Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrinių schemos

LYLY, super modeliukas wub.gif Ir as stoju i eile laukti schemos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Modestute @ 2006 02 10, 04:52)
Sveikos mamytes. Norejau paklausti ar kuri nors is jusu prisimenate "Kraicio Skrynele" zurnala?  Labai jis man patinkdavo...pries daugeli metu...butu labai idomu suzinot ar jis lietuvoje vis dar egzistuoja ar nea?
Labai dekui..


Pamenu tą žurnaliuką,turiu beveik visus jo numeriukus,kiek dabelių iš jų nunerta... bigsmile.gif dabar jo nebesimato,pagrinde lenkiški ir vokiški unsure.gif
Atsakyti
kaip faina kad atradau tokį tinklapiuką
biggrin.gif
Atsakyti
blush2.gif gal banalu bet labai dekui visoms kurios cia prikelet tokiu visokiu paveiksliuku ir nuorodu tiesiog uzsimanisu ir as uzsiimti visu tuo groziu gal kas iseis... 4u.gif
Atsakyti
sveikos,mielosios mamytes,na o as tiesiog uzsimaniau ir pasakiau jog turesiu lotuliukas.gif na o kalba eina,apie tinkleli,na uzsimaniau lb grazaus tinklelio sau vasarai,pvz nesioti ant liemeneles ar pns,turiu viena toki pavyzduka,kas man visai patiko vat ir ikeliau to tinklelio foto, taciau nzn ar kas uzsiimtu tokio nerimu,o gal Jus kokiu graziu tinkleliu turetumete nuotrauku ir ikeltumete,ir gal yra kokia mamyte,kuri uzsiema nerimu papigiai Kne? ax.gif aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ornela: 25 vasario 2006 - 16:56
Graži pagalvėlė:

http://www.crochetme...topic.php?t=639
Atsakyti
QUOTE(Ornela @ 2006 02 25, 16:48)
sveikos,mielosios mamytes,na o as tiesiog uzsimaniau ir pasakiau jog turesiu lotuliukas.gif na o kalba eina,apie tinkleli,na uzsimaniau lb grazaus tinklelio sau vasarai,pvz nesioti ant liemeneles ar pns,turiu viena toki pavyzduka,kas man visai patiko vat ir ikeliau to tinklelio foto, taciau nzn ar kas uzsiimtu tokio nerimu,o gal Jus kokiu graziu tinkleliu turetumete nuotrauku ir ikeltumete,ir gal yra kokia mamyte,kuri uzsiema nerimu papigiai Kne? ax.gif aciu 4u.gif
user posted image

panaršyk skelbimų lentoje, rankdarbiuose, ten daug neriančių, mezgančių pagal užsakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės auksarankės, gal turit vaikiškų kepuryčių pavyzdžių ir schemų?Šis tinklapis thumbup.gif , esu sužavėta, konkretu, aišku jokių bereikalingų diskusijų
Atsakyti
QUOTE(dovilevabalas @ 2006 03 01, 11:58)
Sveikos, mamytės auksarankės, gal turit vaikiškų kepuryčių pavyzdžių ir schemų?Šis tinklapis  thumbup.gif , esu sužavėta, konkretu, aišku jokių bereikalingų diskusijų

PAžiūrinėk atidžiau temas, yra tema apie kepures mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilevabalas @ 2006 03 01, 11:58)
Sveikos, mamytės auksarankės, gal turit vaikiškų kepuryčių pavyzdžių ir schemų?Šis tinklapis  thumbup.gif , esu sužavėta, konkretu, aišku jokių bereikalingų diskusijų

jei be bereikalingu diskusiju tai prasom uzsukti ir pasiieskot ko nors cia,gal ka rasi,tiks ir patiks drinks_cheers.gif o gal ir savo ka pasiulysi thumbup.gif
1

jei neklystu tai dar tema apie nertas kepurytes buvo g.gif velesniuose puslapiuose paziurinek drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LYLY @ 2006 02 20, 16:44)
Merginos, gal matėt kur šio megztuko schema  4u.gif
user posted image



Žiūrint į šį modeliuką seilė varva... doh.gif
Atsakyti
man labai reikia serveteliu nerimo schemu nes niekur nerandu.nuotrauku pilna bet kaip nerti schemu nera sad.gif gal zinot tei parasykit
Atsakyti