reikalas. Net nemato kūdikis to savo "grožio".

O jei tai paauglė/paauglys, nematau nieko blogo, jei tie auskarai ir lūpoje, antakyje, ar krūtinės spenelyje. Nes akivaizdu, kad jis pats, būdamas pakankamai sąmoningas, taip nusprendė.
Atsakyti
QUOTE(attack @ 2011 07 01, 01:13)
su vaikais ir auskarais viskas labai paprasta. jeigu nori auskaro , tai ir turės. nesvarbu kaip, nesvarbu ar leido.
pati turiu ausyse, nors mama tai leido tik 5 klasėje, ir ištikrųjų tai jaučiausi blogai, kai jų norėjau, o man neleido, tuo labiau visos kitos panikės kurios norėjo tai ir turėjo,  nematau jokio reikalo neleisti vaikui auskarų ausyse, jeigu jis jau protauja ir suvokia ko nori. taipogi turiu auskarą lūpoje, man 13 ir man jį leido įsiverti, nes mama tame nemato nieko blogo, aš irgi žinoma. randų baisių tikrai nelieka, infekcija buvo užklupusi, irgi nebaisu, leiskite vaikams atrodyti taip kaip nori.

Gal ir taip, bet ar paskuj patiems nereiks gailėtis? 4u.gif Galbūt mamos nori apsaugoti?
Atsakyti