Įkraunama...
Įkraunama...

Vištienos patiekalai

QUOTE(viketa @ 2006 05 31, 08:34)
Labai skaniai atrodo, bet kur paimti tuos sauleje dziovintus pomidorus??? Ar pati turejai prisidziovinus? Kuo galima pakeisti, ketciupu... g.gif

Ju yra parduotuvese prie prieskoniu tiesiog paklausk tongue.gif O padaza gali pakeisti tiesiog sviestu ir pagardinimui sampinjonais apdeti <-as taip irgi bandziau neblogai gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
Man labai skanu vištiena kartu su obuoliais, todėl ir jums pasiūlysiu vieną receptuką..

Vištiena, troškinta su obuoliais
Reikės: 350g vištienos file, 4-5 obuolių, 2 nedidelių svogūnų, 1 arb.š. prieskonių

Vištienos file supjaustyti nedidelėmis juostelėmis, pamarinuoti prieskoniuose. Apkepinti keptuvėje. Vištienai apkepus, suberti smulkiai supjaustytus svogūnus, paskui- nemažais kubeliais supjaustytus nuluptus obuolius. Įpilti pusę puodelio vandens ir troškinti, kol vanduo išgaruos. Iš obuolių pasidaro toks kaip ir tirštas obuolių padažiukas.. Skanu thumbup.gif

O atrodo tai vat va šitaip:

user posted image
Atsakyti
labai skaniai atrodo thumbup.gif
o gal galima ishduot paslapti as shalimais ten tostroshkintos vishtytes? ax.gif
Atsakyti
Ten papraščiausi kubeliais pjaustyti obuoliai, užpilti natūraliu jogurtu, rodos, Bio's mirksiukas.gif Man nėra skanesnio garnyro prie tokios vištienos nei šis paprastutis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2006 06 04, 17:46)
Ten papraščiausi kubeliais pjaustyti obuoliai, užpilti natūraliu jogurtu, rodos, Bio's mirksiukas.gif Man nėra skanesnio garnyro prie tokios vištienos nei šis paprastutis ax.gif



nu tikrai labai skaniai atrodo, reikes pasidaryt ir man lotuliukas.gif o i padaza nededi ketcupo?
Atsakyti
Nea, nededu... schmoll.gif Pabandyk ir parašyk, ar patiko mirksiukas.gif Skanaus! thumbup.gif
Atsakyti
as gaminu va tokia paprasta vistyte mat nesu didele kulinare,bet tikrai skanu,atsiprasau jei jau buvo mineta ax.gif

filė supjautoma kubeliais,sudedama i bliuda,isspaudziamos dvi citrinos ir nepagailima kario bei vistienos prieskoniu,visa tai paliekama pasimarinuoti pora valandu ar ilgiau(kaip gaunasi) poto tiesiog iskepama,ne per daug kad mesa liktu sultinga.dazniausiai patiekiu su laukiniais ryziais.ir pats svarbiausias yra padaziukas,labai stipriai rekomenduoju,man atradimas cia ir su ryziais valgyt ir su vistiena.jis parduodamas tik IKI parduotuvejir gana brangus 100g apie 5lt vadinasi 'Double Mango',firma THAI CHOICE,toks pailgas nedidelis buteliukas,ant etiketes nupiesta citrina ir krevete smile.gif nu kas ragavo visi liko suzaveti thumbup.gif
Atsakyti
Na,štai mano vištytės receptukas:paimi dvi vištos krūtinėles,supjaustai vidutiniais kubelias,pabarstai druskytės ir idedi šaukštą cinamono,išmaišai ir leidi viskam pasimarinuoti valandikei,tuo tarpu išverdi ryžius,išberi į dubenį ir įdedi spec.prieskonių ryžiams.Toliau pakepi vištytę aliejuje ir kai ji gražiai paskrunda,įdedi porą šaukštų margarino ar sviesto bei sudedi ryžius,viską pakepini ax.gif Niu man labai skanu bigsmile.gif ,prie šito patiekaliuko mes valgom marinuotus kukurūzus Skanaus thumbup.gif
Atsakyti
Tikiuosi tokio recepto šioj temoj dar nebuvo tongue.gif

