Įkraunama...
Įkraunama...

Futbolo treniruotės vaikams

mes lankom zalgirio futbolo akademija. mokam 150 litu per menesi, uzsiemimai tris kartus per savaite.
kas del batu, tai galima pigiai nusipirkti bucus devetu prekiu parduotuvese, gausite apynaujus geros firmos. galima paieskot firminese isparduotuvese. pirkite gerus bucus is karto, tai labai svarbu. apranga siais metais pirkau maksimoj, nes ta kuria turi firmine zalgirio dar gerokai per didele, reikia paaugti iki 128 dydzio. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alioshka @ 2008 09 04, 10:33)
mano mazui 5m. Sestadieni bus pirma treniruote 11.30 Kacialovo gimnazijoje ( kiek kainuos per menesi dar nezinau)
FK ROTALIS
www.rotalis.lt


Ačiū, reiks pabandyti, nors nei bucų, nei aprangos neturim...

Ader, o kaip ten su Žalgirio fk, kaip suprantu, pirmoji treniruotė jau buvo, kur vyksta užsiėmimai, nuo kelintos val. prasideda?
Atsakyti
Zalgirio fk uzsiemimai vyksta Azuolyno 5 "sportima" manieze. Suzinojau,kad si ketvirtadieni vyks treniruote 14val.
Atsakyti
QUOTE(daivoshius @ 2008 03 02, 15:11)
Na, mūsų sūnus,kuriam 7 m. pats labai geidė žaisti futbolą. Tai rudenį tėvelis nulėkė į Kauno futbolo mokyklą, kuri randasi Neries krantinėje 7a, tiesiog paklausė informacijos. Na pradžia sunki, visi galvoja,kad tik varinėsis kamuolį, o tenka ir apšilimą padaryti ir visokių "fintų" mokytis. jau ir varžybose teko dalyvaut. Na vaizdzelis dar nikoks, visa gauja bėga paskuj kamuolį  lotuliukas.gif ,tėvai skatina šūkaudami. O orui atšalus treniruotės tęsiasi paprastoje mokyklos salėje vakarais.
Netgi galite el.paštu parašyti užklausimą ir išdėstyti kokio amžiaus jūsų vaikutis, ir kaip formuojamos grupės. Aš irgi rašiau ir davė trenerio kurio grupė buvo naujai formuojama, telefoną.  Pabandykite info@futbolomokykla.lt  4u.gif
Sėkmės mažiems futbolistams thumbup.gif

O koks treneris? Siemet vesiu saviski, dave Vaskuno telefona. Gal kas zinot apie ji ka nors? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol7 @ 2008 04 10, 07:44)
Yra sukurtas puslapis. Čia rasite FM telefonus. Nuostabus treneris Vytautas Vaškūnas tik visai nežinau ar jis kitąmet rinks naują grupę.

http://www.ftgolas.lt/


Va va jis mane labai domina ax.gif Uz savaiteles pradesim lankyti pas ji. Mano sunus uzsispyres vaikinas, deja kartais ne i ta puse. Dabar svaigsta futbolu, bet bijau, kad pradejus lankyti pamatys, kad tai ne tik vien zaidimas, o visu pirma - darbas. Ar sugeba jis motyvuoti, suvaldyti ozius? g.gif
Atsakyti
Sveikos futbolistu mamos 4u.gif
maniskiui jau beveik 4m , ar yra sansu Vilniuje rasti uzsieminus tokiam sportininkui g.gif Gal ka galite parekomnduoti blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
keturmetis gal kiek per mazas. Mes pradejom lankyti pernai, buvo beveik 5.5 ir tai buvo pats maziausias, oficialiai priima vaikus nuo 7 metus, t.y. pirmokus. arba 6 metu jauniausi. Bet viskas priklauso nuo duomenu.
Grete, treneris neprivalo valdyti vaiku oziu. I treniruotes jie ateina treniruotis ir dirbti, jei nenori, sedi ant suoliuko, niekas ten per daug nesicackina. darbas vyksta, nori prisijungi, nenori gali neateiti. Tevu reikalas motyvuoti vaika ir nuteikti darbui. Todel matyt ir yra tas amzius nustatytas vaikams, kad jie suvoktu kas tai yra atsakomybe, pareiga, darbas.
Ir patirties galiu pasakyt, kad pernai labai vargom, reikejo ir motyvacijos, ir prievartos, ir nuteikimo. Ir daug darbo namuose, kol vaikas pradejo suprasti kas tai yra futbolas, kam reikalingos treniruotes. Siemet jau eina labai noriai, supranta taisykles, zino, kad privalo su visais daryti pratimelius, ir kad ne vien tik zaisti tenka, bet ir fizinio pasiruosimo pratimus atlikti, kas diena kartoti kartoti kartoti tuos pacius judesius.

tiek mano pastebejimu. biggrin.gif
Atsakyti
Na mes sia "problemele" jau issprendeme thumbup.gif , pradejom savo sesiameti futbolista vesti i Edgaro Jankausko vaiku futbolo akademija "Zalgirietis". Treneriai paliko labai gera pirma ispudi - jauni, patys buve futbolistai, labai siltai ir maloniai bendrauja ir su vaikuciais, ir su teveliais. Treniruotes vyksta Sportimos manieze(mums prie pat namu) biggrin.gif Vaikas svaigsta del treniruociu, nesulaukia kada reiks eiti clap.gif Jei kam idomu, galiu ir treneriu tel. duoti 8 671 13138
Atsakyti
o gal znote kur kaune 4m vaikuciu priimtu futbola zaisti,siaip dar mazokas ,bet labai nori smile.gif
Atsakyti
noreciau paklausti ar turit ka pasiulyt man dickiui 14 metu vaikui mete sokius kur lanke 9m. Dabar nori lankyti futbola ar Baseina koki futbolo kluba tuomet rekuomenduotumet futbolo pradmenys turi ,bet nori uzsiimti pergalemis ir tobulejimu sioje srityje tai ka galetumet pasiulyt?
Atsakyti
QUOTE(Hildė @ 2007 02 15, 11:23)
Į futbolo būrelius, kiek teko kalbėti su treneriais priima tik nuo 8 metų. Labai retais atvejais nuo 7 g.gif

bent jau Kėdainiuose tai tik tokio amziaus vaikus ir priima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ZeMeR @ 2009 08 06, 11:47)
noreciau paklausti ar turit ka pasiulyt man dickiui 14 metu vaikui mete sokius kur lanke 9m. Dabar nori lankyti futbola ar Baseina koki futbolo kluba tuomet rekuomenduotumet futbolo pradmenys turi ,bet nori uzsiimti pergalemis ir tobulejimu sioje srityje tai ka galetumet pasiulyt?

čia tik mano nuomonė, bet....tokio amžiaus kaip 14metų vaikai jau turi pasiekimų futbole ir dauguma jau būna nužiūrėti rimtesnių komandų trenerių...kai kurie jau nuo 16 metų pradeda žaist su rinktinės komandom 17 būna paiimti net į užsienio klubus...nu čia tik kaip sakiau mano nuomonė, nes maniškis futbolistas tai kasdien susiduriu su futbolu mirksiukas.gif
Atsakyti