Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

Ericka, daug neįžiūriu, bet man atrodo, kad tu skaldei ne auksinę o juodą
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 02 07, 21:44)
Visai nesvarbu, koks paviršius, bet niekada mediumas netepamas po servetėle...
Paruošta klijavimui servetėlė (plėšyta ar kirpta), ryžinio ar plonintas popieriaus motyvas dedama ant dekoruojamo paviršiaus ir tik tada per servetėlę (ar kitą plonąjį motyvą) tepama klijais (mediumu). Taip ir su puodeliais...
Kaip naudoti priemonę, visada nurodyta instrukcijoje, kurią prieš naudojant, reikia išstudijuoti ir jos laikytis.
Sėkmės 4u.gif


sakyti niekada nereikėtų mirksiukas.gif

kai kurios priemonės tikrai tepamos, net instrukcijose rašoma (nutepi ir nudžiovini),
o ypatingai tai praverčia kai klijuoji storą popierių,
na bet plonam taip pat nepakenkia - tiesiog tarnauja kaip koks gruntas, pagerinantis kibimą, taip pat užsitikrini kad klijų bus užtektinai ir paveiksliukas laikysis gerai 4u.gif
Minila
*Dar ką reiktų žinoti, jog paviršius turi būti labai švarus - siūloma valyti su spiritu, actu ar dar kokiu valikliu
*Tepti klijus tik toje vietoje kur bus motyvas, neišteplioti viso paviršiaus, kadangi nuo klijų lieka blizgi plėvelė, ir ne vietoje užtepti klijai gali likti labai matomi rolleyes.gif
*Dėti pasiruoštą paveikslėlį ir nutepti klijais, vos vos užeinant už kraštų ir juos ypatingai tvirtai prispaudžiant, vėlgi "neįsijausti" - nes išsitepęs paviršius klijais labai krenta į akis.
*Tuos kraštelius su klijais galima maskuoti naudojant kontūrus (šilkui, stiklui - pvz.firmos "Javana"- juos galima kepti).
*Dėl dažų - paprastų akrilinių dažų kept negalima - svyla, yra specialūs stiklui, porcelianui keramikai dažai, kurie kepami. Arba maišai 1:1 akrilinius dažus: su tais spec. klijais stiklui - taigi teks pasiieškoti specialių auksinių dažų stiklui, arba akrilinius dažus pamaišyti su klijais.
*Priklijavus ir nudažius gerai būtų palikt 12 val., kad natūraliai džiūtų, o tada jau kept, kokioje reikalauja temperatūroje, nurodytą laiką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myrmica: 07 vasario 2009 - 21:28
QUOTE(myrmica @ 2009 02 07, 21:24)
sakyti niekada nereikėtų  mirksiukas.gif
...

Taip, tai - tiesa...taip sakyti nereikia, tačiau dažnai išsigąstu, kai ketinama servetėlę ištepti klijais arba po ja patepus klijų sluoksnį taip toliau darbuotis...
Kad klijai gali atlikti grunto funkciją, palengvinti servetėlės klijavimą, prieš tai paviršių jais nutepus ir gerai nudžiovinus, tai taip pat gerai...
Bet va taip, šlapiai po servetėle... schmoll.gif
Belieka staiga sureaguoti... mirksiukas.gif

Atsakyti
Sweikos!

Gal galėtumėt pakonsultuoti - su kokiu dvikomponenčiu gaunami patys rečiausi trūkiai?
Ar nėra skirtumo koks dvikomponentis, svarbiausia jo sluoksnio storis?

