Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

QUOTE(Chiromante @ 2009 04 01, 20:11)
As galiu rekomenduoti tik Galina,nes zinau,kad ji nepucia miglos ant smegenu ir dirba be jokiu papildomu fejerverku....Tarologe yra tiesiog puiki,o taip pat labai siltas zmogus.....Nenoriu nieko izeisti,bet siek tiek zinau Vilniuje, ir ne tik,- praktikuojanciu taro zinovu uzkulisius......Tikiu,kad yra ir kitu puikiu tarologu,bet jei klausiate butent  manes-mano nuomone tokia.O del vaiko ateities,tai visgi labiau siulyciau kreiptis ne i tarologa,o i astrologa (pas Galina taip pat galima,tik eile turbut bus nemaza)



astrologai jau praeitis, viskas sužinota bet tuo pačiu labai bendrai viskas... turiu konkretų klausimą, o į jį astrologai negali atsakyti. Astrologinomės pas Daną Santariškėse, tiksliau gavome dovanų jos paslagą.
Papildyta:
o ta Galina vln?
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 04 03, 14:24)
astrologai jau praeitis, viskas sužinota bet tuo pačiu labai bendrai viskas... turiu konkretų klausimą, o į jį astrologai negali atsakyti. Astrologinomės pas Daną Santariškėse, tiksliau gavome dovanų jos paslagą.
Papildyta:
o ta Galina vln?

Taip,Vilniuj....Sunku patiketi,kad astrologas apie vaika kazko negaletu pasakyti g.gif O kiek metu vaikui? As asmeniskai,giliai abejoju,ar verta del vaiko (ypac,jei tai ne paauglys bent jau,o maziukas) kreiptis pas bureja...Nors cia ne mano reikalas,zinoma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 03 balandžio 2009 - 14:33
7 mėn. bet dėl tam tikrų priežasčių kreipėmės kai buvo vos kelios savaitės. Astrologė nupaišė dvasinę kreivę, paskaičiavo pagal vardus, nusakė maždaug kokia bus asmenybė ir panašiai. O neatsakė į mano pagrindinį klausimą. Todėl noriu tam klausimui mesti kortas.
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 04 03, 15:06)
7 mėn. bet dėl tam tikrų priežasčių kreipėmės kai buvo vos kelios savaitės. Astrologė nupaišė dvasinę kreivę, paskaičiavo pagal vardus, nusakė maždaug kokia bus asmenybė ir panašiai. O neatsakė į mano pagrindinį klausimą. Todėl noriu tam klausimui mesti kortas.

Parasysiu -jei nori i az- pas ka paprasyti,kad pdarytu normalia vaiko kosmograma,-jei sutiks,busi patenkinta....Nors sunkiai isivaizduoju,koks turetu kamuoti klausimas 7 men kudikio tevus,kad jam reiketu delioti kortas...Neesu tikra,kad vertetu g.gif
Atsakyti
patikėk....lauksiu žinutės. ač
Atsakyti
Noriu apsilankyti pas bureja. Perskacius tema daugiausiai geru atsiliepimu yra apie Galina ir Judita. Nemoku rusu kalbos, ar tiek viena tiek kita kalba lietuviskai?
ir beje, niekada dar nebuvau pas bureja. Kaip atrodo visas seansas? Ramiau butu eiti kazkiek susipazinus su procedura 4u.gif
Atsakyti
Parasykit man i az Galinos tel ir kontaktus. Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***SAGITARIUS***: 07 balandžio 2009 - 15:26
Na zinokit buvau as apsilankiusi pas kitas burejas bet labiausiai as galiu tik isskirti JADVYGA is kauno gve.nes kitos tai biski grybaudavo.O gal cia kiekvienam asmeniskai reik atrasti savo bureja??? Sunku pasakyti.Nes vienoms gerai Galina o man ji isviso nesamoniu prisake.
Papildyta:
QUOTE(mamalopes @ 2009 04 07, 19:43)
Na zinokit buvau as apsilankiusi pas kitas burejas bet labiausiai as galiu tik isskirti JADVYGA is kauno gve.nes kitos tai biski grybaudavo.O gal cia kiekvienam asmeniskai reik atrasti savo bureja??? Sunku pasakyti.Nes vienoms gerai Galina o man ji isviso nesamoniu prisake.

