Įkraunama...
Įkraunama...

Higieniniai įklotai

Man geriausi always tie patys paprasciausi, nes turejau always platinum, tai nelabai patiko, nelabai sugeria unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(`Diana` @ 2013 11 04, 23:50)
Man geriausi always tie patys paprasciausi, nes turejau always platinum, tai nelabai patiko, nelabai sugeria  unsure.gif


Mane berdavo nuo always. Bet visada juos ciupdavau parduotuveje. Dabar naudoju Kotonella ir esu labai patenkinta, jokiu berimu, minksti, sugeria puikiai. Ko daugiau reikia biggrin.gif
Atsakyti
o kur Jūs nešiojatės kasdienius įklotus? tuos pačius ploniausius, kur nebūna įpakuoti po vieną, o visi krūvoj doh.gif man pačiom vaisingiausiom dienom tenka keisti 1-2 kartus dienoj, nes būna nemažai išskyrų. tad tenka nešiotis atsargai įklotukų, bet nesugalvoju, kur juos higieniškai nešiotis. gal yra kokių spec. dėkliukų? prašom užrodyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 09 15, 14:01)
o kur Jūs nešiojatės kasdienius įklotus? tuos pačius ploniausius, kur nebūna įpakuoti po vieną, o visi krūvoj  doh.gif man pačiom vaisingiausiom dienom tenka keisti 1-2 kartus dienoj, nes būna nemažai išskyrų. tad tenka nešiotis atsargai įklotukų, bet nesugalvoju, kur juos higieniškai nešiotis. gal yra kokių spec. dėkliukų? prašom užrodyti  ax.gif


biggrin.gif Ot problemos. Aš susipakuoju į nepermatomą mažą polietileninį maišelį atsarginį higieninį paketą (jei staiga netikėtai), kelis įklotus, prezervatyvą (jei neplanuotai) ir nukišu į kupriniuko/rankinuko dugną.
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2014 09 16, 21:26)
biggrin.gif  Ot problemos. Aš susipakuoju į nepermatomą mažą polietileninį maišelį atsarginį higieninį paketą (jei staiga netikėtai), kelis įklotus, prezervatyvą (jei neplanuotai) ir nukišu į kupriniuko/rankinuko dugną.


gerai jei rankinė su milijonu kišenėlių, tai galima į paprastą maišiuką vyniot ir atskirai įsidėt. bet man toks būdas nepasiteisina, nes tik vienas bendras skyrius rankinėj, tai greit suplyšta maišelis ir tada visas turinys mėtosi po rankinuką doh.gif
Atsakyti
Taigi parduoda ir supakuotus po vieną.
Atsakyti
Turiu atskirą nedidelę kosmetinę, kuri yra paskirta įklotams, paketams ir vaistams būtiniausiems.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2014 09 21, 09:10)
Turiu atskirą nedidelę kosmetinę, kuri yra paskirta įklotams, paketams ir vaistams būtiniausiems.


drinks_cheers.gif ir aš taip darau - visada tvarkinga, nepersišviečia, nesimėto.. Visada turiu, net jei man pačiai ir nereikia - tenka kitas "pavaišinti".
naudoju libresse įvairių dydžių pagal poreikį, kasdienių įklotų neprisireikia.
Atsakyti
Always, nes jų sugeriamumas geriausias
Atsakyti
Gentle Day... jie ir supakuoti atskirai, ir komfortabiliai jaučiuosi. 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Gal tokius naudojate?
Atsakyti
Libresse. Ne plastmasiniai, lankstūs.

Esu gavus Lady anion 3 mėginukus "kasdieniniai įklotai su anijonų juostele". Sunaudojau per mmm. Kasdienai jie per dideli. Man minkštumo gal kiek trūko.
Atsakyti