Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2

QUOTE(indruciukas @ 2010 05 24, 19:58)
italforma gaminant baldus sutarti daro 3menesiams, bet ten gi tipo itaijoj gamina,o cia vietoj per 2men nesugeba padaryti  doh.gif  o kiek avanso praso?


buvęs Softimus tikrai ilgai gamina, nes buvo l. daug darbuotojų atleidę, vieną fotelį mums daugiau nei mėnesį gamino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2010 05 24, 21:51)
buvęs Softimus tikrai ilgai gamina, nes buvo l. daug darbuotojų atleidę, vieną fotelį mums daugiau nei mėnesį gamino doh.gif


nu bet pagamino? ir kaip kokybe?
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 05 24, 21:01)
nu bet pagamino? ir kaip kokybe?

na taip, pagamino, beveik prieš metus tai buvo 4u.gif šiaip prisikabinti yra prie ko, nes aš esu baisiai priekabi blush2.gif na, pvz., siūlės kai kur nėra idealiai lygios ax.gif o mokant už foteliuką be ranktūrių 1300 Lt tai ir ieškai prie ko prikibti blush2.gif visa kita normaliai, na, gal tik per visą tą laiką nuolat sėdimose vietose oda kiek pasitampė, bet iš esmės kol kas dar nesiskundžiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 05 24, 20:58)
rimtai g.gif   unsure.gif nu turiu ir as itarimu,kad ten kazkas ne taip- nes gi cia buves softimusas,kuris jau bankrotas senokai, o ir visas skyrius tam puslapi paskirtas softimus baldams,
http://www.baldupark...baldai/softimus
nors kaip ir nebra ju  g.gif  g.gif  nu va...

italforma gaminant baldus sutarti daro 3menesiams, bet ten gi tipo itaijoj gamina,o cia vietoj per 2men nesugeba padaryti  doh.gif  o kiek avanso praso?

Mūsų kampas Sofa Studio, ne Softimus, bet gali būti, kad ta pati kompanija. Dar liko laukti mėnuo, žiūrėsim ką gausim smile.gif Kažkaip tikiuosi, kad viskas bus gerai smile.gif
Avanso apie 30 proc. palikom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sausainiukas*: 24 gegužės 2010 - 23:30
QUOTE(indruciukas @ 2010 05 24, 20:40)
tai pasiziurekit juodajam alksi panasiu yra, o as panasu esu nusiziurejusi is baldu parko:
http://www.baldupark...a-studio/garcon
http://www.baldupark...is-baldas-avant
http://www.baldupark...sofa-lova-cubic

ne tas pats, bet kaina per pus mazesne  mirksiukas.gif

Na dekui tau labai, dar radau panasu magrei tik idomu kaip ju kokybe?? ir va tas paskutintoj nuorodoj taj pasaka kampas wub.gif na ir beje kaina daugiau nei per puse mazesne, tiksliau to fotelio kaina apie 6 tukstancius, jau nekalbu apie kampo kaina(kur nuotrauka esu idejus) , kazkur apytiksliai doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renaus @ 2010 05 25, 01:46)
Na dekui tau labai, dar radau panasu magrei tik idomu kaip ju kokybe?? ir va tas paskutintoj nuorodoj taj pasaka kampas wub.gif na ir beje kaina daugiau nei per puse mazesne, tiksliau to fotelio kaina apie 6 tukstancius, jau nekalbu apie kampo kaina(kur nuotrauka esu idejus) , kazkur apytiksliai doh.gif  doh.gif

Ta is Magres buvom irgi nusiziureje, man jis wub.gif gaila tik, kad be miegamojo mechanizmo....
Atsakyti
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2010 05 25, 00:29)
Mūsų kampas Sofa Studio, ne Softimus, bet gali būti, kad ta pati kompanija. Dar liko laukti mėnuo, žiūrėsim ką gausim smile.gif Kažkaip tikiuosi, kad viskas bus gerai smile.gif
Avanso apie 30 proc. palikom.


aciu 4u.gif
lauksiu ziniu is Jusu kaip sekes ax.gif man is ten tiktu tas naujas garcon,arba nico, arba koki panasu noreciau....
dar namie gavom skarajute,kad juodajam alksny yra ispardavimas odiniams italiskiems baldams- tai vienas panasaus stiliaus dabar 5t kainuoja, o kainavo 10t..bet cia gal uzsimete kaina turi,kad graziau didesne nuolaida atrodytu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 05 25, 09:53)
aciu  4u.gif
lauksiu ziniu is Jusu kaip sekes  ax.gif man is ten tiktu tas naujas garcon,arba nico, arba koki panasu noreciau....
dar namie gavom skarajute,kad juodajam alksny yra ispardavimas odiniams italiskiems baldams- tai vienas panasaus stiliaus dabar 5t kainuoja, o kainavo 10t..bet cia gal uzsimete kaina turi,kad graziau didesne nuolaida atrodytu  bigsmile.gif

Tame paciame Artyje yra dar ir italisku baldu, mums panasu kampa buvo paskaiciave apie 6 000, irgi su bele kokia nuolaida smile.gif
jeigu nereik miegamojo mechanizmo, gal verta ir ten pasidairyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2010 05 25, 10:29)
Tame paciame Artyje yra dar ir italisku baldu, mums panasu kampa buvo paskaiciave apie 6 000, irgi su bele kokia nuolaida smile.gif
jeigu nereik miegamojo mechanizmo, gal verta ir ten pasidairyt  mirksiukas.gif

o kas tas artis? cia koks baldu salonas Kaune tikriausiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2010 05 25, 09:12)
Ta is Magres buvom irgi nusiziureje, man jis wub.gif  gaila tik, kad be miegamojo mechanizmo....

O koki jus dabar esate uzsisakius, ar dar vis renkates? 4u.gif
Papildyta:
na taj kai gausit savo kampa, butinai pasidalinkit ispudziais, kaip kokybe ir pan, nes perskaiciau kad avanta uzsisaket 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renaus @ 2010 05 25, 10:42)
na taj kai gausit savo kampa, butinai pasidalinkit ispudziais, kaip kokybe ir pan, nes perskaiciau kad avanta uzsisaket 4u.gif  4u.gif

tai, ką rašiau apie foteliuką, viskas tinka ir kampui, nes mūsų Avant kampas plius dar atskirai foteliuką tokį užsakinėjom 4u.gif atkreipiu dėmesį, kad standartiškai jis ne visas odinis - natūralios odos tik sėdimoji dalis ir atlošas, t. y. ten, kur daugiausia dėvisi, o jei norėsite, kad būtų visas natūralios odos, teks primokėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renaus @ 2010 05 25, 11:42)
O koki jus dabar esate uzsisakius, ar dar vis renkates? 4u.gif
Papildyta:
na taj kai gausit savo kampa, butinai pasidalinkit ispudziais, kaip kokybe ir pan, nes perskaiciau kad avanta uzsisaket 4u.gif  4u.gif

butinai

QUOTE(AŠA @ 2010 05 25, 13:24)
tai, ką rašiau apie foteliuką, viskas tinka ir kampui, nes mūsų Avant kampas plius dar atskirai foteliuką tokį užsakinėjom 4u.gif atkreipiu dėmesį, kad standartiškai jis ne visas odinis - natūralios odos tik sėdimoji dalis ir atlošas, t. y. ten, kur daugiausia dėvisi, o jei norėsite, kad būtų visas natūralios odos, teks primokėti mirksiukas.gif


hm... na, reiks pasiruošt padidinamaji stikla pries pristatyma smile.gif musu bus visas odinis man atrodo, bet mazesnis variantas
Atsakyti