Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

nu ir kokybe tavo pamokeles thumbup.gif ..tik man gaila kad iki siol dar neturi savo tinklalapio...gerai butu kad savo ismintim pasidalintum vienoj vietoj "savuose namuciuose", o SM, laikui begant, pasimes sios pamokeles i bedugne verysad.gif ...nepyk kad palaipsniui kibinu tave pradet sava tinklalapi

***beja merginos, kas megsta pradet naujas temas ax.gif ...si jau baigiasi, o man laiko jau neliko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 16 kovo 2009 - 16:14
relija, dar dar dar mokyk thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 16, 16:10)
gerai butu kad savo ismintim pasidalintum vienoj vietoj "savuose namuciuose", o SM, laikui begant, pasimes sios pamokeles i bedugne verysad.gif ...nepyk kad palaipsniui kibinu tave pradet sava tinklalapi


Ačiū, kad pasakai ir skatini, tik aš jau kovo pirmąją tikėjausi baigti daryti savo tinklalapį ax.gif , tačiau šiek tiek užsimaniau pakeisti kai ką, tai dabar dar mėnesiui mažiausiai nusitrauks ax.gif

QUOTE(Sanrita @ 2009 03 16, 16:17)
relija, dar dar dar mokyk  thumbup.gif

blush2.gif Bandysiu mirksiukas.gif
Papildyta:
LINUTUKAS tuoj pabaigs kepti blynus ir atidarys naują temą lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos yvyko totalus provalas cry.gif cry.gif cry.gif , kuriau kuriau nauja tema, o man eme ir uzluzo SM, viskas dingoooooooo doh.gif , dabar jau lekiu Redos pasiimti is darzelio, tai mielosios jai atsiras kas tai padarys, labai aciu, jai nera norinciu lotuliukas.gif , palaukit kol grysiu blush2.gif as per nauja pabandysiu doh.gif
Atsakyti
Na, brangiosios, pabaikime temą, juk LINUTUKAS jau naują turbūt baigia iškepti, o šita dar nebaigta biggrin.gif

Einu paieškosiu gal dar kokių darbelių įkelsiu biggrin.gif
Atsakyti
na stai, per kancias i zvaigzdes taip sakant lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , vaikai nevalge, bet tema nauja yra mirksiukas.gif

kai si baigsis visos varom cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 16, 12:50)
na stai, per kancias i zvaigzdes taip sakant  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , vaikai nevalge, bet tema nauja yra mirksiukas.gif

kai si baigsis visos varom cia mirksiukas.gif

dėkui kad pastoviai mum aukoji savo laiką ir pradedi naujas temas
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 16, 19:53)
dėkui kad pastoviai mum aukoji savo laiką ir pradedi naujas temas
4u.gif  4u.gif  4u.gif

jau seniai buciau atidarius, ir be jokiu auku taip sakant lotuliukas.gif , ale kad SM taip ziauriai su manim pasielge doh.gif , paspaudziau migtuka jau visa tema naujai ispurenus, pravedinus, sutvarkius, o ten ismeta vaizdeli klaida yvyko blink.gif , tai net plaukai mano pasisiause lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 16, 12:56)
jau seniai buciau atidarius, ir be jokiu auku taip sakant lotuliukas.gif , ale kad SM taip ziauriai su manim pasielge  doh.gif , paspaudziau migtuka jau visa tema naujai ispurenus, pravedinus, sutvarkius, o ten ismeta vaizdeli klaida yvyko  blink.gif , tai net plaukai mano pasisiause  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

jau ne pirma karta man taip būna kada "paklodes" rašau SM {turbūt tai reiškia kad mažiau turėčiau rašyti}, tai įpratau kas nuo karto Copijuot teksta kol rašau, kad jeigu dings staigiai, ar jei vienas iš vaikų pribėgs ir ką paspaus, tai neprarasiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 16, 19:56)
jau seniai buciau atidarius, ir be jokiu auku taip sakant lotuliukas.gif , ale kad SM taip ziauriai su manim pasielge  doh.gif , paspaudziau migtuka jau visa tema naujai ispurenus, pravedinus, sutvarkius, o ten ismeta vaizdeli klaida yvyko  blink.gif , tai net plaukai mano pasisiause  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


LINUTUK, tu auksas 4u.gif

O dėl SM ir savo kompo bajerių tai tu duodi, man negrąžinamai tekstas buvo dingęs du kartus, o kitus kartus grąžinimo mygtukas visada išgelbėdavo doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti