Įkraunama...
Įkraunama...

Vištienos patiekalai

Ant viso sito gėrio dedant į skardą, uždedu sviesto gabaliuką, kuris ir neišsausina mėsytės 4u.gif Aš šitą receptą užsirašiau iš supermamos, kur yra patiekalai su fotkėm, ten pats pirmas berods... ax.gif Labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi panaišiai krūtinėlės darau, į vidų dedu rūkyto kumpio ploną griežinėlį, sūrio tarkuoto, majonezo.
Irgi labai skanu, tas rūkytas kumpis kvapą gerą priduoda.
Atsakyti
na skaiciau, skaiciau ir neberandu!ar cia kasnors raset kaip reikia kept vistienos slauneles keptuvej?
Atsakyti
Tai vat kepiau vištiena su tais pievagrybiais, tai nžn valgyt galima, bet kadangi maniškis yra valgęs mano sugalvotą receptą panšų ta ijam maniškis daug kartų skanesnis... šiaip nieko gal, bet ... žodžiu parašysiu savąjį po to.
Toliau kepiau ir tuos netikrus pjausnius tai skonis visai skanus, tik nesupratau kodėl prie keptuvės taip traukė, gal kalta kelptuvė, nes apibraižyta (čia pas mamą kepiau)
Taip pat dariau mišrainę iš vištienos, marinuotų agurkėliu, paprikos, pomidorų, virtų makaronų + majonezo... tai labai skanu... taip pat dar galima į ją įdėti lydyto sūrio pjaustytų gabalėlių...

Dabar mano receptas:
Ryžiai
Vištienos file
Šaldytos daržovės
Grietinė (turbūt galima keisti ir į grietinėlę)
Vištienos prieskoniai ,vegeta.

šaldytos daržovės (brokoliai, kalafijorai ir morkos griežinėliais, būtent toks rinkinys, nes yra su sparaginėm pupelėm labai panašus tai man jis fui ir morkos ten kitokios)) juos dedame į mikrobanginę (aš laikau apie 15 min., jie vos neišverda ten
tada juos smulkiname (labai padeda tupper warre virtuvės šefas, labai smulkiai ir greitai supjausto, jei neturim pjaustom viską rankomis.
Keptuvėje ant sviesto iškepam supjaustytus vištienos file gabaliukus ištrintus su vištienos prieskoniais.
Ant sviesto kepame susmulkintas daržoves, beriu vegetos, kai pakepa šiek tiek dedu grietinės porą šaukštų,tada troškinasi, pasitroškinus 10 min ant silpnos ugnies sumetu vištieną ir suverčiu virtus ryžius (pas mane gili keptuvė labai, tai jei ką galima visą ta maliošę daryti puode), tada jei truksta dedu grietinės, taip pat vištiesnos prieskonių nepagailiu ir valgom niam niam.... šiandien bus vakarienei bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas, as darau toki vistienos troskini: vistienos file supjaustau kubeliais ir apkepinu su prieskoniais, dedu smulkinto svoguno, kubeliais pjaustyto obuolio. Dar siek tiek viska apkepinu, kol suminksteja obuolys. Tada uzpilu vandeniu ir jam uzvirus pilu laukiniu ryziu. Uzdengiu ir troskinu tol, kol ryziai isverda. Galima padaryti kelioms dienoms, nei vienas ingredientas nuo sildymo nenukencia, o antra diena buna netgi skaniau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2006 04 12, 12:17)
Labukas, as darau toki vistienos troskini: vistienos file supjaustau kubeliais ir apkepinu su prieskoniais, dedu smulkinto svoguno, kubeliais pjaustyto obuolio. Dar siek tiek viska apkepinu, kol suminksteja obuolys. Tada  uzpilu vandeniu ir jam uzvirus pilu laukiniu ryziu. Uzdengiu ir troskinu tol, kol ryziai isverda. Galima padaryti kelioms dienoms, nei vienas ingredientas nuo sildymo nenukencia, o antra diena buna netgi skaniau 4u.gif


o obuolys nepadaro tokios koses?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 04 12, 14:55)
o obuolys nepadaro tokios koses?


Reikia naudoti neišsileidžiančios rūšies obuolį.
Atsakyti
skaitau skaitau, o beveik visi patiekalai is file....brangu gi sad.gif((((o gal galima ta pati daryti is nupjaustytos mesos?
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2006 04 13, 12:14)
skaitau skaitau, o beveik visi patiekalai is file....brangu gi sad.gif((((o gal galima ta pati daryti is nupjaustytos mesos?

aisku galima, as taip darau ir gaunasi neblogiau kaip file mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2006 04 13, 12:14)
skaitau skaitau, o beveik visi patiekalai is file....brangu gi sad.gif((((o gal galima ta pati daryti is nupjaustytos mesos?


Nepasakyčiau kad brangu, kalniečių turgelį vištienos file kainuoja 8.90 Lt (vilniaus paukštyno)

Labai skanu:
vištienos file pabarstyti druska prieskoniais, supjaustyti vištieną gabaliukais ir kepti keptuvėje, paskui supilti saldžiarūgštį padažą (Anuga).Labai greita ir skanu.

Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 04 18, 19:04)
Nepasakyčiau kad brangu, kalniečių turgelį vištienos file kainuoja 8.90 Lt (vilniaus paukštyno)

Labai skanu:
vištienos file pabarstyti druska prieskoniais, supjaustyti vištieną gabaliukais ir kepti keptuvėje, paskui supilti saldžiarūgštį padažą (Anuga).Labai greita ir skanu.

Na kai vistienos ketvirciu kg kainuoja 3.5 tai man file brangu....
Atsakyti
Labai skaniai gaunasi vištienos kulšelės orkaitėje:

Vištienos kulšeles įtrinti prieskoniais (čia nuo skonio priklauso kokiais). Ant folijos lapo dėti po 2 kulšeles, ant viršaus uždėti šiek tiek sviesto, šiek tiek majonezo ir kečupo. Labai tvirtai susukti foliją, dėti į orkaitę ir kepti kol iškeps (čia jau nuo orkaitės savybių priklauso, pvz. aš iškepiau per 30 min.).
Atsakyti