Labai skanūs vištienos blyneliai

Reikės:
1 indelio majonezo (naudoju daumantų neriebų)
3 kiaušiniai
3 šaukštai krakmolo
česnako ir vištienos prieskonių (druskos nereikia)
1 vištienos krūtinėlės

Paruošimas trunka kelias minutes - vištienos krūtinėlę supjaustyti mažais gabaliukais, ant jų užpilti majonezą, sudėti prieskonius, kiaušinius ir krakmolą, gerai išmaišyti ir kepti kaip blynus. Prie jų tinka majonezo padažai, bulvių lazdelės ar ryžiai essen.gif skanaus

Man labai skanūs rolleyes.gif jei ne tas indelis majonezo blush2.gif galėčiau visus sutvarkyti per vieną dieną
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tutti: 29 birželio 2006 - 19:12
nezinau ar jau rase kas nors, bet parasysiu. VISTIENA EGZOTISKAI:
reikes:
500g vistienos krutineles ar file (gali but ir daugiau)
vieno didelio svoguno
vienos dideles morkos arba triju mazesniu
konservuotu kukuruzu
petrazoliu
poros apelsinu
grietineles
krakmolo
vistienos prieskoniu

vistienos krutinele ar file supjaustyti gabaliukais, tada tuos gabaliukus priprieskoniuoti ir palikt kad truputi pastovetu. tiesiog kol pjaustysite morkas ir svogunus. supjaustytus pakepinti ant aliejaus kol suminkstes. kepinant deti kukuruzus ir supjaustyta gabaliukais apelisna, bei ananasa. deti viska reikia palaipsniui atsizvelgiant i tai kas greiciau kepa. tada kitoje keptuveje pakepinti vistienos file. viska suversti i viena ir palikt pasitroskint kokias tris minutes, tada supilt dali grietineles, o i kita dali idet sauksteli krakmolo ismaisyt ir supilt i bendra puoda. palikt dar kelioms minutems. pries tai sudeti petrazoles. valgyti su ryziais. galima ir su bulvem, bet su ryziais skaniau. taip pat galima dar paprikos pridet, lukstentu saulegrazu irgi labai skanu. vistiena galite pakeisti soja. tik soja reik paruost taip kaip priklauso. bet nepatariu det soja, jei rupinates savo figura. as kazkuri laika mesa buvau pakeitus i soja, tai labai greit priaugau keleta kilogramu:)

skanaus;)
Atsakyti
O as darau toki patiekala su vistiena 4u.gif
As darau toki patiekala, gal kur jau ir rasiau ax.gif
Visada viska darau is akies, todel tiksliu normu ir nezinau rolleyes.gif
reikia bulviu apie 1kg,
vistienos 2 pakelius,
grybu 700g,
250 g fermentinio surio,
grietineles pakeli ir tirstos grybu sriubos.
Bulves nulupti ir supjaustyti giezineliais, pabarstyti druskos.
Vistiena supjaustyti ir pakepti, ideti vistienos prieskoniu.
Grybus, as darau su sampinjonais, isplaunu ir supjaustu griezineliai, pakepu kol pagels, pabarstau druska ir pipirais.
Grieninele ir sriubos misini ismaisau, dar vandens ipilu.
Tada viska dedu i skarda, bulves(pirmas sluoksnis), vistiena (antras sl), grybai (trecias sl), suris tarkuotas ir uzpilu padaziuku ir viska i orkaite valandai mazdaug.
As kartais dedu ant svietinio popieriaus, kad gramdyt nereiketu.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2006 07 22, 19:05)
...vistienos 2 pakelius...



O čia kaip? dvi filė ar kaip? g.gif
Atsakyti