Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Netikra @ 2009 02 20, 00:23)
Sveikos,
mes uzsisakem Sfinksa rugpjuciui, bet kazkaip dabar pradejom "krizes akivaizdoje"  mirksiukas.gif  svarstyti, kaip pamazint planuota biudzeta vestuviu,nes neaisku, kaip cia su finansais pasisuks reikalai. Gal yra ir daugiau ten svesianciu kt vasara? Gal galit parasyti, kokias sutaret mazdaug kainas, labai idomu, kadangi mes taremes jau seniai, spalio menesi, ir jeigu kazkas pasikeite noretusi zinoti. Kad paskui nuejus tartis del smulkmenu, nebutu staigmenu. Nesinori kazkaip skambint ir klaust:" Gal nusipiginot/gal pabranginot?"  biggrin.gif
Aciu  4u.gif


Na ka galiu pasakyti, man vestuves ant nosies, tikiuos balius gerai praeis, bet kad staigmenu jie pateikia, tai tikekis...pvz musu paprase sumoketi papildomai 300 lt, kad i restorana pasaliniu zmoniu neileistu.. o del kainu, tai jie sako zmogui 120-150 su alkoholiu (bent jau mums taip sake) o realiai, kaip sudarem meniu tai gavos virs 200 zmogui (nors tikrai prabangiausio maisto nesirinkom) ir dar plius nuoma, virsvalandziai, puosimas, ir dar plius kaip jie patys sako kava/arbata/desertai - pagal fakta (tipo kas kiek isgers) tai dar papildomai kainuos... tai iskart patariu susiplanuoti daugiau negu jie sake 4u.gif
Atsakyti
sveikos nuotakeles smile.gif noriu parasyti apie sodyba azuolu dvareli vasara sventem ten vestuves draugu siaip sodyba labai grazi bet su maistu tai ten ne kas nes padejau draugei ruostis vestuvem ir kai kalbejom su savininke tai sake bus visko ir daug bet kai atvykom i sodyba tai lekstes vos ne pustustes buvo.isivaizduokit silkes ar penki gabaliukai i lekste ideti.tai po visko drauge sako kad man net pries zmones geda buvo del maisto trukumo
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2009 02 20, 15:05)
Na ka galiu pasakyti, man vestuves ant nosies, tikiuos balius gerai praeis, bet kad staigmenu jie pateikia, tai tikekis...pvz musu paprase sumoketi papildomai 300 lt, kad i restorana pasaliniu zmoniu neileistu.. o del kainu, tai jie sako zmogui 120-150 su alkoholiu (bent jau mums taip sake) o realiai, kaip sudarem meniu tai gavos virs 200 zmogui (nors tikrai prabangiausio maisto nesirinkom) ir dar plius nuoma, virsvalandziai, puosimas, ir dar plius kaip jie patys sako kava/arbata/desertai - pagal fakta (tipo kas kiek isgers) tai dar papildomai kainuos...  tai iskart patariu susiplanuoti daugiau negu jie sake  4u.gif


Nežinau mums nieko nesakė apie papildomą mokestį schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2009 02 20, 13:05)
Na ka galiu pasakyti, man vestuves ant nosies, tikiuos balius gerai praeis, bet kad staigmenu jie pateikia, tai tikekis...pvz musu paprase sumoketi papildomai 300 lt, kad i restorana pasaliniu zmoniu neileistu.. o del kainu, tai jie sako zmogui 120-150 su alkoholiu (bent jau mums taip sake) o realiai, kaip sudarem meniu tai gavos virs 200 zmogui (nors tikrai prabangiausio maisto nesirinkom) ir dar plius nuoma, virsvalandziai, puosimas, ir dar plius kaip jie patys sako kava/arbata/desertai - pagal fakta (tipo kas kiek isgers) tai dar papildomai kainuos...  tai iskart patariu susiplanuoti daugiau negu jie sake  4u.gif



Ar cia mes apie ta pati Sfinksa??
Nes as tai aiskiai klausiau , ar yra kokie nuomos mokesciai ir pan., bet buvo pasakyta normaliai, kad papildomai uz nuoma moketi nereikia.Gal zmoniu pas jus nedaug, tai jiems atseit nelabai apsimoka? g.gif Del kavos ar arbatos, tai gal ir pagal fakta, o kokie dar bus desertai? Pas mus pvz bus tortas ir vaisiai, tai gal jau apsieisim be papildomu desertu. Del papuosimu ir virsvalandziu...niu cia kaip ir normalu man, juk cia restoranas, zmones dirba kasdien, o ne tik per balius...
Auksuole, o kokia Jums kaina zmogui sake?
Atsakyti
o gal kas kokiu atsiliepimu turi apie Viciunu "Katpedele"??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 02 20, 22:06)
Nežinau mums nieko nesakė apie papildomą mokestį  schmoll.gif


