Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

mergaites super thumbup.gif imu po gabaliuka, o tai si vakara be saldumynu likau unsure.gif
Atsakyti
oi kaip norėčiau pas kieviena (aišku tos kurios kepį) į svečius biggrin.gif blush2.gif
aš tai ryt kažką gaminsiu šiendien be saldumynų unsure.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif
QUOTE(rika3 @ 2009 02 03, 13:38)
5 kiausiniai
1 stikline miltu
1 stikline cukraus
200g sviesto
cinamono del kvapo(as nededu )
vanilinio cukraus 2 arb. s.

sitas receptas paimtas is vafliu temos,nu jau receptelis superimis,dziaugiuosi kaip koki auksa radusi biggrin.gif  ax.gif

žinok, mama mano tokius tik ir kepdavo smile.gif

QUOTE(julijajus @ 2009 02 03, 20:58)
o ji neissileidzia? g.gif

aš ir dariau iš grietinėlės dzibukus, puikiai "stovi" biggrin.gif
Papildyta:
daividija - nusikopinau torto receptą - darysiu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 02 03, 20:29)

koks tortas bigsmile.gif , griūk negyvas wub.gif sakai riebus g.gif iš foto nepasakyciau g.gif as sunkiai darosi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 02 03, 19:52)
koks tortas  bigsmile.gif , griūk negyvas wub.gif sakai riebus g.gif iš foto nepasakyciau g.gif as sunkiai darosi? blush2.gif

na,nera jis labai riebus,bet i krema dedasi sviestas,tai jis toks...na daug nesuvalgysi,nors MB valge dideliais saukstais ir daug ir sake-skanu.
Pasidare gana lengvai,nors galvojau uztruksiu ilgiau,tesla labai greit iskepa,tik reiketu gerai atsaldyti biskvitus,nors as dar nevisai saltus supjauciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 02 03, 20:29)
"Amadeusas" lotuliukas.gif


Koks skanėstas! bigsmile.gif wub.gif Nusikopinau ir as receptuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 02 03, 21:29)
O as siandien sumeistravau totuka,


Nu jau zinai, galeciau per ekrana istraukciau blink.gif wub.gif jau koks gundantis thumbup.gif .Noriu paklausti del saldumo, kaip su cukrumi reikalai lotuliukas.gif ar nera labai saldus? Nu blyn atrodo kompas kvepia tuo pienisku sokoladu ir kava(ka dejai kava, ar kakava?)

Papildyta:
QUOTE(Muske @ 2009 02 03, 21:23)
mano Triufelis pagal Glacee


Dar vienas blink.gif
lens.gif swoon.gif wub.gif
Atsakyti
Siandien vel kartojau pynes kepima..mhhh ,labai vykes receptas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(daividija @ 2009 02 03, 22:30)
na,nera jis labai riebus,bet i krema dedasi sviestas,tai jis toks...na daug nesuvalgysi,nors MB valge dideliais saukstais ir daug ir sake-skanu.
Pasidare gana lengvai,nors galvojau uztruksiu ilgiau,tesla labai greit iskepa,tik reiketu gerai atsaldyti biskvitus,nors as dar nevisai saltus supjauciau lotuliukas.gif

bigsmile.gif grazus labai .
Sestadieni kepsiu Cipciuko medaus torta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2009 02 02, 23:18)
nesu valgius grietinieciu
rytoj reiks butinai issikept  biggrin.gif labai skaniai atrodo


Ar issikepei jau , as jau lotuliukas.gif , mano nera dailus alia, skonis tikrai fantastiskas, einu dar rytojui kepti lotuliukas.gif Aciuks Sigitaiwhatever 4u.gif Tiesiog tirpsta, labai geros proporcijos thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 02 03, 20:45)
Nu jau zinai, galeciau per ekrana istraukciau blink.gif  wub.gif jau koks gundantis thumbup.gif .Noriu paklausti del saldumo, kaip su cukrumi reikalai lotuliukas.gif ar nera labai saldus? Nu blyn atrodo kompas kvepia tuo pienisku sokoladu ir kava(ka dejai kava, ar kakava?)


Jis nera labai saldus,tas kremas nelabai saldus,as dejau kava,megstu kavos skoni,kas nemegsta galima is viso nieko nedeti,bus paprastas kremas,bet su kava jis toks ,malonaus kavos aromato wub.gif Tirpsta burnoje.Beje,as ji sulaisciau apelsinu sultim per pus su vandeniu,tai biski gaivumo pridave.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 02 04, 00:08)
Jis nera labai saldus,tas kremas nelabai saldus,as dejau kava,megstu kavos skoni,kas nemegsta galima is viso nieko nedeti,bus paprastas kremas,bet su kava jis toks ,malonaus kavos aromato wub.gif Tirpsta burnoje.Beje,as ji sulaisciau apelsinu sultim per pus su vandeniu,tai biski gaivumo pridave.


Tai kremo mazoka buvo, jei virsuj dar aptepti, tai gal reiktu is pusantros normos daryti krema tam tortukui, o kazin 28cm formai kiek kartu didinti reiktu g.gif viska?
O tirpia dejai ir su vandeniu plikinai, be cukraus?
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 02 03, 21:13)
Tai kremo mazoka buvo, jei virsuj dar aptepti, tai gal reiktu is pusantros normos daryti krema tam tortukui, o kazin 28cm formai kiek kartu didinti reiktu g.gif viska?
O tirpia dejai ir su vandeniu plikinai, be cukraus?

Kremo mazoka,bet ta grietinele cia labai tiko,28cm reiketu pusantros normos,mano 23,bet jis gana aukstas,6 biskvitai,tai atrodo didelis.
Kava dejau tirpia,viena arbatini sauksteli i ta kiausini su cukrum ir pienu,o kai uzkaitinau,istirpo puikiai,plakiau sluotele.
Atsakyti