Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

cia tas bajeris ziaurus as irgi nusipirkau aliejini valikli kazkada ir su sausu diskeliu valiau, galvojau be blakstienu liksiu kol cia buvau nepaprotinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 02 14, 00:18)
Aš akis nuplaunu su Madaros žiedų putomis (jas ir pirkau makiažui plauti), nes niekada nevalydavau akių nei su specialiais pieneliais, nei su aliejais, man per daug terliojimosi ax.gif O jeigu po putų ir lieka kas nors ant akių, tada dar vatos diskelį suvilgau su jojobos aliejuku ir perbraukiu per voką.

o tos putos tinkamos ir akims? unsure.gif kazkaip bijau prasidet su ne akim skirtom priemonem unsure.gif
Kokia ju kaina? 4u.gif

QUOTE(gutte86 @ 2009 02 14, 00:24)
as Madaros ziedu putomis tik veida nuplaunu, o akis nuvalau su avokadu aliejumi. Bandziau tam reikalui migdolu alieju ir abrikosu kauliuku, bet avokadu aliejus geriausiai ir greiciausiai nuima makiaza nuo akiu  smile.gif  netgi geriau, nei spec priemones  bigsmile.gif


O kaip jus valot? blush2.gif ant dregno diskelio uzlasinat aliejuko, pridedat prie voko ir laukiat kol atitirps, ar iskart trinant? blush2.gif
QUOTE(Palomina @ 2009 02 14, 11:03)
tai gal kai turejai aliejini akiu valikli, ji tiesiog pylei ant sauso vatos diskelio? tada tai aisku, kad sunkiai nusivalo ir reikia trint.. o ant dregno vatos diskelio uzpylus visai kitas reikalas  biggrin.gif  thumbup.gif

pirma karta valiau su sausu blush2.gif paskui irgi perskaiciau, kad slapinat, tai pyliau ta aliejuka ant dregno diskelio, ir vistiek reikejo trinti blink.gif nu nenusivalo man niekaip doh.gif o dazausi tikrai mazai unsure.gif tik tusas ir siek tiek akiu piestuko unsure.gif Maza to, liko kazkokios baltos atplaisos po akimis blink.gif Nesuprantu, gal koks senas buvo.. Cia as ne apie naturalu aliejuka, apie Lancome dvifazi aliejini valikli. Pirkau tusa, tai pasiule rinkini isigyti uz ta pacia kaina: tusas, piestukas ir tas valiklis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 14, 14:22)
pirma karta valiau su sausu  blush2.gif  paskui irgi perskaiciau, kad slapinat, tai pyliau ta aliejuka ant dregno diskelio, ir vistiek reikejo trinti  blink.gif  nu nenusivalo man niekaip  doh.gif  o dazausi tikrai mazai  unsure.gif  tik tusas ir siek tiek akiu piestuko  unsure.gif Maza to, liko kazkokios baltos atplaisos po akimis  blink.gif  Nesuprantu, gal koks senas buvo.. Cia as ne apie naturalu aliejuka, apie Lancome dvifazi aliejini valikli. Pirkau tusa, tai pasiule rinkini isigyti uz ta pacia kaina: tusas, piestukas ir tas valiklis  unsure.gif


as irgi dazausi su tusu+truputis akiu piestuko, tai man aliejus puikiai nuvalo smile.gif uzsipilu ir svelniai valau, per kokis tris brukstelejimus nusivalo.
Atsakyti
gal jau sekanti siuntinuka planuojat daryt? jungciaus 4u.gif prisirinkau prekiu 4u.gif
Atsakyti
merginos, RASMA o is ten siustis yra viska spigiau nei LT ar reikia ziureti kainas atskiru prekiu? o kiek mazdaug pigiau?

nes as nieko dar nei Sante nei LOGONOS nebandzius, bet kaip tik noriu isbandyti... tai nezinau ir kiek LT kainuoja...
Atsakyti
As tai mielai prisijungciau prie pirkimo is Materia Aromatica, jei dar kas kada planuotu kaip nors.. Kai Daddygirl uzsakinejo, lyg ir nesumasciau kad kazko reik, o dabar prisireike unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 02 14, 20:30)
merginos, RASMA o is ten siustis yra viska spigiau nei LT ar reikia ziureti kainas atskiru prekiu? o kiek mazdaug pigiau?

nes as nieko dar nei Sante nei LOGONOS nebandzius, bet kaip tik noriu isbandyti... tai nezinau ir kiek LT kainuoja...


