Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ir auskarais

QUOTE($kristina$ @ 2004 11 10, 11:50)
na pradžiai gal reikėtų jį įkalbėti bent porą mėnesiukų palaukti,nes tokiame amžiuje labai greitai visko užsinorima ir labai greitai tas noras dingsta...
o jei jau vaikinas labai užsispyręs sieks savo,tai gal tiesiog paaiškinti koks yra "malonumas" tas auskaras liežuvyje,juk baisingai skauda kol praduria  ohmy.gif ,o kol užgyja  unsure.gif  tai išvis,tai pati ilgiausiai gyjama vieta,nei valgyt normaliai negalės...
gal atšals tas noras

Siaip liezuwyje zaizdos gyja greiciausiai! Pati skaiciau senesniame www.paradize.lt saite. As ir noriu auskaro liezuwy.

QUOTE(Dios @ 2004 11 11, 21:12)
manau kad auskaras liezuvyje yra kazkas tai baisaus:
1) baisus skausmas duriant
2) po durimo istinsta taip, kad nebetelpa burnoj
3) infekciju galimybe
4) prarijimo galimybe

manau, panasiu bajeriu su iliustracijom deretu paieskoti internete ir parodyti vaikui. gal apsiramins... o jei ne, nu tegu isbando ant savo kailio. Jei neleisit -- busit blogi, senamadisti, netolerantiski ir kt. O auskaras visgi ne tatuiruote -- ji visada galima bus isimti.

Nu jau liezuvio praryt tokiu atveju TIKRAI neimanoma! Istins- aisku gali buti, nu bet kad prarys!....
Atsakyti
na as nepriestarauciau, nes pati jaunystei buvau truputeli pankiska cool.gif
taciau pries tai aisku reiktu apsvarstyti, ar tikrai to reikia ir pan.bet jeigu vaikas tikrai to isigeide, kada nors vis tiek ta padarys!leisi, ar ne.
aisku jokiu budu nesakau, kad vaikiu reikia leisti viska!
Atsakyti
Man irgi auskaras liezuvy nepatogiai atrodo, bet (jei pacios vaikelis tai butu),jei matyciau, kad niekaip nepavyks atkalbeti(jis pats tu irodinejamu minusu tai nemato), ko gero nusileisciau, kad nenueitu slapcia vertis pas nezinia ka. Juk, jei jau be to negali apsieiti...( save prisiminkim kai buvom 16...)
mano supratimu, tai dar ne pats baisiausias variantas (cia bandau paguosti...)- o jei susigalvotu i speneli? jau nekalbant apie intymesnes vietas... (darbe matau visokiausiu, tik isejusiu is auskaru verimo studijos...)
Kantrybes tau, AURAA, kantrybes (pas pacia 2 tokie bus...) g.gif
Atsakyti
Iš tikrųjų, ne mokytojų reikalas. Pavyzdžiui man kaip mokytojai tegul turi nors ir milijoną auskarų. Svarbu noras mokytis. Savo dukrai pradūriau prieš mėnesį. Ji labai laiminga.
Atsakyti
savo dukrai pradurem ausytes kai jai buvo 3 metukai. Ji pati norejo. Del auskaru niekada nebuvo problemu nei mokykloj , nei darzelyje....
Atsakyti
Man 12 metu as noriu jau 5men auskaro mama neleijdzia bet vasara ji nores ar ne as isiversiu patikekit jam jau 16 jei jau as isiversiu taij jis tuo labiau beje apie gejus abejoju ar pades 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2004 11 10, 20:33)
Gal aš labai jau senų pažiurų, bet neleisčiau 16 metų darytis tokios bjaurasties doh.gif . Na, išsiderėčiau, kad bent 18 palauktų unsure.gif .

O tada gal ir noras praeitu bigsmile.gif At tik vieno nesuprantu: ar geriant karsta arbata tas metalas neikaista ir nedegina liezuvio? g.gif
Atsakyti
tiktai ne. galbut ten specialus metalas. o taip visiskai netrugdi ir grazu ir patogu tongue.gif tik as sakyciau geriau kur kitur, nes nelabai matosi.
Atsakyti
Asmeniškai man tai auskaras liežuvyje nepatinka,na bet jei sūnus užsinorėtų,tai gal kaip nors tartumes....... na bet iki to dar toli,o paskui gal ir mada praeis,nors neaišku kur dar gali sumastyti. g.gif
Atsakyti
Nu, man tai labai gražu auskaras liežuvyje, pati noriu. tik reikia vertis jau normaliam salone. Mamom siulyciau nesipriešinti tokiam paauglio norui, nes greičiausiai padarys kaip norės, tik neaišku kur ir pas ką. O čia jau gali būti pavojinga. Idealiausiai būtų duot jam kažkiek laiko, na pvz: jei per du mėnėsius neapsigalvosi, tai galėsi vertis. Ir būtinai siūlyčiau mamom palydėti vaiką į saloną. šiaip geriausiai ir surasti tą saloną, arba jei vaikas jau išssirinkęs kur versis, nuvažiuoti "apsižvalgyti", pabendrauti su žmogumi kuris veria auskarus.
Svarbu iš karto nepulti rėkti "TU NESIVERSI, NESIVERSI PASAKIAU" nu ir panašiai smile.gif iškart sulauksit priešingos reakcijos, užsidarymo.
sėkmės visom paauglių mamom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neo_Luxie @ 2004 11 24, 22:06)
Nu jau liezuvio praryt tokiu atveju TIKRAI neimanoma! Istins- aisku gali buti, nu bet kad prarys!....