Mums irgi nesake iki paskutines savaites tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Netikra @ 2009 02 23, 22:03)
Ar cia mes apie ta pati Sfinksa??
Nes as tai aiskiai klausiau , ar yra kokie nuomos mokesciai ir pan., bet buvo pasakyta normaliai, kad papildomai uz nuoma moketi nereikia.Gal zmoniu pas jus nedaug, tai jiems atseit nelabai apsimoka? g.gif 


Ir mes klausem, tai sake nuomos mokescio nera..cia kaip ir ne nuoma, o susimoki, kad zmoniu pasaliniu neileistu biggrin.gif
Bet siaip mergaites, mano svente jau praejo, tai zinokit kad ir kiek kainavo "Sfinkse" viskas buvo super 4u.gif tikrai vertas savo kainos sis restoranas..ir aplinka ir maistas ir aptarnavimas - tikrai viskas auksciausios klases thumbup.gif Labai rekomenduoju ji visoms, kas dar nerado savo sventei vietos 4u.gif (o beto ir apartamentus jaunavedziams ir kambarius sveciams pasiule su 50% nuolaida) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Netikra @ 2009 02 23, 22:03)
Ar cia mes apie ta pati Sfinksa??
Auksuole, o kokia Jums kaina zmogui sake?


Mes sutarėm, kad suma bus apie 3000 Lt, nes kol kas tikslus žmonių skaičius dar neaiškus, šiai dienai yra apie 23. O dėl to mokesčio kad kiti neitų tai man taip savotiška, Negi atvažiuos pašaliniai ir brausis į restoraną, kai aiškiai bus matyti, jog tai uždaras vakaras.
Kiek teko matyti, tai beveik visa vasara ten ir užsakyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 02 23, 23:55)
Mes sutarėm, kad suma bus apie 3000 Lt, nes kol kas tikslus žmonių skaičius dar neaiškus, šiai dienai yra apie 23. O dėl to mokesčio kad kiti neitų tai man taip savotiška, Negi atvažiuos pašaliniai ir brausis į restoraną, kai aiškiai bus matyti, jog tai uždaras vakaras.
Kiek teko matyti, tai beveik visa vasara ten ir užsakyta smile.gif


Na nesakau, kad su tiek neissisuksit, bet mes su 15 zmoniu uz tokia suma neissisukom..
Gal jums pavyks 4u.gif
O del to brovimosi, tai negali zinoti, kas kokiam jaunimui saus i galva..mes geriau asidraudem ir susimokejom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2009 02 24, 00:00)
Na nesakau, kad su tiek neissisuksit, bet mes su 15 zmoniu uz tokia suma neissisukom..
Gal jums pavyks  4u.gif
O del to brovimosi, tai negali zinoti, kas kokiam jaunimui saus i galva..mes geriau asidraudem ir susimokejom  blush2.gif


Aj tai viskas aišku, Jūsų vestuvės nebuvo labai didelės ir kaip sakant reikėjo gi jiems kažkaip to pinigo pasidaryti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaiciukes 4u.gif . Norejau paklausti, gal kas esate svente vestuves kaimo turizmo sodybelej ,,Eulita"? Cia tarp Roku ir Garliavos? Labai lauksiu atsakymu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(villga @ 2009 02 23, 22:23)
o gal kas kokiu atsiliepimu turi apie Viciunu "Katpedele"???  ax.gif


buvom ten nuvaziave, mano akimis ziurint, tai tikrai netinkama vieta vestuvems.... tik gedulingiems pietums biggrin.gif (kaip tik kai ten buvom, buvo jiems padengta)
labai mazai vietos, ir tik viena patalpa, grynai ant gatves (nors rasoma "misko apsupty") - nu zodziu nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2009 02 24, 14:50)
buvom ten nuvaziave, mano akimis ziurint, tai tikrai netinkama vieta vestuvems.... tik gedulingiems pietums biggrin.gif (kaip tik kai ten buvom, buvo jiems padengta)
labai mazai vietos, ir tik viena patalpa, grynai ant gatves (nors rasoma "misko apsupty") - nu zodziu nieko gero  schmoll.gif



Galiu pritarti "Katpedeles" viciunuose rinktis neverta, nes ten visai jokio suinteresuotumo nera priimti uzsakyma ... Net nesugeba pazadeje paskambint... O ir kaina uzsikele nezmoniskai, ten tikrai tiek moketi neverta.
Atsakyti