Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 4

QUOTE(lialiauskiene @ 2009 02 25, 15:51)
tik saldiklyje, ale nereikes atirpinti ir priduktai nesulimpa tarpusavyje, na ka zinau koldunai kaip susiklijuodavo taip ir toliau susiklijuoja.. galima butu sakyti kad nevykes no frost del firmos, bet liebher geriausi saldytuvu gaimtojai, tai vargu ar cia su sistema kazkas blogai,zinau tik tiek, kad kai pirksiau kita saldytuva tai be no frost sistemos.
jei kas nort galiu savo parduoti biggrin.gif


O koks saldytuvo modelis?
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 02 25, 16:12)
O koks saldytuvo modelis?

cun 40130 liebherr
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 02 25, 11:13)
Gal dabar jie geresnius šaldytuvus gamina, gal ta serija ice logic tikrai tokia ypatinga. Dizainas, tiesa, toks kampuotas plokščias, man asmeniškai baisus.

Ypatingumo ten jokio, bet šaldytuvas man ne tas daiktas, kur to ypatingumo reikėtų unsure.gif Renkuosi dėl priimtino kainos ir kokybės santykio. Pirkt šaldytuvą už 2-3000 Lt nematau prasmės, o kinų ir turkų produkcija nedomina schmoll.gif
Dizainas, aišku, skonio reikalas. Man tas kampuotumas - pliusas smile.gif
Atsakyti
tema išsisėmusi ar krizė? biggrin.gif
Jūs man pasakykit, ant kurių šaldytuvų, metalinių ta prasme, nesimato pirštų antspaudų? Ar tokių nėra? Visus juos reikia pastoviai sutepti, valyti....? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2009 03 03, 23:03)
tema išsisėmusi ar krizė?  biggrin.gif
Jūs man pasakykit, ant kurių šaldytuvų, metalinių ta prasme, nesimato pirštų antspaudų? Ar tokių nėra? Visus juos reikia pastoviai sutepti, valyti....?  smile.gif

turbut krize doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2009 03 03, 23:03)
Jūs man pasakykit, ant kurių šaldytuvų, metalinių ta prasme, nesimato pirštų antspaudų? Ar tokių nėra? Visus juos reikia pastoviai sutepti, valyti....?  smile.gif

Nereikia sutepti - nereikės ir valyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 03 04, 23:19)
Nereikia sutepti - nereikės ir valyti rolleyes.gif

biggrin.gif
,,Sutepti" tai ta prasme,kad specialiu kažkokiu skysčiu vis reikia sutepti, kad tų pirštų antspaudų nesimatytų biggrin.gif
O šiaip dė sutepimo, tai... vaikams nepaaiškinsi, kad prie šaldytuvo nesiliestų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2009 03 03, 23:03)
tema išsisėmusi ar krizė?  biggrin.gif
Jūs man pasakykit, ant kurių šaldytuvų, metalinių ta prasme, nesimato pirštų antspaudų? Ar tokių nėra? Visus juos reikia pastoviai sutepti, valyti....?  smile.gif


Sako, kad lakuoti pavirsiai ne taip tepasi. Ir kazkokio skyscio buna.
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 03 05, 10:24)
Sako, kad lakuoti pavirsiai ne taip tepasi. Ir kazkokio skyscio buna.

kokios problemus juk nusivalo lotuliukas.gif tik reik nuvalyti ....
Atsakyti
QUOTE(Armani @ 2009 03 05, 23:29)
kokios problemus juk nusivalo  lotuliukas.gif  tik reik nuvalyti ....


Na valyt reikia viska tongue.gif bet buna tokiu ypatingai tepliu, nzn gal dabar tokiu nebera
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 03 05, 23:54)
Na valyt reikia viska  tongue.gif  bet buna tokiu ypatingai tepliu, nzn gal dabar tokiu nebera

tokiu tepliu nezinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2009 02 25, 20:27)
cun 40130 liebherr

Ar vis dar parduotat ir uz kiek g.gif
Atsakyti