Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių eismo taisyklių bilietai

parašykit savo e-mailus atsiųsiu mirksiukas.gif jei dar reikia smile.gif gerai būtų, kad e-mailas ne @one.lt būtų, nes ten nesutilps, nes beveik 5MB užima failiukas...
Atsakyti
jus pabandykit Pasakaites30 bilietus(sitoj temoj jie prisegti). gruodzio men laikiau tai buvo visi visiskai tokie patys kaip ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivux @ 2006 03 13, 16:52)
parašykit savo e-mailus atsiųsiu mirksiukas.gif jei dar reikia smile.gif gerai būtų, kad e-mailas ne @one.lt būtų, nes ten nesutilps, nes beveik 5MB užima failiukas...



Pamaivux, jei galima atsiųsk į paštą - tanakau@mail.ru 4u.gif


QUOTE(skorpiniuke @ 2006 03 14, 13:03)
jus pabandykit Pasakaites30 bilietus(sitoj temoj jie prisegti). gruodzio men laikiau tai buvo visi visiskai tokie patys kaip ten biggrin.gif


Tai, kad nuoroda jau kuris laikas nebeveikia schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos paneles.Padekit atsiuskit bilietukus i :neringa@korsakas.info.

Buviu labai dekinga. mirksiukas.gif

Nes tikrai tos nuorodos neveikia verysad.gif
Atsakyti
sveikute, gal gali man atsiųsti, please, notworthy.gif , nes turiu kažkokius, tik įtariu, kad nusenę. el.paštas: valderamas@inbox.ru.
A2i8 i6 anksto blush2.gif
Atsakyti
parašykit savo e-mailus atsiųsiu jei dar reikia gerai būtų, kad e-mailas ne @one.lt būtų, nes ten nesutilps, nes beveik 5MB užima failiukas...



buciau labai dekinga jei ir man atsiustum....is anksto dekoju......siaip man labiau reiketu c kategorijai......
Papildyta:
ups pamirsau parasyti emaila savo.... blush2.gif ...salamandrija@gmail.com....


dar kart aciu (pamaivux)
Atsakyti
nu va išsiunčiau mirksiukas.gif lygtai nei vienos nepraleidau biggrin.gif
Atsakyti
pasirodo vis dėl to sandriukaz tau neišsiunčiau sad.gif nes e-mailas netoks... dar kartą parašyk, jei nesunku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivux @ 2006 03 17, 15:31)
pasirodo vis dėl to sandriukaz tau neišsiunčiau sad.gif nes e-mailas netoks... dar kartą parašyk, jei nesunku  mirksiukas.gif


Labas dekui uz bilietukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(belisime @ 2006 03 19, 15:45)
Labas dekui uz bilietukus thumbup.gif


nėr už ką mirksiukas.gif džiugu, kad galiu kam padėti thumbup.gif
Atsakyti
Labas mergytes,
Nedristu prasyti, bet gal ir man kas galetu KET testukus permest... blush2.gif
Labai ilgai ju ieskojau, taip apsidziaugiau, kai pamaciau kad jus cia apie juos snekat. LAbai labai prasau, mano meilas ievanork@yahoo.com. Aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
ajajajai matyt pavelavau.....deja nei viena nuoroda neveikia. Help. Noriu bilietuku, testuku...buuhuhuhuhhhhhuuuuuuu cray.gif verysad.gif
Atsakyti