Įkraunama...
Įkraunama...

Iš varžytinių parduodamas turtas

QUOTE(Sophi @ 2009 12 13, 23:12)
Nespjaunam į vandenį 4u.gif

Aišku visaip gyvenime gali nutikti... Kažkaip mama nuo pat vaikystės kalė į galvą, kad jei nesusitaupai pati daiktui nusipirkti, tai negali ir skolintis, nes neatiduosi skolos... O sakyti, kad neįmanoma susitaupyti nesąmonė!!! Reikia tik noro ir pastangų..
Atsakyti
QUOTE(ViktoOote @ 2009 12 13, 23:50)
O sakyti, kad neįmanoma susitaupyti nesąmonė!!! Reikia tik noro ir pastangų..

Sąmonė - klausimas tik, kada sutaupysi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 12 13, 22:46)
Jūsų valia, kaip elgtis, bet kuo tie žmonės kalti, kad jums nepasisekė?


O kodėl ne atvirkščiai? 4u.gif Pirkėjai - tai žmonės - geradariai, kurie perka skolose paskendusių žmonių turtą, kad jiems palengvintų finansinę naštą. Jei to turto niekas nenupirks dėl "blogų karmų" ar tiesiog jis bus nelikvidus, tai skolininkams bus dar blogiau. Jiems reikės parduoti dar daugiau turto, kad padengtų įsiskolinimus, nes kapsi procentai ir delspinigiai.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 12 13, 22:54)
įmonių turtas dar nieko, bet kai privatų turtą parceliuoja, tai kažkaip brrr...

Tiesą sakant ir aš nenorėčiau kažkieno apverktų namų unsure.gif

QUOTE(ViktoOote @ 2009 12 14, 00:00)
Mano nuomone, tai žmonės patys kalti, kurių būstą parduoda iš varžytinių... Kažkaip nė trupučio neužjaučiu tų, kurie pasiėmė belenkokio dydžio paskolas, o paskui verkia, kad neturi iš ko atiduoti ir juos krausto iš namų.. Neveltui yra patarlė "Devynis kartus pamatuok, o dešimtą pjauk."


"Matavimui'' reikalinga praktika, nuovokumas, šiek tiek šalto proto, na ir sveiko proto. Ko gero didžioji dalis dalis nemokančių - jauni žmonės.
Bet man jų gaila...ar senų, ar jaunų , vis tiek gaila.
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 12 14, 00:54)
as tik imoniu turto varzytinese dalyvavus esu - mastydavau, kad gal kazkam is buvusiu darbuotoju bent dali atlyginimo tais pinigais sumokes blush2.gif
Papildyta:
kazka darydami neplanuojam, kad nepasiseks smile.gif  o pyktis turbut naturalus jausmas, manau ir as pykciau tokioje situacijoje blush2.gif
kazkada destytojas juokavo, kad ekonomistai verslo imasi ypac retai - ne todel, kad nesugeba, bet todel, kad zino blogiausia varianta rolleyes.gif

na nezinote visos situacijos tai nekaltinkite manes, nes cia buvo labai paini ir kebli situacija, kuria sukure tam tikri zmones kad gautu naudos sau todel ir pyktis yra naturalus, nesigediju jo, nes manau kiekvienam taip atsitiktu
Papildyta:
QUOTE(Skambanti tyla @ 2009 12 14, 12:48)
Tiesą sakant ir aš nenorėčiau kažkieno apverktų namų  unsure.gif
"Matavimui'' reikalinga praktika, nuovokumas, šiek tiek šalto proto, na ir sveiko proto. Ko gero didžioji dalis dalis nemokančių - jauni žmonės.
Bet man jų gaila...ar senų, ar jaunų , vis tiek gaila.

beje pamatavimas kartais gali buti teisingas, bet atsiranda zmoniu, suinteresuotu suvalgyti, sudraskyti kitus zmones ir tada matuok nemataves...
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2009 12 14, 13:30)
beje pamatavimas kartais gali buti teisingas, bet atsiranda zmoniu, suinteresuotu suvalgyti, sudraskyti kitus zmones ir tada matuok nemataves...


Sunku kažką pasakyti, kai situacija nežinoma. Netekti turto, ypač būsto - be galo sunku...
Bet net jei pamatuoji teisingai - yra dar ''laikas ir atsitiktinumas'' , kai kažkas gali įvykti nuo mūsų nepriklausančio unsure.gif
Atsakyti
Matuok nematavęs, bet ir protingos vištos kartais užpakalius nusidilgina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 12 14, 13:24)
Matuok nematavęs, bet ir protingos vištos kartais užpakalius nusidilgina unsure.gif


Būna aišku ir taip, bet aš turėjau omeny tokius, kurie nesveikas paskolas pasiėmė, o dabar nebeturi namų, bet turi apvalią sumelę skolos.
Atsakyti
O anstoliai turi informacją ir ją pateikia (paprašius pirkėjui) kas yra registruotas iš varžytinių parduodamame bute? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saule27 @ 2009 12 14, 16:21)
O anstoliai turi informacją ir ją pateikia (paprašius pirkėjui) kas yra registruotas iš varžytinių parduodamame bute?  g.gif
teiraukites antstolio - ju mobilus skelbiami internete ir nera paslaptis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2009 12 14, 13:30)
na nezinote visos situacijos tai nekaltinkite manes, nes cia buvo labai paini ir kebli situacija, kuria sukure tam tikri zmones kad gautu naudos sau todel ir pyktis yra naturalus, nesigediju jo, nes manau kiekvienam taip atsitiktu
nekaltinu, gyvenime visaip buna, pirmakart akciju birzoje pinigus "sudeginus" pati pikta kaip seskas buvau ant viso pasaulio ir saves blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saule27 @ 2009 12 14, 17:21)
O anstoliai turi informacją ir ją pateikia (paprašius pirkėjui) kas yra registruotas iš varžytinių parduodamame bute?  g.gif

siaip daug info galima rasti valtybes ziniu internetiniame psl, yra skiltis varzytines ir joje pateikiami visi parduodamo turto aprasymai, varzytiniu laikas ir pan
Atsakyti