Įkraunama...
Įkraunama...

Antis

Gal patarsite, koki padaza butu galimapasidaryti prie anties? Neseniai kepiau antienos file, pries valanda iki kepimo pabarsciau druskyte, pipiriukais, trupuciu cukraus, ispaudziau cesnaka. Mesyte buvo labai skani, bet man truko padazo... i Gal koki rekomenduosite? ax.gif
Atsakyti
kiek zinau, prie anties daugiausia daromas kokiu spanguoliu ar brukniu uogienes padazas.bet recepto nepasakysiu nzn..
as tai anti tingejau marinuot o jau buvau atsildzius ir reikejo kept. tai imeciau i keptuve, apkepiau su svogunais ir cesnakais, apibarsciau druska, vistienos prieskoniais ir imeciau i molini puoda, kur keu cenaka su visom kepimo metu isiskyrusiom sultim. dar truputeli vandens uzpyliau ir keliau apie val. po val pridejau bulviu, kopustu morku ir dar kepaiu kol visos darzoves iskepe, nerealiai skanu buvo ir mesyte sultinga.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowe @ 2008 01 29, 18:36)
kiek zinau, prie anties daugiausia daromas kokiu spanguoliu ar brukniu uogienes padazas.bet recepto nepasakysiu nzn..
as tai anti tingejau marinuot o jau buvau atsildzius ir reikejo kept. tai imeciau i keptuve, apkepiau su svogunais ir cesnakais, apibarsciau druska, vistienos prieskoniais ir imeciau i molini puoda, kur keu cenaka su visom kepimo metu isiskyrusiom sultim. dar truputeli vandens uzpyliau ir keliau apie val. po val pridejau bulviu, kopustu morku ir dar kepaiu kol visos darzoves iskepe, nerealiai skanu buvo ir mesyte sultinga.. thumbup.gif


Aciu uz receptuka, reikes ir man taip pasigaminti bigsmile.gif
O padaza bandysiu paieskoti internete. Jei rasiu, parasysiu ir jums.
Atsakyti
Parduotuvese yra pirkti (prie uogieniu) spec. padazai-garnyrai: bruknes, spanguoles su kriausem. Tokie mazi stiklainiukai. As tai lasisa su bruknem ir kriausem dariau. Skanumelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2007 12 25, 23:48)
Mano receptukas, kaip tik siandien kepiau:
Marinatas:
Bazilikas, druska, lauro lapeliai, pipiriukai ir dar kokie megiami prieskoniai, krapai, kmynai.Cesnakas ir dar siek tiek svieziu prieskoniniu zolyciu.
Uzsikaitinu puoda vandens, dedu druska, prieskonius, lauro lapeliu pora, pipiriuku, svieziu krapu ir baziliko, nubraukta valgoma sauksta kmynu. Paverdu apie 5 min. Skystys pasidaro rudas, kaip arbata. Isjungiu ir atvesinu, tada perkosiu.
I atsaldyta marinata dedu susmulkinto cesnako keleta skilteliu, susmulkintu sviezio baziliko ir krapu. Dedu anti i dubeni, uzpilu marinatu ir paslegiu, kad visa antis butu apsemta. Geriausia palaikyti anti para marinate, saltai.
Pries kepant i anti prikimsti rugsciu obuoliu su luobele. Anti aptepti riebalais, deti i kepimo inda, aplink apdeti susmulkintom morkom, pievagrybiais ipilti nedaug marinato, apdengti folija ir kepti.
Pakepusi pusvalandi anti palaistyti issiskyrusiu skysciu, po to vis palaistyti kas 15 min. Antis kepa mazdaug pora valandu.
Pries baigiant kepti aplink anti sudejau jau isvirtas bulves, jas irgi palaisciau tuoj paciu skysciu ir jau nudengus folija kepiau, kol graziai apgruzdo.
Skanaus drinks_cheers.gif


siandien antyte kepiau palei si receptuka, gavosi super thumbup.gif Mesa buvo labai minkstute. Tik pries pamerkiant i marinata as dar anti istryniau paukstienos prieskoniais. Obuoliai labai skaniai issuto viduje thumbup.gif Pabandykit, nepasigailesit
Atsakyti
Saldytuve kameroj turejau anties krutinele, pasiskaicius jusu sauniu receptu issitraukiau, atsildziau ir ispakavus net zaktelejau!!! Mesos praktiskai nera, sudetus dvi riebios krutineles skuros! Bet kaip sitaip! As odos visai nevalgau, ja nulupu ir atiduodu MB (jis megsta), tai cia, kai iskeps, nebus net ka nulupt, nes mesos nera doh.gif
ten 800g, kainavo 25lt doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Taigi viskas baigesi tuo, kad vakar nupirkau dar ir visa anti.. Galvoju ka ten skuras kepsiu. Dabar skrunda orkaiteje..
O mano receptukas tos:

