Įkraunama...
Įkraunama...

"Sniego karalystėje"

Tiesa, Ruste, labai puiki idėja, gražus ir orginalus konkurso "aprašas". šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Man ši thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 01 29, 12:29)
Tiesa, Ruste, labai puiki idėja, gražus ir orginalus konkurso "aprašas". šaunuolė  thumbup.gif  thumbup.gif

dėkoju aciuks.gif
šitas rašymo būdas vadinasi akrostichas smile.gif
ir man jis labai patinka, dažnai sveikinimus tokius rašau draugams smile.gif

***************

aš manau, kad bus ir šiųmetinių nuotraukų, gi gruodį ir sausio pradžioje tikrai sniego buvo, bet ir pernykštės nuotraukos nėra prastesnės, gi svarbu sniegas smile.gif
Atsakyti
wow naujas konkursas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o jau nuotrauku grazumas wub.gif
man sita labai grazi 4u.gif
user posted image
tas medis jau vien ko vertas, nu nerealiai graziai apsnigtas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 01 29, 12:32)
dėkoju aciuks.gif
šitas rašymo būdas vadinasi akrostichas smile.gif
ir man jis labai patinka, dažnai sveikinimus tokius rašau draugams
labai grazei sukurei konkursa pritariu _Lakūdra_ drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kkristinak: 29 sausio 2009 - 13:12
QUOTE(SSSema @ 2009 01 29, 14:03)
wow naujas konkursas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o jau nuotrauku grazumas wub.gif
man sita labai grazi 4u.gif

Dėkui biggrin.gif 4u.gif .
Gaila,kad tik vienintelė padoresnė foto iš visų kurias fotografavom doh.gif .
Atsakyti

 ! 
primenu eilinį šimtas trisdešimt aštuntą kartą!

Visos nuotraukos iki balsavimo pabaigos yra anoniminės.

Siekiant lygių teisių visiems konkurso dalyviams, draudžiama atidarinėti naujas forumo temas, kviečiančias balsuoti už vieną ar kitą nuotrauką konkurse, taip pat patalpinti informaciją apie dalyvavimą konkurse ir prašymą balsuoti asmeninio profilio parašuose, bendraamžių temose ir pan.
Draudžiama savo asmeniniame profilyje ( paraše arba logotipo/avataro vietoje) patalpinti nuotrauką (ar labai panašią į ją foto), dalyvaujančią fotokonkurse. Tai galima padaryti fotokonkursui pasibaigus. Už šių taisyklių nepaisymą nuotrauka, už kurią agituota balsuoti, pašalinama iš konkurso.
Jei nuotrauka išviešinama nepriklausomai nuo to kas tai padaro ( "tarsi netiesioginias" išviešinimai irgi galioja , kai "nueikit į tą konkursą ir pažiūrėkit patys") yra skiriamos tokios nuobaudos:
Jei išviešinama ne savo - pašalinama iš konkurso nuotrauka to, kas tai padarė, o jei nedalyvauja narys tada gauna įspėjimą.
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 01 29, 13:11)
Dėkui  biggrin.gif  4u.gif .
Gaila,kad tik vienintelė padoresnė foto iš visų kurias fotografavom  doh.gif .
doh.gif doh.gif bus pasalinta, kam sakei kad cia tavo doh.gif doh.gif nes turi buti anonimiskai.labai grazi nuotrauka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 01 29, 14:36)
doh.gif  doh.gif   bus pasalinta, kam sakei kad cia tavo doh.gif  doh.gif nes turi buti anonimiskai.labai grazi nuotrauka  biggrin.gif

doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif gyveni ir mokaisi blush2.gif .Jau atrodo visas taisykles perskaičiau,ot višta doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 29 sausio 2009 - 13:51
QUOTE(mammka @ 2009 01 29, 13:49)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif gyveni ir mokaisi  blush2.gif .Jau atrodo visas taisykles perskaičiau,ot višta  doh.gif .
Gaila verysad.gif bet nieko dar laiko yra kita nuotrauka idesi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kkristinak: 29 sausio 2009 - 13:59
QUOTE(kkristinak @ 2009 01 29, 14:57)
Gaila verysad.gif bet nieko dar laiko yra kita nuotrauka idesi 4u.gif

Tai žinoma irnesakyk.gif .Nieko baisaus..tik pikta ant savęs,kad viską perskaičiau,o vistiek apsižioplinau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 01 29, 14:01)
Tai žinoma irnesakyk.gif .Nieko baisaus..tik pikta ant savęs,kad viską perskaičiau,o vistiek apsižioplinau  doh.gif  blush2.gif
buna bigsmile.gif nuo laimes kad tavo pastebejo nuotrauka bigsmile.gif
Atsakyti