Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko vežiojot vaiką vežimuku?

Naudojom vežimėlį kažkur iki 2,3m. Kai pradėjo vis dažniau lipti lauk iš vežimuko, pastarasis tapo tik tampymo objektu- kol nuneši laiptais, kol vėl užneši... smile.gif
Atsakyti
Nesuprantu aš tokiu kategorišku pasisakymu, tipo "Vežimas, tėvų - tinginių pagalbininkas", "nereikia tinginukų augint" ir t.t. doh.gif Kiekvienos šeimos (mamos) teisė rinktis. patogu ir vaikui ir mamai, tad VALIO. Tarkim mano mergytė (1m 10mėn.) labai judrus vaikas, ramiai vaiksčioti nemoka. Kai išeinam i kiema, aišku pati visur nukeliauja, bet tarkim tokioje Palangoje mes keliaujam TIK su vežimu, nes pasivaiksčiojimo metu nueinam po kokius 5 km, tad vaikas gali ir pabegioti ir pailsėti riedėdamas vežime ir stebėdamas aplinka.
Atsakyti
na ir as pasireiksiu man kai mazyte dukrele buvo nenorejo vaziuot vezimuku, na gal iki 4 menesiu veziojau ja. bet dabar tai su mielu noru sedi vezimelyje smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
As tai ir manau,kad vezimas yra pagalbininkas mamai,o ne tinginystei skatinti israstas irenginys smile.gif juk mama ne kupranugaris,kartai reik ir krepsius is parduotuves parsinest,jei dar vaikiukas pavargo keliaudamas pavargo,tai ir ji tektu tempt. manau reik naudot tol kol yra reikalas biggrin.gif ir kol vvaikiukas norei lipa i ji mirksiukas.gif
Atsakyti
maniske virs metuku budama pati i vezima nebenorejo. matyt idomu vaiksciot buvo. kai porakart is pasivaiksciojimo reikejo ir dar ne visai tvirtai einanti vaika partempt ir vezima, nuo to laiko ir padejau vezima i sali. eidavom i lauka be vezimo. tik aisku jau nedideliais atstumais.
bet pvz 2 metuku buvom prie juros, be vezimo, tai vaikas be problemu laaabai daug nueidavo. man net paciai keista budavo.
Atsakyti
Manasis taipogi nuo metukų kategoriškai atsisakė vežimuko. Tad iš karto ir pardavėm.
Atsakyti
Kai maniske ismoko tvirciau vaikscioti i vezimuka net neikeliam, raitosi, lipa lauk ir viskas. Taip kad dabar tik stovi vezimas ir laukia broliuko biggrin.gif Kazin, nebus problemu, kai brolis vezimuke gules, kad ir mazoji uzsimanys tada vezimo? g.gif
Atsakyti
nuo gimimo vezimas buvo priesas, dabar jau pasedi siek tiek, nebesidrasko isodintas, zvalgosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(G.A.M.A. @ 2011 06 08, 22:03)
nuo gimimo vezimas buvo priesas, dabar jau pasedi siek tiek, nebesidrasko isodintas, zvalgosi blush2.gif


Nuo gimimo iki beveik 2 metu naudojom. Dabar imam sketuka, bet dazniausia nepasinaudojam, nes jei pavargsta tai teciui ant peciu pasedet patinka. Jei einu viena, butinai imu vezimeli!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukryte irgi tik pradejus vaikscioti vezime sedeti nenorejo. Tai jo ir nenaudojom praktiskai nuo metuku.O dabar kai yra sese,kuri guli vezimuke,tai jau ir vyresnele retkarciais nori isiropsti i vezima,bet labai retai.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti