Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

Nuo kiekvieno pervedimo 1.20 nenuskaičiuoja, nereikia taip klaidinti. 1.20 nuskaičiuoja tik tuo atveju, jei skiriasi siuntėjo/gavėjo bankai. Jei pvz. aš iš Swed banko vedu į Swed banką, tai iš manęs paims 0.80 Lt , o iš gaunančiojo pinigus nieko neimama.
O jei bankai skiriasi ir tas mokestis bus, taigi puikiausiai pridėt galima prie siuntimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 03 13, 10:55)
Nuo kiekvieno pervedimo 1.20 nenuskaičiuoja, nereikia taip klaidinti. 1.20 nuskaičiuoja tik tuo atveju, jei skiriasi siuntėjo/gavėjo bankai. Jei pvz. aš iš Swed banko vedu į Swed banką, tai iš manęs paims 0.80 Lt , o iš gaunančiojo pinigus nieko neimama.
O jei bankai skiriasi ir tas mokestis bus, taigi puikiausiai pridėt galima prie siuntimo drinks_cheers.gif


nezinojau g.gif nu as labai nesigilinau is kokio banko siuncia g.gif tik vis pamatydavau raudonus skaiciukus -1,2 prie visu pervedimu, nu gal prie 2 pervedimu nebuvo g.gif Tai taip iseina kad Seb naudojasi nedaugkas...
Atsakyti
truputį pertrauksiu šias diskusijas, nes jau galva baigia nusisukti bedėliojant artėjantį užsakymą.Beskaitant jūsų atsiliepimus apie kremus iškilo klausimas: vasaros laikotarpiu koks kremas legvesnis mišriai odai rožių leiht ar Moisturizing Day Cream(pastarajį kažkodėl minit rečiau).Šie kremai gal tinka ir paakiams?

Ir dar kas išbandėt šampūnus, kodiocionierių pakomentuokit ar verta siūstis? 4u.gif
Atsakyti
Aciu Katuciui smile.gif Laukiam daugiau nuomoniu ir pasiulymu! nebijokite isreikst savo nuomones! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 13, 11:15)
nu gal prie 2 pervedimu nebuvo  g.gif  Tai taip iseina kad Seb naudojasi nedaugkas...


aš čia siūlau priskaičiuoti 1,2, o dėl manęs aiškiai ir nebuvo jie nuskaičiuoti lotuliukas.gif Aš naudojuosi seb'u ir esu labai patenkinta cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 13 kovo 2009 - 11:27
QUOTE(Vilmora @ 2009 03 13, 12:17)
Ir dar kas išbandėt šampūnus, kodiocionierių pakomentuokit ar verta siūstis? 4u.gif

turejau sampuna normaliems plaukams.. man netiko visai.. plaukai kaip neplauti budavo po jo doh.gif ir ne man vienai taip..
o va riebiems plaukams sampunas buvo giriamas anksciau.. balzamas irgi buvo giriamas..

QUOTE(katutis @ 2009 03 13, 12:25)
Aš naudojuosi seb'u ir esu labai patenkinta  cool.gif

as irgi SEB'a naudoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 13, 11:15)
nezinojau  g.gif  nu as labai nesigilinau is kokio banko siuncia  g.gif  tik vis pamatydavau raudonus skaiciukus -1,2 prie visu pervedimu, nu gal prie 2 pervedimu nebuvo  g.gif  Tai taip iseina kad Seb naudojasi nedaugkas...

pagal viska, tai tikrai tik is kito banko pervedant turetu nuskaiciuoti, nebent seb'e kazkas kitaip, visada galima pasidometi tuo.
Atsakyti
As manau kad siuntimo kainu apskaiciavimas pagal svori vistik atkrinta..
pasveriau savo tusa (ne hauschkos bet..) nesveria nei 50 g
taigi kaip sakiau kainuotu max 1 lt blink.gif
o kitoms kurios pirktu stikliniuose indeliuose tektu zymiai daugiau moket blink.gif
beto iki 10 kg siuntimosi kaina tapati ar 5 kg ar 9 kg
o kur dar dezes, kruva popieriu kurie irgi sveria ...

Manau
arba paliksim senas salygas (kazka galvojant su tom kirios uzsisako viena vieneta
arba skaiciuosim siuntimo kaina pagal vienetus,
PVZ dazniausiai perka 4 vnt tai 4*2,6 = 10 lt gaunas dar maziau negu pagal senaji skaiciavimo metoda. max yra pirke 9 daiktus (viena ar dvi) 9*2.6= 23,4 lt
na ir + 5 lt man blush2.gif
Atsakyti
As tai pasiskaiciavau savo sena uzsakyma, tai labai panasiai gaunasi sumos (pagal nauja ir sena buda), aisku, atmetus generatoriu....tas procentas skaiciuojamas nuo sumos islygina, visgi hauschka zemom kainom nepasizymi, tad ir atsgriebiama cia. nezinau nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 03 13, 10:47)
taip gražu, kad net žodžių trūksta  thumbup.gif  wub.gif Kitą pirksiu būtent tokį  drinks_cheers.gif
astute0210, o kas tau trukdo priskaičiuoti tą 1,2 lito iškart prie sumos? wink.gif Juk mes to ir siekiame - kad nė viena nepatirtų nuostolių ir sutaupytų wink.gif Tai kodėl tu mus turi finansuoti???

o su svėrimu tai gali būti paprasčiau. Puslapyje www.natractiv.de galima susižiūrėti produkto svorį kiekvienai perkančiąjai (kad nereikėtų tau keliasdešimties daiktų suvedinėti) ir parašyti užsakyme smile.gif Tarkim, CC, 1 vnt., kaina  X EUR, svoris -  gr. -www.natractiv.de pasimato svoris, kai įdedi prekę į krepšelį smile.gif

aišku, čia galiotų tam atvejui, jei nutartumėt pagal svorį skaičiuoti smile.gif Gal tada neliktų klausimo, kuri užsako daug, ar kuri mažai smile.gif

tokiu atveju astutei beliktų patikrinti, ar susiveda balansas biggrin.gif


aš pritariu pagal svorį kad būtų siuntimas dalinamas smile.gif Jeigu jau norima visiškos lygybės smile.gif
Jens paskui parašo koks būna tikslus siunintio svoris . Vieno gramo kainą galima išsivesti. Nors darbelio ir prisideda.
kai pati dariau uižsakymą perkančioms po vieną daiktą nieko neskaičiavau.

Dėl procento nuo sumos nesutinku. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 03 13, 13:08)
Dėl procento nuo sumos nesutinku.  ax.gif

tai cia jau kaip ir nutarta, kad 5 lt bus Astutei, o ne proc. nuo sumos
Atsakyti
pagal svori as nesutinku schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

procentu taigi neprasau!
lieka tik tie 5 lt
Papildyta:
man asmeniskai labiau priimtinas skaiciavimas pagal vienetus ...
Papildyta:
arba senasis skaiciavimas
Atsakyti