Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Siandien padariau lengvai ir greitai pagaminama saldumyna biggrin.gif
Vafliukai su plakta grietinele ir persikais
Receptas kaip ir aiskus...( tik vafliukus pirkau, kadangi jie minksti, o man visad gaunasi trapus user posted image )

user posted image
Atsakyti
o aš šian bandžiau kept grietiniečius, pagal šį receptuką:
~ 300 g miltų
75 g cukraus
100 g sviesto
1 kiaušinis
100 g grietinės
žiupsnelis druskos
kepimo miltelių pagal miltų kiekį (nerašau tiksliai, nes yra skirtingi pakeliai, skirtingi gamintojai - reikia paskaityti, kas parašyta ant įpakavimo) galima pakeisti ketvirtadaliu a.š. sodos.

Įdaras
~ 200 g varškės (sumalti arba paimti Švelniąją varškę)
2 v.š. cukraus (arba pagal skonį)
25 g miltų (v.š.)
1 mažas kiaušinis
vanilinis cukrus

Minkštą sviestą išsukti su cukrumi, palaipsniui dėti kiaušinį ir po šaukštą - grietinę. Miltus sumaišyti su soda arba kep. milteliais ir labai greitai sujungti su sviestine mase. Nepermaišyti! Tešlą iškočioti0,5 cm storio lakštu ir išspausti maždaug 10 cm skersmens paplotėlius. Ant vienos pusės uždėti įdaro ir pridengti kita puse. Jokiu būdu kraštų neužspausti, nes kepant plyš! Patepti kiaušinio plakiniu ir kepti 220 С orkaitėje apie 20 minučių (kol gražiai pagels).

Įdarui - viską sumaišyti.
http://vifsla.blogas.lt/250625/
user posted image

Gavosi tikrai neblogi, valgom šiltus, vaikams labai patinka... Labai noriu paragaut šaltų smile.gif tada galėsiu sulygint su pirktiniais....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 08 vasario 2009 - 17:50
QUOTE(Oksiukas @ 2009 02 08, 16:37)
Mano "Juodasis miškas" buvo be alkoholio smile.gif nes valgė ir vaikas, laisčiau vyšnių kompotu, antrą biskvitą pamiršau  doh.gif palaistyti ir gavosi kietesnis, skanesnis kur sulaistyta biggrin.gif labai skanus tortukas, dar kepsiu nekartą thumbup.gif

as taippat laistysiu kompotu ,tik va is kur gauti vysniu be kauliuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 02 08, 18:50)
Gavosi tikrai neblogi, valgom šiltus, vaikams labai patinka... Labai noriu paragaut šaltų smile.gif tada galėsiu sulygint su pirktiniais....


As irgi pagalsi recepta kepiau,tai man salti dar skanesni thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 02 08, 17:50)
o aš šian bandžiau kept grietiniečius, pagal šį receptuką:
~ 300 g miltų
75 g cukraus
100 g sviesto
1 kiaušinis
100 g grietinės
žiupsnelis druskos
kepimo miltelių pagal miltų kiekį (nerašau tiksliai, nes yra skirtingi pakeliai, skirtingi gamintojai - reikia paskaityti, kas parašyta ant įpakavimo) galima pakeisti ketvirtadaliu a.š. sodos.

Įdaras
~ 200 g varškės (sumalti arba paimti Švelniąją varškę)
2 v.š. cukraus (arba pagal skonį)
25 g miltų (v.š.)
1 mažas kiaušinis
vanilinis cukrus

Minkštą sviestą išsukti su cukrumi, palaipsniui dėti kiaušinį ir po šaukštą - grietinę. Miltus sumaišyti su soda arba kep. milteliais ir labai greitai sujungti su sviestine mase. Nepermaišyti! Tešlą iškočioti0,5 cm storio  lakštu ir išspausti maždaug 10 cm skersmens paplotėlius. Ant vienos pusės uždėti įdaro ir pridengti kita puse. Jokiu būdu kraštų neužspausti, nes kepant plyš! Patepti kiaušinio plakiniu ir kepti 220 С orkaitėje apie 20 minučių (kol gražiai pagels).

Įdarui - viską sumaišyti.
http://vifsla.blogas.lt/250625/
user posted image

Gavosi tikrai neblogi, valgom šiltus, vaikams labai patinka... Labai noriu paragaut šaltų smile.gif tada galėsiu sulygint su pirktiniais....

bigsmile.gif mhhh ,skaniai atrodo!!!
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2009 02 08, 20:06)
as taippat laistysiu kompotu ,tik va is kur gauti vysniu be kauliuku  g.gif


paziurek prekybos centre kur saldyti vaisiai ir darzoves sudeti mirksiukas.gif

mmm gretinieciai, reiktu kada pabandyt ir man juos issikept rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 02 08, 19:08)
paziurek prekybos centre kur saldyti vaisiai ir darzoves sudeti  mirksiukas.gif

mmm gretinieciai, reiktu kada pabandyt ir man juos issikept  rolleyes.gif

aciu 4u.gif reiks pasiziureti,nes Valentinui “juodaji miska “mastau bigsmile.gif .Pasidalinkit savo Valentino planais bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANDRUTIS: 08 vasario 2009 - 19:17
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 08, 11:50)
Atrodo  thumbup.gif  Bet kam ten jogurtas? ir dar vysninis g.gif Kvailas klausimas, bet dera skoniai?


pagal viska, tai reiketu deti Rududu ir sviesta, bet man per riebu kazkaip , ai eksperimento budu kazkada imaisiau jogurto, nesvarbu kokio skonio, man visai Tinka thumbup.gif , jogurta dedu tik tam, kad skystesnis Rududu pasidarytu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(davija @ 2009 02 08, 17:50)
o aš šian bandžiau kept grietiniečius, pagal šį receptuką:


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2009 02 08, 19:15)
aciu  4u.gif  reiks pasiziureti,nes Valentinui “juodaji miska “mastau  bigsmile.gif .Pasidalinkit savo Valentino planais  bigsmile.gif


As Valentino dienai planavau daryti Marguti, bet pasikeitus planams, isbandysiu daryti ji rytoj blush2.gif
Atsakyti
Grietinieciai wub.gif
ir vafliai skaniai atrodo thumbup.gif

Valentinas tures mane lepint
planuojam vakariene restorane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2009 02 08, 19:06)
as taippat laistysiu kompotu ,tik va is kur gauti vysniu be kauliuku  g.gif

Tome philipse nusipirkau nesenai kompota su vysniom be kauliuku wink.gif
Atsakyti
as taippat laistysiu kompotu ,tik va is kur gauti vysniu be kauliuku

Aš tai pirkau Maximoje kompoto vyšnių su vyšniom biggrin.gif bet man atrodo kad su šaldytom būtų skaniau, nes jos žalios, o čia jau apvirtos g.gif
Čia ne į temą, bet noriu paklausti, kaip jūs taip gražiai nukopijuojat klausimą? blush2.gif man niekaip nesigauna schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksiukas: 08 vasario 2009 - 20:33