Labai pigiau nera (keli litai), bent jau as kiek lyginau, ale pasirinkimas koks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 02 14, 18:15)
as irgi dazausi su tusu+truputis akiu piestuko, tai man aliejus puikiai nuvalo smile.gif  uzsipilu ir svelniai valau, per kokis tris brukstelejimus nusivalo.

gal naturaliu tusu dazotes, kad lengvai nusiima? ax.gif


GELBEKIT doh.gif nerandu kremo niekaip doh.gif Nei Santes, nei logonos,nei weledos netiko schmoll.gif Hauschkos neblogi, bet vistiek riebalina oda blink.gif nors ji pas mane toli grazu neriebi doh.gif
Bent tiek gerai, kad ratas seniai susiaurejo iki naturaliu gamintoju, cheminiai atkrenta. Dar ir sitie gamintojai atkrito, nebezinau kur toliau ieskot doh.gif
Kremai geliai kazkaip ne prie dusios, nes kai bandziau Santes, labai lipsnus pasirode, nepatinka schmoll.gif
Tikrai dabar tokia problema doh.gif Atrodo radau gera prausikli - Hauschkos CC wub.gif dabar tos kancios nesibaigiancios del kremo doh.gif
Mano oda misri, T zona nera riebi, ji neblizga kai be kremo bunu, o stai kai uzsitepu netinkama krema - ji pasidengia siokia tokia plevele doh.gif Taigi man reikia elementaraus DREKINANCIO kremo help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deli~: 14 vasario 2009 - 21:24
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 14, 21:23)
gal naturaliu tusu dazotes, kad lengvai nusiima?  ax.gif  

as dazausi su ne naturaliu, bet pakankamai lengvai nusivalo...aisku, reikia ne viena karta brukstelti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 14 vasario 2009 - 23:57
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 14, 22:23)
gal naturaliu tusu dazotes, kad lengvai nusiima?  ax.gif 


kol kas dazausi cheminiu tusu, bet jau uzsisakiau naturalu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 14, 22:23)

GELBEKIT  doh.gif  nerandu kremo niekaip  doh.gif  Nei Santes, nei logonos,nei weledos netiko  schmoll.gif  Hauschkos neblogi, bet vistiek riebalina oda  blink.gif  nors ji pas mane toli grazu neriebi  doh.gif 
Bent tiek gerai, kad ratas seniai susiaurejo iki naturaliu gamintoju, cheminiai atkrenta. Dar ir sitie gamintojai atkrito, nebezinau kur toliau ieskot  doh.gif 
Kremai geliai kazkaip ne prie dusios, nes kai bandziau Santes, labai lipsnus pasirode, nepatinka  schmoll.gif 
Tikrai dabar tokia problema  doh.gif  Atrodo radau gera prausikli - Hauschkos CC  wub.gif dabar tos kancios nesibaigiancios del kremo  doh.gif 
Mano oda misri, T zona nera riebi, ji neblizga kai be kremo bunu, o stai kai uzsitepu netinkama krema - ji pasidengia siokia tokia plevele  doh.gif  Taigi man reikia elementaraus DREKINANCIO kremo  help.gif



mano oda irgi misri, as nakciai tepu aliejuka ir arbatmedziu eterinio aliejaus imaisau, o dienai turiu Madaros lengva krema - man kaip tik, neriebina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 02 15, 11:08)
kol kas dazausi cheminiu tusu, bet jau uzsisakiau naturalu  smile.gif
Papildyta:
mano oda irgi misri, as nakciai tepu aliejuka ir arbatmedziu eterinio aliejaus imaisau, o dienai turiu Madaros lengva krema - man kaip tik, neriebina  smile.gif

Hm.. g.gif o gal galetumet imesti madaros kremo nuoroda blush2.gif nes as randu tik INTENSYVIAI drekinancius unsure.gif

Noreciau is as pabandyti naturalu tusa, tik mano blakstienos silpnokos, tai bijau, kad nesziures ant maniskiu blush2.gif ir kad nubegs greitai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 15, 11:50)
Hm..  g.gif  o gal galetumet imesti madaros kremo nuoroda  blush2.gif  nes as randu tik INTENSYVIAI drekinancius  unsure.gif 

Noreciau is as pabandyti naturalu tusa, tik mano blakstienos silpnokos, tai bijau, kad nesziures ant maniskiu  blush2.gif  ir kad nubegs greitai  blush2.gif


as naudoju ta maitinanti fluida, jo tekstura zymiai lengvesne, negu iprasto kremo ir man neriebina. Be to, parasyta, kad jis kaip tik normalizuoja - T zona truputi pasausina, sausa skruostu oda truputi padrekina smile.gif
nuoroda http://www.madara.lt...moisture-fluid/

mano blakstienos irgi ne is storuju, tai ziuresiu, koks efektas bus smile.gif
Atsakyti