Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(QWERTI @ 2009 02 18, 13:20)
darbu eiga teisinga ,tik lakuoti manau vieno karto neužteks
sėkmės  4u.gif

o vat dar as paklausiu ax.gif kai ant slidaus pavirsiaus daroma, ar pries akrilinius dazus nereikia pagruntuoti blush2.gif neatsoks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larieta10: 18 vasario 2009 - 14:58
na ir as dar klausimiuka.............esu kadaise skaiciusi apie laka..na kuris lakuojamas jau po visko.....buvo nusiskundimu kad kaikurie geltonuoja.....koki rinktis kad negeltonuotu......nes baltai noriu dekoruoti
Atsakyti
QUOTE(larieta10 @ 2009 02 19, 01:56)
o vat dar as paklausiu  ax.gif  kai ant  slidaus pavirsiaus daroma, ar pries akrilinius dazus nereikia pagruntuoti blush2.gif neatsoks g.gif

galima pašveisti su švitrinimo popierium ir taip pašiaušus paviršių pagerinti dažu sukibimą ,bent jau aš taip darau ax.gif
Atsakyti
mergaites, gal zinote kur butu galima gauti mediniu vaikiiku kokiu keduciu kaune 4u.gif
yske buvau, nieko panasaus neradau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2009 02 18, 15:17)
na ir as dar klausimiuka.............esu kadaise skaiciusi apie laka..na kuris lakuojamas jau po visko.....buvo nusiskundimu kad kaikurie geltonuoja.....koki rinktis kad negeltonuotu......nes baltai noriu dekoruoti


nezinau, koks statybinis lakas negeltonuoja, bet spec priemoniu parduotuvese yra. kad ir stamperia firmos. na bent jau lug skaiciau cia kazkurioj parduotuvej blush2.gif
as pati tai is statybiniu naudoju. mano klinkmann firmos (jais berods tik vilniuje prekiaujama), tai nepasakyciau, kad labai geltonuoja. ant visiskai balto pavirssiaus nebandziau, kazkaip neprireike dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2009 02 18, 16:59)
mergaites, gal zinote kur butu galima gauti mediniu vaikiiku kokiu keduciu kaune 4u.gif
yske buvau, nieko panasaus neradau  verysad.gif

i thoma filipsa nuvaziuok...bent jau buvo dar neperseniausiai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(QWERTI @ 2009 02 18, 15:59)
galima pašveisti su švitrinimo popierium ir taip pašiaušus paviršių pagerinti dažu sukibimą ,bent jau aš taip darau  ax.gif

as batu deze noriu pabandyti dekoruoti, tai jos nelabai kaip pasveist galiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 02 17, 21:34)
smulkūs - jei plonai tepi sendintoją, stambūs - jei storiau.


Iš dalies taip, kokiu storiu tepsi. Bet tiksliau nuo mediumo priklauso, tam jų ir prigamintą įvairių, kad vienas nori smulkių, kitas stambių įtrūkimų.

QUOTE(kvartetas @ 2009 02 18, 13:43)
merginos as taip pat su klausimu. nusipirkau artmanijos dvikomponenti antika 1 ir antika2. kaip daryti su juo ne visa o tik dalimis noriu sendinti?? step 1 tepti ant viso o kur noriu kad skiltu tik step 2. ar ir ta ir ta tik ten kur noriu kad skiltu???


Merginos nepykit, nu bet klausimai kai kurie doh.gif galveles pasukit truputį, nereiks ir lišnų klausimų uždavinėt. Kam tept belekur to mediumo, jei jo ten nereikia/nesinori. Nori kampe įtrūkimų tai ir tepk kaip instrukcijoj parašyta, abu sluoksnius ir t.t.

Papildyta:
QUOTE(larieta10 @ 2009 02 18, 17:59)
as batu deze noriu pabandyti dekoruoti, tai jos nelabai kaip pasveist galiu  blush2.gif


Gali, nemeluok mirksiukas.gif švitrinio yra įvairaus grūdėtumo, švitrinį į rankas, daugiau drąsos ir imkis darbo. Lauksim pasirodymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelija.k @ 2009 02 18, 18:01)
nezinau, koks statybinis lakas negeltonuoja, bet spec priemoniu parduotuvese yra. kad ir stamperia firmos. na bent jau lug skaiciau cia kazkurioj parduotuvej blush2.gif
as pati tai is statybiniu naudoju. mano klinkmann firmos (jais berods tik vilniuje prekiaujama), tai nepasakyciau, kad labai geltonuoja. ant visiskai balto pavirssiaus nebandziau, kazkaip neprireike dar ax.gif

ir as kaskaip manu kad reiktu kokio statybinio pasiieskoti...nes paprasto neskaldancio juk reikia....nes tie kur spec parduotuvese tai labai mazais kiekiais ir kainuoja doh.gif o jei tepti kuo daugiau sluoksniu kad nelygumai isilygintu tai ojojoj kiek jo reiktu ane
Atsakyti
marzde kai 1 karta paimi i rankas dvikomponenti tai ojojoij kiek klausimu iskyla. o instrukcijoij isvis apie toki dalyka nieko neraso. perskaiciau ja pirmoij eilej 4u.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti