Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Rasma, pažiūrėjau - pas mane ta paprasta, ne comfort, 24 mm, tai reiškia - M dydžio. Krūtinė mano netgi labai nemaža, tai galbūt M dydis man mažokas g.gif Bet paieškosiu comfort taurelės, gal tikrai, pojūtis būtų geresnis su ja, ačiū už nuorodas 4u.gif
Atsakyti
Nelimpa man elektrinis pientraukis... Toks vaizdas, kad su rankiniu daug greičiau buteliukas prisipildo, elektrinis dirba lėtai. Suprantu, kad tokiu būdu geriausiai imituojamas kūdikio žindimo ritmas, bet pripratus prie rankinio tempų, sunkoka persiorientuoti.
Maniau, kad greičio keitimo funkcijos bus ne tik "stipriau", bet ir "greičiau". Pasirodo, yra tik "stipriau", o traukimo tempas lieka toks pats. Tuo tarpu su rankiniu laikiausi "švelniai, bet greitai" režimo.

Kiek maždaug laiko užtrunkate, kol pritraukiate, tarkim, 100 ml su elektriniu?
Atsakyti
Manau, kad neturėtų trukti ilgiau viskas nei normsliai kūdikis žinda - max. 10-15 min. pilnai ištuštinti krūtį.
Aš orientuojuos, kad iš abiejų krūtų kažkur per 20 min. (iki pusvalandžio) pilnai nutraukti pienuką, visą kiek jo įmanoma ištraukt "vienu ypu".

Atsakyti
labas. pasidalinsiu ir aš patirtimi. kai pagimdžiau pirmą, neturėjau pientraukio, o pieno buvo daug, sekė uždegimai ir t.t. kaip pagimdžiau antrą, ir grįžus namo pamačiau kad bus taip pat kaip ir pirmą kartą, išsiunčiau vyrą į vaistinę pirkti pientraukio, sakiau man nesvarbu kiek kainuoja, reikia avento. taigi nupirko avento rankinį ir tikrai viskas buvo gerai, išvengiau uždegimų, nes pradžioj nusitraukiau perteklių, paskui nusitraukinėjau nuolatos, maitinau iš buteliuko, bet iš nežinojimo pradėjau naktim nebenusitraukinėjau, tai dingo pienukas (nežinojau kad reikia reguliariai nusitaukinėti netgi naktį...)
kai pagaliau pastojau trečią kartą, buvau nusiteikus karingai, maintinsiu krūtimi ilgai ir nuobožiai biggrin.gif dar nėštumo metu nusipirkau avent natural rankinį pientraukį, nes tikėjausi kad teks nedaug naudoti,tik pradžioj kol susireguliuos pieno gamyba. ir labai džiaugiuosi kad jį jau turėjau nes trečioj paroj grįžus iš ligoninės jau buvau guzuota krūtine - su pientraukio ir kompresų pagalba išsisukau be uždegimų thumbup.gif o bet tačiau taip nutiko kad teko dažnai naudotis pientraukiu tris mėnesius, atsibodo su ranka vargti ir nusipirkau išgirtąjį medela swing. išvaizda tai tokia paprasta atrodė, galvojau bus nieko gero, bet bigsmile.gif super duper daiktukas. beje medela swing ir mini electric yra ne tas pats ir tas mini kiek skaičiau prastokas g.gif ir va dabar buvo pieno krizė tai stimuliavimui naudojau pientraukį po 20 min kelis kart dienoj ir per kelias dienas padaugėjo pienuko thumbup.gif dabar maitinu vien krūtimi, mažylei beveik penki mėnesiai. be pientraukio pagalbos būčiau jau nusikankinus negyvai, nes mano pieno fabrikas kažkoks nestandartinis doh.gif