lotuliukas.gif Dios manau(tixliau esu tuo visiskai isitikinus) turejo omeny,kad auskaras gali atsisukt ir bus prarytas wink.gif as pati neviena karta esu ji prarijus.. blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes,ir panos ir merginos…
Uzsiregistravau cia tik tam kad parasyti apie tai kas rupi musu autorei sios temos…
Man sesiolika kaip ir jusu sunui....jau 12-ikos metu norejau auskaro i liezuvi...tevai atkalbinejo net neleido man vertis auskaro i liezuvi...pats labaaaiii norejau na ir ka gi...suejo man penkiolika metu...ir vasara sutaupes pinigu prasiveriau auskara i liezuvi...tevai buvo kategoriskai pries net grasindavo man kad tik nesiverciau...bet ju atkalbos,visi paistalai apie auskara liezuvyje nepadejo...nuejau ir prasyveriau...ir esu laaabai patenkintas. tevai viso labo auskara pastebejo tik po puses metu... biggrin.gif~
Bet cia neesme...tevams patiko...jie dziaugesi kad as liezuvi prasiveriau o ne koki antaki ar nosi...ir dar blogiau ,kad ne tattoo pasidariau...
Santykiai su tevais geri kaip ir anksciau buvo..tiesiog jie suprato kad auskaras liezuvyje[ar kitoje vietoje] nieko nebepakeicia...uz si malonuma sumokejau 70litu...
Ir patykekite jokiu komplikaciuju nebuvo...viskas gerai tikrai kaip veria auskara nera jokio skausmo nyc nieko nejauti...bet kaip praeina kokios tris valandos[liezuvys pradeda tinti] pradeda skaudeti liezuvi...skaudejo labai... net valgyti negalejau bet skausmas praejo po dvieju valandu...liezvis buna istynes nuo 2 iki 5 dienu...nusiperki toki skysti skalauti burna „hexoral’ kainuoja jis eurovaistineje apie 8lt...jis numalsina skausma...
Visokie paistalai nepasitvirtino tai yra nesamone kad reikia mokintis is naujo valgyti ir t.t...patikekite valgai ir kalbi kaip anksciau nes pire auskaro pripranti ir tu jo nebejauti...
Emalis irgi nesigadina nes auskaras pagamintas is specialaus metalo kuris nekenkia emaliui ir dantims...
Jokiu komplikaciuju jokio skausmo-nebebus tik tada jei prasiversi liezuvi gerame salone…o dabar pasakysiu kai ka tevams taip man dabar 16 gal mastau vaikiskai bet anaiptol mano mastymas jau nebera vaikiskas…tai va pirmas dalykas tai kad jau jei jis uzsimane kazko jis ta padarys…antras dalykas geriausia tam pritarti vien del to kad jis savo noru neitu kazkur vertis ten kur pigiausia[nes netures daugiau pinigu]ir tada pas ji tikrai gali uzeiti infekcija nes pravers jam pigiai uz kokiu 30litu [uz viska] bet visa gyvenima gailesies kad ta padare vien del to kad kokybe reikalauja aukstos kainos o jam pinigu tam pritruks ir noras bus didesnis uz baime…todel geriausia pritarti jam,netgi duoti jam siam amlonumui pinigu/arba nuvaziuoti kartu su juo…ir zinosite kad jis neturi jokiu paslapaciu nuo jusu ir zinosite kad pravertas auskaras buvo profesionaliai ir neiskils jokiu komplikaciju ar nesusipratimu…tai pat yr air dar weinas paistalas kad auskarus legaliai weria nuo 18-ikos metu..tai irgi yra didele nesamone!!!auskarus weria bet kokio amziaus zmoguj net jei jis neturi tewu sutikimo ar kazko panasaus…salonuose sutikimo tewu praso tik tam,kad tewai jokiu pretenziju neturetu weliau siam salonui,o ne tam,kad jie leidzia paaugliuj ar vaikui prasiwerti norima wieta…todel ir cia near jokiu sunkumu prasiwerti asukara,nes grozio salonuose tikrai reikia tureti tewu sutikima[kad leidzia pasidaryti,ir netures pretenziju salonui]tik tada jei nepinametis vaikas eina dayrtis tauiruotes,o auskarus gali wertis nor sir seseriu metu[ir jokio sutikimo nepaprasys]patykekite wisas taisykles zinau wien del to ,kad mokiausi auskaru werimo kursus[drakono zenklo studijoje]ir gawau sertifikata…su pagarba Andrius…
p.s. jusu kai kuriuos komentarus galima dar pakomentuti taip: “NESIAGAUDAU BET KALBU”
thumbup.gif
Atsakyti