Ačiū! smile.gif
Atsakyti
Pirmą kart bandžiau darbelį pabaigti sintetiniu laku užpurškiant.... ir siaube: kaip jis ilgai džiūna unsure.gif čia turėjo būti dovana, pasiskaičiavau kad kokios pusę paros turėtų užtekti (iki baliaus). O jis vis limpa, vis limpa, net antspaudai pirštų lieka, o stengiausi taip plonai užpurkšti.... unsure.gif Tada ėmiau su fenu džiovinti ... lyg kažkiek pagerėjo. Bet ir iškeliavo truputį lipnus ax.gif
O gal čia man vienai taip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugu: 07 vasario 2009 - 22:44
QUOTE(gugu @ 2009 02 07, 23:43)
Pirmą kart bandžiau darbelį pabaigti sintetiniu laku užpurškiant.... ir siaube: kaip jis ilgai džiūna unsure.gif čia turėjo būti dovana, pasiskaičiavau kad kokios pusę paros turėtų užtekti (iki baliaus). O jis vis limpa, vis limpa, net antspaudai pirštų lieka, o stengiausi taip plonai užpurkšti.... unsure.gif Tada ėmiau su fenu džiovinti ... lyg kažkiek pagerėjo. Bet ir iškeliavo truputį lipnus ax.gif
O gal čia man vienai taip g.gif

Taip, sintetinis ilgai dziusta. As juo tik itrinimus uzfiksuoju, o baigiu lakuot akriliniu laku. Isimtinais atvejais, jei nenoriu, kad blizgetu nupurskiu sintetiniu matiniu, o tada laukiu, laukiu...bet jis vistiek isdziuna mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Man reikia jusu patarimu. Noriu ant vaikiskos lovytes padaryti dekupaza,bet bijau,kad lako kavapas gali pakenkti naujagimiui. Ar lakuojant paprastu laku pakenktu? Gal yra tokio lako kuris jautriai uoslytei nebutu kenksmingas? Laukiu patarimu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 02 07, 18:35)
Man sakė, kad jei pirmas sluoksnis bus auksinis, arba sidabrinis ir pan., tai neskils. Šios spalvos gali būti tepamos tik 2 sluoksniu (t.y. po sendinimo priemonės).


man skilo, kai pirmu nutepiau auksiniu. o kai norejau ant virsaus tepti, tai neskilo. reiks dar bandymus atlikti su skirtingais tada dazais g.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelija.k @ 2009 02 07, 23:42)
man skilo, kai pirmu nutepiau auksiniu. o kai norejau ant virsaus tepti, tai neskilo. reiks dar bandymus atlikti su skirtingais tada dazais  g.gif

Įdomu g.gif darbas turėjo atrodyti labai gražiai, reikės tada ir man pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nifer @ 2009 02 08, 00:05)
Sveikos. Man reikia jusu patarimu. Noriu ant vaikiskos lovytes padaryti dekupaza,bet bijau,kad lako kavapas gali pakenkti naujagimiui. Ar lakuojant paprastu laku pakenktu? Gal yra tokio lako kuris jautriai uoslytei nebutu kenksmingas? Laukiu patarimu... 4u.gif

Rinkis laką vandens pagrindu, jis praktiškai neturi kvapo (na tik šiek tiek). Be to, Senukuose sakė, kad užsiveš greitu metu lako, kuris tinka ir šąlyčiui su maistu (o sakė gerokai prieš Kalėdas). Manau toks tikrai naujagymui nepakenktų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 08 vasario 2009 - 11:15
Senukai tures lako, kuris tiks salyciui su maistu???smile.gif))gal cia i dekupaza pradejo orentuotis??smile.gif)))gal gali daugiau info???
Atsakyti
QUOTE(Nifer @ 2009 02 07, 23:05)
Sveikos. Man reikia jusu patarimu. Noriu ant vaikiskos lovytes padaryti dekupaza,bet bijau,kad lako kavapas gali pakenkti naujagimiui. Ar lakuojant paprastu laku pakenktu? Gal yra tokio lako kuris jautriai uoslytei nebutu kenksmingas? Laukiu patarimu... 4u.gif

Truputį pasidomėjau, kokį laką naudoja lovytėms, tai parašyta, kad naudoja natūralų ir netoksišką laką. Kas yra natūralus lakas nelabai radau, bet netoksiškas lakas yra akrilinis. Tai manau gali drąsiai naudoti akrilinį laką, svarbu žiūrėti, kad vaikutis tik negriaužtų lovytės, kitaip manau tas lakas jam tikrai nepakenks smile.gif
Atsakyti