Įkraunama...
Įkraunama...

"Sniego karalystėje"

QUOTE(nuostabumelis @ 2009 02 10, 14:38)
dar kartą paskaitinėjau taisykles ir nesuprantu - kodėl man vis dar  neleidžiama balsuoti už nuotraukas? g.gif  berods reikia turėti bent 20 žinučių, kad būtų leidžiama tai daryti. What's up?


Aš ir patenku prie "neįgaliūjų " doh.gif , tai gerai kad leidžia nors pažiūrėt į jas.Tad tada belieka dauginti žinutes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 10, 14:39)
As ne verkiu kad ne laimiu tam tikros vietos ax.gif as zinau kad mano foto tik megejo ir puikiai zinau kad mano foto padaryta ,paliginus su profesionalu ,niekas ir ne ziuri i ja. verysad.gif vistiek laimes tik plofesionalai ir redagotos nuotraukos doh.gif
taip mane ir niekas ne suprato doh.gif ka as norejau to pasakyti doh.gif vistiek bus taip kaip nori dauguma o ne mazmena verysad.gif
Aciu kas mane palaike 4u.gif

o iš kur tu tokia tikra? beje,tikrai,užbėk į ta fomrmą,kur mokosi fotografuoti mamos,tikrai gausi patarimų wink.gif pvz kai aš pasiskaitinėjau,tai radau parašyta,kad geriau su fotiku pačiam prieiti kiek galima arčiau ir tada fotkint-nu tikrai gaunas gražesnės foto-netgi tą pačia apsnigtą elgės šaką fotkinant smile.gif tikrai,užeik,paskaityk ir pamatysi kad tai nėra taio jau sunku,o ir pati turėsi gražių foto-nesakau,kad dabartinės tavo negražios,bet wink.gif o dėl palaikymų/nepalaikymų,tai... nu nereikia čia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 10, 14:39)
As ne verkiu kad ne laimiu tam tikros vietos ax.gif as zinau kad mano foto tik megejo ir puikiai zinau kad mano foto padaryta ,paliginus su profesionalu ,niekas ir ne ziuri i ja. verysad.gif

Nu tai prašau, mokykis, skaitinėkis, išnagrinėk savo fotoaparato galimybes, nustatyk tinkamą rakursą ir fotkink. Taip, geras fotikas turi daug galimybių, bet fotografo ranka ir išmonė - ne paskutinėj vietoj mirksiukas.gif Beje, šiaip įdomu, kokį fotiką turi? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 10 vasario 2009 - 14:51
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 10, 14:39)
As ne verkiu kad ne laimiu tam tikros vietos ax.gif as zinau kad mano foto tik megejo ir puikiai zinau kad mano foto padaryta ,paliginus su profesionalu ,niekas ir ne ziuri i ja. verysad.gif vistiek laimes tik plofesionalai ir redagotos nuotraukos doh.gif
taip mane ir niekas ne suprato doh.gif ka as norejau to pasakyti doh.gif vistiek bus taip kaip nori dauguma o ne mazmena verysad.gif
Aciu kas mane palaike 4u.gif



Tai paaiskink taip, kad mes suprastumem g.gif

Juk tai konkursas - o jo esme ir yra isrinkti tai, kas daugumai yra graziausia g.gif

tai dabar isimkim visas daugumai graziausias, ir palikim, kas patinka mazumai... g.gif kazi kiek tos mazumos liks... g.gif nu kazkaip idomiai tu cia mastai...

absoliuti dauguma tu vadinamu profesionalu ismoko tai daryti toj pacioj SM - tai dabar paimkim juos visus ir ismeskim, kad kazkas atkreiptu demesi i Kkristinak foto... g.gif



Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2009 02 10, 14:50)
beje,tikrai,užbėk į ta fomrmą,
butinai uzeisiu biggrin.gif
QUOTE(solo @ 2009 02 10, 14:50)
Beje, šiaip įdomu, kokį fotiką turi?  ax.gif
FUJIFILM FinePix AB20 (8,3 pixels) blush2.gif

QUOTE(Peperoni @ 2009 02 10, 15:00)
absoliuti dauguma tu vadinamu profesionalu ismoko tai daryti toj pacioj SM - tai dabar paimkim juos visus ir ismeskim, kad kazkas atkreiptu demesi i
schmoll.gif viskas uždaromą tema doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kkristinak: 10 vasario 2009 - 15:04
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 10, 15:04)

schmoll.gif viskas uždaromą tema doh.gif



na atsiprasau jei tave izeidziau 4u.gif , bet kad tik tai supratau is tavo zinuciu... g.gif uztatai ir prasau paaiskint ka tu nori pasakyt is tikro... g.gif
Atsakyti
Pritariu Valerijai ir Karbynei drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2009 02 10, 15:00)

absoliuti dauguma tu vadinamu profesionalu ismoko tai daryti toj pacioj SM - tai dabar paimkim juos visus ir ismeskim, kad kazkas atkreiptu demesi i Kkristinak foto...  g.gif

o gal ir yra atkreiptas tas dėmesys smile.gif juk nebūtinai foto turi būti aptarta komentaruose,kad ji būtų pastebėta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2009 02 10, 15:20)
o gal ir yra atkreiptas tas dėmesys smile.gif juk nebūtinai foto turi būti aptarta komentaruose,kad ji būtų pastebėta  mirksiukas.gif



vat butent drinks_cheers.gif ir pati Kkristinak to nezino gi g.gif

pvz as cia niekada nededu tu foto, uz kurias balsuoju, nuorodu... ax.gif nes kazkaip paskui tikrai pradedi manyt, kad kai kurios foto gauna daug balu vien del to, kad jas cia dazniau parodo g.gif negali zinot - gal netgi uz ta pacia KkristinaK foto balsavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2009 02 10, 15:23)
vat butent  drinks_cheers.gif  ir pati Kkristinak to nezino gi  g.gif

pvz as cia niekada nededu tu foto, uz kurias balsuoju, nuorodu...  ax.gif  nes kazkaip paskui tikrai pradedi manyt, kad kai kurios foto gauna daug balu vien del to, kad jas cia dazniau parodo  g.gif  negali zinot - gal netgi uz ta pacia KkristinaK foto balsavau biggrin.gif

ir aš nededu smile.gif kartais būna,kad sutampa nuomonė su laimėjusiom,kartais ne
Atsakyti
ar aš žiopla, ar kas, bet kur dingo viena nuotrauka "užeik, žiema" berods vadinosi, ten vaikutis prie vartelių - norėjau prabalsuot, bet neradau g.gif gal pamečiau tarp tiek daug nuotraukų... einu dar pažiūrėsiu.
Atsakyti
QUOTE(nuostabumelis @ 2009 02 10, 14:38)
dar kartą paskaitinėjau taisykles ir nesuprantu - kodėl man vis dar  neleidžiama balsuoti už nuotraukas? g.gif  berods reikia turėti bent 20 žinučių, kad būtų leidžiama tai daryti. What's up?

25 reikia
Atsakyti