Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pagyrų puodas - 5

dar senos temos puslapis visas likęs, o jau nauja atidaryta. Čia vadinas - kas pirmas pioneers.gif
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 02 18, 17:39)
Supersandryte kokios svarstykles fainos  thumbup.gif, ech tos moterys  biggrin.gif , ko tik neprisigalvojam  biggrin.gif


blush2.gif ačiū tai (nu sorry sklerozė doh.gif ), kuri pakišo šią idėją, nes jau grasinaus naujus svarstykliukus pirkt ax.gif šitos buvo su tokiom negražiom rožinėm gėlytėm blush2.gif

QUOTE(zyliukas @ 2009 02 18, 17:41)
nu geras  lotuliukas.gif  super  thumbup.gif
jau manes irgi svarstykles laukia. ir dar tuliko dangti planuoju dekoruot su savo mylimom lavandom  blush2.gif


tuliko dangtį dar kolkas paliksiu ramybėj biggrin.gif

QUOTE(grite @ 2009 02 18, 17:42)
Supersandryte liuks svarstykliukės thumbup.gif Ale ir tapukai derinasi prie jų bigsmile.gif


specialiai nusimoviau tapukus fotosesijai pagyvint lotuliukas.gif
žodžiu, nenustoju niekaip krizenus hihihi.gif
Atsakyti
Mano deze kurioj laikau serveteles (deze nuo auliniu zieminiu batu), daryta senokai bet vis nenupaveiksluodavau smile.gif klijuota beveik visa servetele, klijuota be jokiu techniku ir gudrybiu paprastu budu pradejus nuo krasto, yra siek tiek rausleliu blush2.gif na bet gerai, vistiek jau reikia keist i didesne nes jau neuzsidaro biggrin.gif jau ir as susirgau serveteliu manija lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 02 18, 19:00)
Mano deze kurioj laikau serveteles (deze nuo auliniu zieminiu batu), daryta senokai bet vis nenupaveiksluodavau  smile.gif  klijuota beveik visa servetele, klijuota be jokiu techniku ir gudrybiu paprastu budu pradejus nuo krasto, yra siek tiek rausleliu  blush2.gif  na bet gerai, vistiek jau reikia keist i didesne nes jau neuzsidaro  biggrin.gif  jau ir as susirgau serveteliu manija  lotuliukas.gif


koks gyvas katinas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 02 18, 19:57)
dar senos temos puslapis visas likęs, o jau nauja atidaryta. Čia vadinas - kas pirmas  pioneers.gif


lotuliukas.gif jo ir as maciau, na lenktiniauja turbut biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(supersandryte @ 2009 02 18, 20:01)
koks gyvas katinas  thumbup.gif


4u.gif aha, guli ant servetku ir murksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(supersandryte @ 2009 02 18, 16:35)
atėjau palinksmint jūsų  biggrin.gif kažkas pametėjo idėją su svarstyklėm, tai pasismaginau  lotuliukas.gif ko tais labai jau juokas ima man iš jų  hihihi.gif klijuota Gabii metodu, didelis gabalas servetlės, tiksliau beveik visa servetėlė, raukšlių minimum  biggrin.gif tuoj galėsiu sienas dekupažint tokiais plotais  cool.gif

mano pūkuotas vonios draugas  biggrin.gif
user posted image

atrodo tai graziai...tik klausimas, kodel jus neuzbaigiat krastu???? g.gif juk dabar ir atrodo kad kazkas uzklijuota...tai arba iki pat krasto daryti, arba dapaisyti, ar kazkaip graziai uzbaigti reiktu....
Atsakyti
ale tu gabii ir pastabi biggrin.gif kai jau [parašei tai ir aš pažiūrėjau doh.gif
Atsakyti
nu man tas labai kliuna...pati negaliu taip uzbaigti darbo..tiesiog jis nepabaigtas:)
kai graziai uzbaigimus padarai, tai juk ir darbelis 100% pagrazeja:)
maciau kaikurios taip visus darbus daro...tai man klausimas ir kilo, ar cia kad grazu taip, ar kad, siaip nemokama uzbaigti, ar tingi??smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 02 18, 19:08)
atrodo tai graziai...tik klausimas, kodel jus neuzbaigiat krastu???? g.gif juk dabar ir atrodo kad kazkas uzklijuota...tai arba iki pat krasto daryti, arba dapaisyti, ar kazkaip graziai uzbaigti reiktu....


as specialiai taip dariau - tipo užmestas kailis ant svarstyklių blush2.gif biggrin.gif be to, servetėlė per maža galams aptaisyti ax.gif aš ant tokių daiktų tik mokaus - čia gi nei meno jokio, nei ką mirksiukas.gif šią fotkę reikėjo įmest į klijavimo temą toms, kurios vis dar nedrįsta pabandyti klijuot lygintuvu ir kišti dekoruojamą daiktą po vandeniu smile.gif

ok, nebeerzinsiu jūsų tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supersandryte: 18 vasario 2009 - 18:31
tai viskas gerai jei tau tik patinka:)
bet jei nedasiekia servetele, tai galima dazias uzbaigti..tai as tik patarima daviau:)
daryk kaip tik nori, ir kaip paciai grazu:)
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti