Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pagyrų puodas - 5

Na va jau penkta temuke 4u.gif
Girkimes, girkim ir nesipykim mirksiukas.gif

o cia mano nauji darbai ax.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyliukas: 01 vasario 2009 - 13:53
Zyliuk, 4u.gif už naujus namučius
Mergaitės ačiū visom visom už pagyras,- na taip smagu ir gera skaityti Jūsų įvertinimus notworthy.gif notworthy.gif tiesą sakant, nesitikėjau tiek pagyrų blush2.gif
Ingusia31, Gotte dėkui už nuomonę dėl sendinimo,-ir pati dvejojau dėl jo prieš darydama 4u.gif
Atsakyti
[quote=zyliukas,2009 02 01, 13:48]
Na va jau penkta temuke 4u.gif
Girkimes, girkim ir nesipykim mirksiukas.gif

o cia mano nauji darbai ax.gif

sveika smile.gif o kaip tu tuos patamsinimus-pratrynimus padarai? graziai atrodo, toks idomus sendinimo budas smile.gif
Atsakyti
[quote=Ramoniux,2009 02 01, 18:11]
[quote=zyliukas,2009 02 01, 13:48]


sveika smile.gif o kaip tu tuos patamsinimus-pratrynimus padarai? graziai atrodo, toks idomus sendinimo budas smile.gif
[/quote]

Cia gal ji su svitriniu svelniai patrina unsure.gif g.gif
Bet lb graziai padaryta as ir taip noriu ismokt cray.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms uz ivertinimus wub.gif

Kai prisiruosiu nufotkinti, pasirodysiu su kitais darbiukais.

4u.gif
Atsakyti
Labuka,
nuostabus darbai 4u.gif as bandau pradet irgi tik kazin kas gausis,mano mieste dailes pardkes nera tai is senuku pirkau..
pakaba nudaziau baltais akriliniais dazais,kai nudziuvo istepiau priemone SADOLIN EFFECT ANTIQUE kai nudziuvo zaliais akriliniais nudaziau nu biski sutrukinejo bet nedaug,nemoku pasakyt taip lyg nusmuko ta mase visa zemyn...as visur skaiciau bet nesuprantumgal paprastai galit kas pasakyt trumpao ka po ko tepti ir kaip ka ten jus trinat svitriniu g.gif kaip jums tie sutrukimai krastuose gaunasi tamsesni ir taip tikroviskai atrodo doh.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Zyliuk, labai grazus nauji darbeliai
Ypac dezute su magnoliju ziedais wub.gif
Atsakyti
O nauja temutė smile.gif
Zyliuk, šaunūs darbeliai... šilti ir kruopščiai padaryti, bei skoningai smile.gif Turbūt pagyrimai tavęs nestebina, bet jų niekada nebus per daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramoniux @ 2009 02 01, 18:11)
sveika smile.gif o kaip tu tuos patamsinimus-pratrynimus padarai? graziai atrodo, toks idomus sendinimo budas smile.gif


QUOTE(ugi @ 2009 02 01, 18:15)
Cia gal ji su svitriniu svelniai patrina unsure.gif  g.gif
Bet lb graziai padaryta as ir taip noriu ismokt cray.gif

Sveikos, aciu uz ivertinima, bet as ne su svitriniu juos pratrinu. As tiesiog paimu dregna virtuvine kempinele, ir su ta siurksciaja puse trinu per tas vietas kur noriu kad prasitrintu, pries tai padazau tas vietas tamsiai tada sviesiai isdziovinu ir jau trinu tada. su dregna siurksciaja puse apasivalo daziukai labai graizai ir fsio. nieko sudetingo.

QUOTE(Sirse666 @ 2009 02 01, 23:35)
Zyliuk, labai grazus nauji darbeliai
Ypac dezute su magnoliju ziedais  wub.gif


aciu paciu Italy mirksiukas.gif

QUOTE(Auxė @ 2009 02 01, 23:50)
O nauja temutė smile.gif
Zyliuk, šaunūs darbeliai... šilti ir kruopščiai padaryti, bei skoningai smile.gif Turbūt pagyrimai tavęs nestebina, bet jų niekada nebus per daug smile.gif


na tikrai visada labai malonu isgirsti gerus ivertinimus, aisku taip pat zmogiska ir tolerantiska kalba ir pastabeles priimu. mirksiukas.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2009 02 01, 23:55)
Sveikos, aciu uz ivertinima, bet as ne su svitriniu juos pratrinu. As tiesiog paimu dregna virtuvine kempinele, ir su ta siurksciaja  puse trinu per tas vietas kur noriu kad prasitrintu, pries tai padazau tas vietas tamsiai tada sviesiai isdziovinu ir jau trinu tada. su dregna siurksciaja puse apasivalo daziukai labai graizai ir fsio. nieko sudetingo.


Net nebuciau pagalvojus apie kempinele thumbup.gif reikes ir man pasimegint taip blush2.gif Zyliuk 4u.gif
Atsakyti
gražu, Zyliuk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2009 02 02, 10:03)
Net nebuciau pagalvojus apie kempinele thumbup.gif reikes ir man pasimegint taip blush2.gif Zyliuk  4u.gif


tik nepamirsk ja pasidrekinti ir gerai nugrezti. na ji turi buti vos dregna. neturi varveti vanduo ir neturi but sausa , tada m,alsis su dazais, o kai dregna tai ji tik apvalo daziukue ten kur nori. mirksiukas.gif pabandyk tikrai lavbai saunus mano atrastas budas. su svitriniu taip nenusissvtrins graziai, su zvake kai patepa pries dazanrt irgi tada nusivalo visai gitaip, tokiais ploteliais. tai va 4u.gif

Korneliuk aciukas 4u.gif
Atsakyti