Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

pagyrų puode vėl užsiminta apie serv klijavimą lyginant...
Taigi aš irgi bandžiau: uždėjau skudurėlį kiek įmanoma drobinį ir išbandžiau visokiais sluoksniais jį tiesti.... na raukšlelės atrodo išsilygina puikiai, bet tik nuimu skudurėlį - paklodę ir matau, kad serv išdžiūvusi lygiai , bet neprilipusi po ja oro sluoksnis. Paklodė irgi neprilimpa- normaliai nusiima... g.gif .Taip ir nesupratau kame reikalas schmoll.gif
O su lygintuvu galima klijuoti pvz ant vienkoponenčio? - tikriauisa ne , juk lakas ims tirpti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugu: 09 vasario 2009 - 18:38
reiskia klijai gerai nepersigeria...nespeja..temoje apiek klijavima paskaityk..ten parasyta ka daryti...nes kitos serveteles nera tokios pralaidzios...

del sendinimu..galima lyginti ir ant vienkomponencio ir ant dvikomponencio..net uztepus viena sluoksni vienokmponencio...
buna taip..kas dirba su popieriais, kad atlimpa paskui popierius, tai tada pasiemi lygintuva ir uzlygini...ir sendinimams nieko neatsitinka...
Atsakyti
[quote=Gabii__,2009 02 09, 20:42]
reiskia klijai gerai nepersigeria...nespeja..temoje apiek klijavima paskaityk..ten parasyta ka daryti...nes kitos serveteles nera tokios pralaidzios...

o kur tą temą rasti? niekur nematau apie klijus tai matau ,o daugiau.... blush2.gif
Atsakyti
http://www.supermama...;#entry23860593
prasau mirksiukas.gif
Atsakyti
Purškiamo lako instrukcijoj parašyta, kad reikia 2 minutes kratyti. Jūs taip ir darot? Neatsibosta? Aš tai kelis kartus pamakaluoju ir purškiu. Gal negerai darau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 02 09, 23:26)


Ačiū, ne visi .... diena mato bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugu: 09 vasario 2009 - 22:18
QUOTE(smufyte @ 2009 02 09, 22:49)
Purškiamo lako instrukcijoj parašyta, kad reikia 2 minutes kratyti. Jūs taip ir darot? Neatsibosta? Aš tai kelis kartus pamakaluoju ir purškiu. Gal negerai darau? g.gif


sąžiningai kratau tiek, kiek nurodyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smufyte @ 2009 02 09, 21:49)
Purškiamo lako instrukcijoj parašyta, kad reikia 2 minutes kratyti. Jūs taip ir darot? Neatsibosta? Aš tai kelis kartus pamakaluoju ir purškiu. Gal negerai darau? g.gif

Aš kratau 2min, bekratydama stengiuosi išgauti kokias nors "melodijas", tai man neprailgsta. biggrin.gif
Atsakyti
o as nekratau taip ilgai, nes tingiu:))))nors pirma kart kai bandziau kraciau...bet skirtumo tai nematau:)))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 02 09, 23:29)
o as nekratau taip ilgai, nes tingiu:))))nors pirma kart kai bandziau kraciau...bet skirtumo tai nematau:)))

Pakratau aukstun zemyn 5, na gal 6 kartus ir purskiu.Visai nieko-nusilakuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(supersandryte @ 2009 02 09, 22:19)
sąžiningai kratau tiek, kiek nurodyta  ax.gif



QUOTE(.Vėja. @ 2009 02 09, 22:23)
Aš kratau 2min, bekratydama stengiuosi išgauti kokias nors "melodijas", tai man neprailgsta. biggrin.gif



QUOTE(Gabii__ @ 2009 02 09, 22:29)
o as nekratau taip ilgai, nes tingiu:))))nors pirma kart kai bandziau kraciau...bet skirtumo tai nematau:)))



QUOTE(sobieska @ 2009 02 09, 22:36)
Pakratau aukstun zemyn 5, na gal 6 kartus ir purskiu.Visai nieko-nusilakuoja biggrin.gif

Aš irgi pirmą kart ilgai kračiau, paskui tiek nebekračiau, bet skirtumo nepajaučiau, vadinasi ne taip svarbu tas kratymas biggrin.gif
Atsakyti
help blush2.gif

nezinau kiek cia dekupazas zodziu gal kas bande sia priemone paveikslesiu perkelimui http://www.senasnauj...product&id=2747

ar perkelus viska reikia paskui dar lakuot ar ne, ir jei reikia tai kuom g.gif

o galima sita plevele paskui sendint g.gif ?

busiu dekinga uz pagalba
Atsakyti