o tie visi kiti canpol ir visokie tai išvis nemanau kad verti dėmesio, tomio avento ir brangesni, taip, o tie pigučiai tai tikrai nieko gero, kiek girdėjau iš patirčių...
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2014 04 14, 13:30)
labas. pasidalinsiu ir aš patirtimi. kai pagimdžiau pirmą, neturėjau pientraukio, o pieno buvo daug, sekė uždegimai ir t.t. kaip pagimdžiau antrą, ir grįžus namo pamačiau kad bus taip pat kaip ir pirmą kartą, išsiunčiau vyrą į vaistinę pirkti pientraukio, sakiau man nesvarbu kiek kainuoja, reikia avento. taigi nupirko avento rankinį ir tikrai viskas buvo gerai, išvengiau uždegimų, nes pradžioj nusitraukiau perteklių, paskui nusitraukinėjau nuolatos, maitinau iš buteliuko, bet iš nežinojimo pradėjau naktim nebenusitraukinėjau, tai dingo pienukas (nežinojau kad reikia reguliariai nusitaukinėti netgi naktį...)
kai pagaliau pastojau trečią kartą, buvau nusiteikus karingai, maintinsiu krūtimi ilgai ir nuobožiai biggrin.gif dar nėštumo metu nusipirkau avent natural rankinį pientraukį, nes tikėjausi kad teks nedaug naudoti,tik pradžioj kol susireguliuos pieno gamyba. ir labai džiaugiuosi kad jį jau turėjau nes trečioj paroj grįžus iš ligoninės jau buvau guzuota krūtine - su pientraukio ir kompresų pagalba išsisukau be uždegimų  thumbup.gif  o bet tačiau taip nutiko kad teko dažnai naudotis pientraukiu tris mėnesius, atsibodo su ranka vargti ir nusipirkau išgirtąjį medela swing. išvaizda tai tokia paprasta atrodė, galvojau bus nieko gero, bet  bigsmile.gif  super duper daiktukas. beje medela swing ir mini electric yra ne tas pats ir tas mini kiek skaičiau prastokas  g.gif  ir va dabar buvo pieno krizė tai stimuliavimui naudojau pientraukį po 20 min kelis kart dienoj ir per kelias dienas padaugėjo pienuko  thumbup.gif  dabar maitinu vien krūtimi, mažylei beveik penki mėnesiai. be pientraukio pagalbos būčiau jau nusikankinus negyvai, nes mano pieno fabrikas kažkoks nestandartinis  doh.gif

o tie visi kiti canpol ir visokie tai išvis nemanau kad verti dėmesio, tomio avento ir brangesni, taip, o tie pigučiai tai tikrai nieko gero, kiek girdėjau iš patirčių...


Gerai, kad bent posto pabaigoje kūdikį paminėjot, nes susidaro įspūdis, kad ne vaiką auginate, o pientraukį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2014 04 15, 12:08)
Gerai, kad bent posto pabaigoje kūdikį paminėjot, nes susidaro įspūdis, kad ne vaiką auginate, o pientraukį  biggrin.gif



pientraukių tema - apie kūdikius bendraujame kitur mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykite, o kuo skyriasi Medela Swing nuo Medela mini elektric?
Apie swinga daug atsiliepimu o apie mini nerandu
Atsakyti
QUOTE(-Anna- @ 2014 05 25, 19:46)
Sakykite, o kuo skyriasi Medela Swing nuo Medela mini elektric?
Apie swinga daug atsiliepimu o apie mini nerandu



kuo skiriasi nepasakysiu (neskaitant kainos), bet kiek domėjausi, ir užsienio forumuose skaičiau kad tas mini electric nieko netraukia unsure.gif logiškai mąstant jei jis trauktų taip gerai kaip swing, tai niekas swingo už swing'ą nemokėtų tokių pinigų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2014 05 26, 20:04)
kuo skiriasi nepasakysiu (neskaitant kainos), bet kiek domėjausi, ir užsienio forumuose skaičiau kad tas mini electric nieko netraukia unsure.gif  logiškai mąstant jei jis trauktų taip gerai kaip swing, tai niekas swingo už swing'ą nemokėtų tokių pinigų  mirksiukas.gif

O tie elektriniai kaip nors sterilizuojasi?
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2014 06 15, 13:36)
O tie elektriniai kaip nors sterilizuojasi?


taip, kaip ir visi pientraukiai mirksiukas.gif tik reikia instrukciją peržiūrėti kaip rekomenduojama sterilizuoti 4u.gif
Atsakyti
Patarkite. Ketinu siek tiek dirbt po gimdymo, tai reiks manau iki keliu kartu per savaite vaikeli pamaitinti vyrui. Kazin tokiu atveju geriau geriau elektrini ar rankini pirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 24 birželio 2014 - 20:20
aš irgi naudoju medela swing, nerealus daiktas. brangus, bet vertas kiekvieno lito. nusitraukinėju pieną jau 7 mėn, nes mažiukas pats nežinda. pieno turiu upeliais - ačiū pientraukiui. su kitais dviem berniukais labai vargau, jie žindo, bet prastai, tai pieno vos užteko, kartais ir mišinio reikėdavao duot. o dabar dar dalinuosi savo pienuku, atiduodu kitam vaikeliui smile.gif aišku vargelis didelis, jau kartais tiek nusibosta pumpuot tą pieną, bet gi ne amžinai smile.gif
Atsakyti