Įkraunama...
Įkraunama...

Mirė augintinis... Ar sakyti vaikui?

Manau, kad vaikam reikėtų žinoti tiesą, kad ir kokia ji skaudi būtų 4u.gif
Atsakyti
Negeriau tokiems maziems nupirkt gyvuna,kuris gyvena ne 2 metus..Jei mano mama skausmingai pernesa savo ziurkeniuku mirtis,tai ka sakyt apie vaikus...
Nejau koki katineli sunku laikyt? nereikes kas metus kas 2 vis aiskint ,kad mire mire.Vaikams tai ne i nauda. nes visur mirtis matys. gal as ir klystu.
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2009 04 08, 14:35)
Negeriau tokiems maziems nupirkt gyvuna,kuris gyvena ne 2 metus..Jei mano mama skausmingai pernesa savo ziurkeniuku mirtis,tai ka sakyt apie vaikus...
Nejau koki katineli sunku laikyt? nereikes kas metus kas 2 vis aiskint ,kad mire mire.Vaikams tai ne i nauda. nes visur mirtis matys. gal as ir klystu.

is tikro siulyciau atsizvelgti i vaiko charakteri ir jautruma pries renkantis gyvuneli, o is kitos puses cia priklausys ir nuo teveliu kaip jie apie ta gyvuneli vaikui papasakos, jei nera vietos didesniasm ir galite laikyti jik juru kiaulyte ar ziurkena tai jau pries perkant ir pasakykit kad jis gyvena neilgai ir paklauskit vaiko nuomones ar jam po to nebus gaila, nes taip tikrai atsitiks, po to tikrai bus lengviau. As kai mire ziurkenas vaikui nerodziau o kai paklause kur ir pasakiau kad numirojo, kai nemato ir sirdeles taip neskauda 4u.gif
Atsakyti
Oi oi oi
rado sūnus šiandien jūros kiaulytę narve negyvą. Gedulas namie.
To labiausiai bijojau. Nors aš būčiau radus, o dabar jis mums žinią pranešė. Liūdna.
Atsakyti
QUOTE(mamuska @ 2009 01 23, 13:56)
sveiki patarkite kaip elgtis kaledu senis atnese juru kiaulyte,vaikas ja mylejo.o siandien ji mire..nzn kaip elgtis ka pasakyti ir kaip pasakyti,patarkite...vaikui 4metukai..ar tiesiog pameluoti kad pabego...



Na, mums kai mirė tiek mylimas triušiukas tai mes ir pasakėm, kad Pupis (triušiuko vardas) buvo jau senas ir iškeliavo į triušiukų rojų, kad jo nebėra su mumis. Aišku, vaikutis tą dieną jį prisiminęs verkė ir vis šaukė Pupį, bet paskui pažadėjom kitą triušiuką tai apsiramino. O Pupį jis labai mylėjo, rytais Pupis jį žadindavo. Tiesiog reiktų pasakyti švelniai, neapgaudinėjant vaiko, nes tie "pabėgo, atidaviau ir ect...." tai yra tik akių dumimas ir vaiko apgaudinėjimas. Paskui vaikas juk paaugs ir supras, kad jo taip mylimas gyvūnas visai nepabėgo, o tiesiog iškeliavo į rojų. Mano vaikutis ne ką didesnis nei jūsų - neseniai suėjo 5m., bet suprato viską.
Atsakyti
QUOTE(*Hrista* @ 2009 02 13, 20:32)
Oho g.gif  verysad.gif . Kaži kaip temos autorė pasielgė?

thumbup.gif
Atsakyti
Kiekviena pažįstame savo vaikus ir žinome kaip jie sureaguotų į kokią situaciją. Vienas keturmetis nelygus kitam. Jei jis žino, kas yra mirtis ir tai supranta, reiktų pasakyti tiesą, jei ne meluoti, kad pabėgo. Kai sūnui buvo 3 metai, jis tikrai nebuvo susidūręs su mirtimi ir nežinojo kas ji yra, o mūsų katytė žuvo, tad mes pasakėm, kad išėjo pelyčių gaudyt, tai taip ir gaudo dar iki šiol smile.gif O aš maža auginau žiūrkėną ir kol buvau pas senelius, tėtis žaidė ir išspruko išrankų, katė spėjo sugauti, ir ką tėtis naują nupirko, grįžusi net nepastebėjau, o tai sužinojau jau praėjus daugelui metų, nebeiškentė tėtė ir pasisakė.
Atsakyti