ANTIS SU TROSKINTAIS KOPUSTAIS

Antyte sutepam pipiriukais, druskyte ir kitais prieskoniais (kukius megstam ir turim), i uzpakaliuka prikisam obuoliu.
Tada dedam i rankove ir i orkaite, kepam apie pusvalandi.
Tada imam raugintus kopustus (pora mazu maiseliu, as pirkau maximoj), juos reikia ragauti, jei labai rugstus, nuplauti. Po pusvalandzio, dedam kopustus salia anties i kepimo skarda, o rankoves apacia prakerpam, kad teketu riebalai ir juose troskintusi kopustai. Kopustus karts nuo karto reikia pamaisyti. Bulvytes dedam i pabaiga, jau isvirtas.
Skanaus 4u.gif
Man sis receptukas nepakartojamas, mano mama taip kepdavo, todel primena vaikyste.. smile.gif
Atsakyti
O as darau anti su raugintasi troskintais kopustais! Nu nerealiai skani! Net mano dvimetis sunus mielai valgo tongue.gif
Anti itrinu druska pipirais, kmynais , cesnaku, siek tiek cukraus dedu kad mesyte butu trapesne.
Raugintus kopustus patroskinu puode su svogunu, butinai idedu cukraus, ir ipilu aliejaus siek tiek. Tada tais patroskintais kopustais prikemsu anti ir kepu orkaitej, bekepant zinoma palaistau issiskyrusiom sultim.
Kopustai buna super skanus, ir daug skanesni nei pries tai netroskinus prikims anti, nes bandziau kept ir taip ir taip. Tikrai daug skaniau pries tai patroskint kopustus. Pabandykit - nenusivilsit. SKANAUS smile.gif
Beje i skarda dar pridedu bulviu aplink pauksti, jas taip pat laistau issiskyrusiom sultim nuo paukscio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minimaus: 09 gruodžio 2008 - 13:49
Is visu receptu sukurpiau viena ir pirma karta gyvenime kepiau anti - nu dieviskai skani buvo...

Pirmiausia nupesiojau likusius padaigus doh.gif . tada susimaisiau 2 saukstelius druskos, 4 cukraus, 1,5 saukstelio baltuju pipiru, ziupsneli kmynu ir truputi muskato. Istryniau anti ir uzspaudziau dvieju citrinu sultis. Pamarinavau dvi paras.
Kopustus istroskinau su dziovintais antaniniais obuoliais ir cukrum. Tada idariau anti, uzspaudziau dantu krapstukais, i skarda ir pakepiau. 1 valanda 200 C temperaturoje pridengus folija be ventiliatoriaus, tada sudejau nuplautas ir paprieskoniuotas bulves bei netilpusius kopustus ( sie buvo ZYMIAI skanesni uz tuos anties viduje) ir dar 1,5 val 190 C su ventiliatorium daugiafunkciniu rezimu.
griuk negyvas kaip skanu....
Atsakyti
niu kaip fainiai,kad radau sita temuke,dabar beliko kaip nors issirinkti recepteli.
Atsakyti
QUOTE(taibent1 @ 2006 12 27, 02:09)
Man skaniausia- antis gausiai istrinta priekoniais ir isaryta obupliais.
Kepciau kaip paprastai- tik truputi trumpiau, kad neisdziutu mesa, o po to deciau i greitpuodi, kad issitusintu. Butu super!

Laukines anties mesa buna kietoka ,as manau ,kad reiketu itrinti minkstinancia druska ,na ir toliau kokie prieskoniai jums patinka.LAUKINES ANTIS TAI NE NAMINES JU MESA SAUSA TAI GAL TIKRAI GERESNIS BUDAS BUTU JA APKEPTI ,PO TO ,KAD IR SU RUGSCIAIS KOPUSTAIS PATROSKINTI,
Atsakyti
Gal žinote Pekino anties gaminimo receptą?
Atsakyti