Dar norejau visu paklausti gal kam teko pabuti pas VLADIMIRA is Konstitucijos pr.Jai kas buvusios noreciu kad parasytumet atsiliepimus.
Atsakyti
Medute28 , ir as manau kad neverta kreiptis pas burejus del vaikelio . Pas mane buvo tokia situacija . Kai mano mazajam gal jau buvo 2 metukai , mano mama nuejo pas bureja ir ji jai pasake , kad jeigu jis isgyvens iki 10 metu verysad.gif , tai uzauges , gali sedeti kaleime. schmoll.gif Visu pirma isbariau mama , kad ji meta kortas del vaiko , ir stengiuosi apie tai negalvoti . Bet kartas nuo karto tos mintys ateina vel .Va su tuo ir gyvenu . O ar viso to reikejo ?
Atsakyti
Zinokit kiek as inau kad ant vaiku burti negalima iki 18metu,o rodyt kam savo ranka,as turiu uomenije cheromantus kurie gli skaityti is rankos,tai kad isviso nepatarema nes nuskaito visa tavo laime.Na as tai nepritariu burima ant vaiku.
Atsakyti
QUOTE(mamalopes @ 2009 04 08, 21:49)
Zinokit kiek as inau kad ant vaiku burti negalima iki 18metu,o rodyt kam savo ranka,as turiu uomenije cheromantus kurie gli skaityti is rankos,tai kad isviso nepatarema nes nuskaito visa tavo laime.Na as tai nepritariu burima ant vaiku.

Mamalopes,na nereiketu sitaip nusisneketi-visgi 21 amzius kieme biggrin.gif Vaiku rankas "ziureti" netgi labai patartina-tam kad gilioj vaikystej pamatyti duotybinius talentus,polinkius,busimas charakterio įpatybes....ir,be abejo,bloguosius polinkius.Tevai,turedami tokia informacija, "nelauzytu" vaiku pagal savo supratima....Vat nuziurejimu temoj teisingai parasei,kad nereiketu namuose viesai laikyti mirusiuju nuotrauku-tam yra seimyniniai albumai....
Atsakyti
Man visad įdomu paskaityti, kai išeina kalba apie tai, kad būrėjos "atima, nuskaito laimę" 4u.gif
Esu įsitikinusi, kad tas "būrėja nuskaito laimę" yra išsivystęs iš to, kad kai tarologė/-as, runologė/-as, chiromatė/-as ar kt. papasakoja pagal tuo metu esančią klausiančiojo situaciją tikėtinus ateities įvykius, juk nevisi jie būna džiaugsmingi (apie tai kaip tik ir buvo ką tik kalbėta), va, dėl to daugelis žmonių ir nusimena išgirdę nelinksmas prognozes, daug apie jas galvoja (čia primygtinai nereikėtų pamiršti, kad mintys materializuojasi) ir nebesugeba jaustis laimingu, ar nežino, kokių veiksmų imtis, kad tas prognozes pasukti kita linkme.
Grubiai kalbant, tampa nelaimingu ir dėl to tai galima pavadinti "nuskaityta laime", tačiau tai neatitinka tikrovės, kaip jūs įsivaizduojat, kad būrėja atsiriekia laimės gabalą ir suvalgo jį kaip pyragą? Kaip būrėjai įmanoma pasiimti tą svetimą laimę? bigsmile.gif
Beje, kaip tik dėl šitos priežasties gana daug būrėjų aplamai atsisako minėti neigiamus dalykus tokius, kokie jie yra, o paprasčiausiai pataria pasisaugoti to ar kito, būti atidesniems vienoje ar kitoje situacijoje ax.gif

P.S. mano pasisakymas buvo grynai apie mantikos praktikuotojus, o ne kerų ir kerėjimo taikymą prieš asmenį.
Atsakyti