Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

Gal kuri jau apsilankėt naujojoje artmanijoje Klaipėdoje Šimkaus g. 3 / Vytauto g. 30? Kaip ten viskas? ar prekiu daugiau? kainos tokios pat? blush2.gif
Atsakyti
kuo išplaut teptuką nuo aliejinių dažų? vaitspirito neturiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 01 30, 20:55)
kuo išplaut teptuką nuo aliejinių dažų? vaitspirito neturiu  unsure.gif


neturėjau vaitspirito, tai pamerkiau į acetoną, po to tiesiog su muilu. Išsiplovė normaliai 4u.gif
Atsakyti
katik uzklijavau serveteles ant savo dezutes lipalu..ir iskilo klausimas...lipalu tepti visa dezute ar tik motyvus kuriuos noriu priklijuoti?
Atsakyti
QUOTE(aurelija789 @ 2009 01 30, 22:05)
katik uzklijavau serveteles ant savo dezutes lipalu..ir iskilo klausimas...lipalu tepti visa dezute ar tik motyvus kuriuos noriu priklijuoti?

tik motyvus
Atsakyti
QUOTE(aurelija789 @ 2009 01 30, 21:05)
katik uzklijavau serveteles ant savo dezutes lipalu..ir iskilo klausimas...lipalu tepti visa dezute ar tik motyvus kuriuos noriu priklijuoti?

Daugeliu atvejų pasiteisina ir viso dekoruojamo daikto nutepimas klijais...paviršius vienodesnis, vientiso blizgumo, prieš sendinimą, tarkim, irgi neprošal...Taigi, gali rinktis ir daryti taip, kaip konkrečiu atveju atrodo geriau.
Atsakyti
Pinavija Pinavija, nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2009 01 30, 23:54)
Pinavija Pinavija, nuostabu  wub.gif

aš tau norėjau natūroj parodyt bebe.gif
Atsakyti
Tai čia tu man rašei doh.gif O aš pagalvojau, kad mano kokia studentė telefono \nr. supainiojo... Ech...
Na dabar įsivedu tavo Nr. ax.gif reikia kada tavo grožybes apžiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Pinavija,
visi darbeliai - thumbup.gif bigsmile.gif , na... bet kėdutės - ypač žavingos... pati tokių norėčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2009 01 30, 17:39)
sveikos  4u.gif prisigyriau savo darbais pagyru puode, o cia atejau pasitarti su jumis del savo darbelio nevykelio  doh.gif
O buvo taip, kad ant nudazytos baltos grazios dezutes uzdejau tas magnolijas ir viskas man grazu buvo, kol nesugalvojau ta baltuma prislopinti ir emiau akrila lieti lyg kokia akvarele, gavosi tokia visai gal nieko murzina ruda spalva, bet isdziuvus  nieko gero jau nebuvo  doh.gif nu dar dvikomponenti sendinima uzdejau, kuris taip nevykusiai suskilo... vienzo, gavosi gaidziu gaidys  doh.gif  doh.gif Tai ka man dabar siulot daryt - 1. mest lauk ta deze ir viska pamirst? 2. duoti vyrui gero svitrinio i rankas ir tegul nusveicia ir daryt is naujo? 3. o gal kuri pasiulys koki stebuklinga buda kaip esama varianta atgaivinti?
Va foto  mirksiukas.gif  doh.gif



WOW kokia grazi dezute!! Nu super atrodo!!! Tikra auksaranke! Sekmes kuryboj ir toliau! mirksiukas.gif






 ! 
Necituoti nuotraukų !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 31 sausio 2009 - 14:04
Sveikos, auksarankės 4u.gif ,

susižavėjau ir aš dekupažu, vis paskaitinėju jūsų temą, pasigrožiu jūsų darbais wub.gif . Dabar dairausi ir perkuosi pagrindines priemones, tikiuosi netrukus ką nors gražaus ir pati sukurti blush2.gif .

QUOTE(Ingusia31 @ 2009 01 30, 08:22)
pas dome paziureti? ji kaip tik uzsakyma daro tai tau atvestu tokia kokia tu issirinktum is gausybes siulomu 
  http://public.fotki....preks-dekupaui/

Kažin iš kurio miesto ji yra? Norėčiau kai ką užsisakyti...
Atsakyti