Įkraunama...
Įkraunama...

"Cipciuko receptai " 2 tema

QUOTE(Linsta @ 2009 02 16, 13:33)
Cipciuk jusu visi receptai fantastiski ir abrikosinis super tik kad man tokie tai aukstasis pilotazas as dar tik paprastesniu kepu po truputi mokinuosi  rolleyes.gif norejau paklausti o jei negro bucinio biskvita kepciau tortinej 26 cm formoje ir prapjauciau i tris dalis ar galima butu

Na nezinau ka Cipciukas paskaytu, galima ar ne, net as taip dariau ir gavosi thumbup.gif
Atsakyti
As ji kepiau tik man gavosi mazutis ir storas bet nieko suvalgem skonis fantastiskas tik kad man reikia didesnio aciu 4u.gif
Papildyta:
Aisku aciu kita karta taip padarysiu nes skonis tai geras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linsta @ 2009 02 16, 14:33)
Cipciuk jusu visi receptai fantastiski ir abrikosinis super tik kad man tokie tai aukstasis pilotazas as dar tik paprastesniu kepu po truputi mokinuosi  rolleyes.gif norejau paklausti o jei negro bucinio biskvita kepciau tortinej 26 cm formoje ir prapjauciau i tris dalis ar galima butu


Aišku , kad kepk , koks skirtumas kur , tik ilgiau jis tau keps , nes storesnis .

----------------------------------------------------------------------------------------------

Taip tikrus šviežius , bazėje pirkau , bet galite dėti ir persikus , man atrodo , kad nebus didelio skirtumo , arba persikus ir džiovintus abrikosus ( likusius nuo piure) kartu sumaišyti , brangūs jie brudai , tie abrikosai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 16 vasario 2009 - 22:21
Cipciuk, klausimas, na ar kuri kita gal man pades. Reikia padaryti 25-ojo gimtadienio proga torta. Sako issirink pati koki daryt doh.gif na tai man prie sirdies juoda miska padaryt. Ir norisi sventiskai papuosti. Bet beze itariu netiks... unsure.gif o ganasas be proto brangiai gaunasi.. gal daryt kaip as iprastai juos puosiu - virsu sokoladu, sonus trupiniais, ir plaktos grietineles dzibais? Ar koki cia kitoki torta daryti g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gaila mano darbinis kompas nerodo nuotrauku doh.gif bet isivaizduoju, kokie visi tortai grazus thumbup.gif

Rugiagele, gali bandyti daryti juoda miska su beze, bet gali but vargelio.As dariau vyro sesei sestadieni (vakare idesiu nuotraukele gal blush2.gif ), tai su sonais vargau, nes pritepiau grietineles, ir sunku buvo beze uztepti, siek tiek skystejo. Tai tepiau viena kart, paskui vel kita kai apdziuvo doh.gif Sonai vistiek labai graziai nesigavo, nors dzibuku kelis uztupdziau ir laikesi puikiausiai rolleyes.gif Arba paprasciau kaip meduciui - nedatepti iki krastu, tada beze gerai turetu labai laikytis g.gif Bet jau kaip skanuuuuu buvo (tik rugsteles truputi padauginau blush2.gif ), o dar beze vaikyste man primine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2009 02 17, 14:18)
Sveikos  4u.gif

Gaila mano darbinis kompas nerodo nuotrauku  doh.gif bet isivaizduoju, kokie visi tortai grazus thumbup.gif

Rugiagele, gali bandyti daryti juoda miska su beze, bet gali but vargelio.As dariau vyro sesei sestadieni (vakare idesiu nuotraukele gal blush2.gif ), tai su sonais vargau, nes pritepiau grietineles, ir sunku buvo beze uztepti, siek tiek skystejo. Tai tepiau viena kart, paskui vel kita kai apdziuvo  doh.gif Sonai vistiek labai graziai nesigavo, nors dzibuku kelis uztupdziau ir laikesi puikiausiai  rolleyes.gif Arba paprasciau kaip meduciui - nedatepti iki krastu, tada beze gerai turetu labai laikytis  g.gif  Bet jau kaip skanuuuuu buvo (tik rugsteles truputi padauginau  blush2.gif ), o dar beze vaikyste man primine wub.gif


O skanus del to beze buvo, ar siaip skanus tortas? smile.gif nezinau kaip cia pasielgti.. kad visai torto nesugadinciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 17, 14:49)
O skanus del to beze buvo, ar siaip skanus tortas? smile.gif nezinau kaip cia pasielgti.. kad visai torto nesugadinciau  rolleyes.gif

O tiems, kad darysi, patiktu toks skoniu derinys?
Man kazkaip Juodas miskas su beze gal ir nelabai skamba, bet man ir siaip beze "trugdo" tortu skoniams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 17, 13:49)
O skanus del to beze buvo, ar siaip skanus tortas? smile.gif nezinau kaip cia pasielgti.. kad visai torto nesugadinciau  rolleyes.gif

Skanus buvo del skanumo lotuliukas.gif Is tiesu, be galo skanus tortas, man pasakiskas, nes su sokoladu ir vysniomis, biskvitas labai skanus, zodziu laaaaaaaabai wub.gif o beze irgi puikiai mums tiko, tik as tepiau gana plonai, tad skoniui tikrai netrugde. Visiems valgiusiems labai patiko. Bet kiekvienam savo rolleyes.gif
Atsakyti
Na ir skaniu dalykeliu prisiziurejau cia . Ka patartumet pradedanciajai sumeistraut ? blush2.gif Noreciau, kad tortukas pavyktu .
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 17, 15:02)
O tiems, kad darysi, patiktu toks skoniu derinys?
Man kazkaip Juodas miskas su beze gal ir nelabai skamba, bet man ir siaip beze "trugdo" tortu skoniams blush2.gif


Atvirai pasakius, man irgi kazkaip tas beze skonis ir pacio juodojo misko gal nelabai derinasi, ale vistik paklausiau biggrin.gif ta mergina sake, daryk koki nori torta, man sako, viskas skanu, kas saldu biggrin.gif bet gal vistik beze nepuosiu, nes atvirai vel pasakius, man beze siek tiek trukdo torto skonio... labai saldesio priduoda daug.. tik kad ji zaraza labai puosni rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti