Įkraunama...
Įkraunama...

Visi gimdymo namai

Sveikos mamytes 4u.gif nejau niekas dar negirdejao apie santariskiu naujus gimdymo namus, vienos sako kad atsidarys 2012 gruodi, kiti raso kad 2012 pavasari, gal kas tikslaiai zino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vvylle @ 2012 01 16, 12:32)
Sveikos mamytes 4u.gif nejau niekas dar negirdejao apie santariskiu naujus gimdymo namus, vienos sako kad atsidarys 2012 gruodi, kiti raso kad 2012 pavasari, gal kas tikslaiai zino? g.gif


Vat ir man šis klausimas aktualus.. Mačiau, kad jie jau labai arti atidarymo, nes kaba net gesintuvai.. Tai viskas kaip ir pabaigą pranašauja.. smile.gif
Atsakyti
kad ir patys gydytojai nezino tiksliai. Bet siais metais tai tikrai.
Atsakyti
Kaip saunu butu kad iki vasaros atsidarytu.

Internete skaiciau, kad pavasari 2012 turetu. Bet sako uzveluos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2012 01 24, 12:19)
kad ir patys gydytojai nezino tiksliai. Bet siais metais tai tikrai.


ne visos gali sau leisti laukti iki kažkada metų pabaigos biggrin.gif
ech, o taaaip patogu butu - 7 min nuo namų ax.gif ir per visą miestą nereikėtų grūstis iki VGN.. kad tik atsidarytų greičiau
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2012 03 06, 19:02)
ne visos gali sau leisti laukti iki kažkada metų pabaigos biggrin.gif
ech, o taaaip patogu butu - 7 min nuo namų  ax.gif  ir per visą miestą nereikėtų grūstis iki VGN.. kad tik atsidarytų greičiau


Šiandien buvau pas savo akušerę, kuri dirba RK, tai sakė, kad paskutinės žinios dėl jų persikraustymo, tai š.m. rugpjūtis 4u.gif
Atsakyti
deja deja, panasu, kad mums menesiuko pritruks iki atsidarymo
Atsakyti
Sveikos visos esamos ir būsimos mamytės smile.gif matau populiarią temą : ar dar dirba Centro filialo akušerijos skyrius buvęs Raud. Kryžius, ar jis nepersikėlė į Santariškių klinikas ir t.t. Galiu labai atsakingai pareikšti, kad iki 2012 gruodžio mėnesio skyrius dirbs be jokių sutrikimų, apribojimų ar trukdžių.
Kalbu užtikrintai, nes pati dirbu Santariškių klinikose ir esu šiek tiek susijusi su šios ligoninės vadyba.
Tai gi, visoms nestuke.gif linkiu kuo lengvesnio " subyrėjimo", pieno upių ir kuo mažiau bemiegių naktų
Atsakyti
Mano pazistamos ,dirbancios RK, ziniomis, perkelimas prasides nuo rugpjucio ir tesis iki kitu metu sausio-vasario. Tai tame tarpe kazkuriuo metu bus perkeltas ir akuserijos skyrius. thumbup.gif
Atsakyti
Aš klausiau RK gydytojo, sakė kraustysis spalio pabaigoje - lapkričio pradzioje.
Atsakyti
QUOTE(braske83 @ 2010 11 19, 20:34)
RK tiktai nereikia su svaimi turet nei apidurinio nei siulu ar kokiu lasaliniu.As gimdziau be apiduro, bet pati gyd pasake jog reikia suleist, iskviete anest. ir jis padare man ji., nemokejau nieko, gimdimas pasibaige cp, nei uz siulus nei uz lasalines nemokejau.

Aš irgi pirmąjį gimdžiau RK, epidūrą atpirkinėjom. taip buvom sutarusios su gydytoja. Visa kita praktiškai ligoninės.

Būtų džiugu, jei iki š.m. pabaigos skyrius persikeltų, kitais metais būtų galima išbandyti naująjį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikiosaulute @ 2012 08 17, 11:02)
Aš irgi pirmąjį gimdžiau RK, epidūrą atpirkinėjom. taip buvom sutarusios su gydytoja. Visa kita praktiškai ligoninės.

Būtų džiugu, jei iki š.m. pabaigos skyrius persikeltų, kitais metais būtų galima išbandyti naująjį 4u.gif

Ir dar butu saunu, jei keltusi kitais metais, tada isbandyciau siemet senaji biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif nes dabar atrodo, kad jie kraustysis kaip tik tuo laiku, kai man gali ju prireikti g.gif biggrin.gif
Atsakyti