Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2

QUOTE(angeloangel @ 2011 01 07, 17:47)
Sveikos, mes irgi esam turėję daug odinių baldų ax.gif
iš patirties galiu pasakyti, neprasidėti su eko oda, plius su lakuota ar dažyta oda ypač jei ji ne vienspalė doh.gif
greitai išsisėdi ir nusidėvi sėdimoji dalis verysad.gif

Taigi visa oda dazyta? g.gif

O kodel lakuota blogai? lupasi ar kas? Man atrodo kad lakuota turetu geriau valytis, nei matine oda.
Nusiziurejau sita kampa wub.gif , tik dar gyvai nemaciau.
http://www.magresbal...atlantic/id/286
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2011 02 06, 12:22)
Taigi visa oda dazyta? g.gif

O kodel lakuota blogai? lupasi ar kas? Man atrodo kad lakuota turetu geriau valytis, nei matine oda.
Nusiziurejau sita kampa  wub.gif , tik dar gyvai nemaciau.
http://www.magresbal...atlantic/id/286

ant jo man nepatogu sedeti kojas uzsikelus, o jus pasibandykite, gal jums tiks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jonė3: 16 vasario 2011 - 19:58
Mes turime juoda miegamojo odine lova ir thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irina2t @ 2011 02 17, 18:37)
Mes turime juoda miegamojo odine lova ir  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ymeskite foto tos lovytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jonė3 @ 2011 02 16, 21:51)
ant jo man nepatogu sedeti kojas uzsikelus, o jus pasibandykite, gal jums tiks

Buvom apziureti keliose parduotuvese, negaliu kaip pykta pasidare. Matavom kampa skersai isilgai, snekejom kad fainas tik norisi trupuciuko didesnio. O kita diena nuvaziavom i kita parde matuojam vel ir nieko nesuprantu, mums tinka. Paskui man tik daejo kai pamaciau lankstinuke kad buna dvieju ismeru, doh.gif bet kodel pardavejos negalejo apie tai pasakyti.

Atsisedus nebuvau, bet man svarbu, kad atsisedus nesijaustu kaip duobeje.

Dar vienas kampas patiko is naujos marges kolekcijos, bet kol kas net kainos tikslios nesugalvojo.
http://www.magresbal...ulse-max/id/308


Gal kas gali atsiliepimus pasakyti apie lakuota oda. Parduotuveje nieko negalejo pasakyti +,--su

Kur dar galima paziureti odiniu kampu, be akropolio, baldu rojaus, audejo?
Atsakyti
Zadetos lovites foto
user posted image
user posted image
user posted image
Labai atsiprasau uz betvarke blush2.gif fotkinau nakti, kai maze uzmigo, nes diena soske.gif
Atsakyti
QUOTE(jonė3 @ 2011 01 18, 11:48)
Klausiu žinančių: kiek gali tarnauti ekoodos kėdės, naudojamos nekasdien , prie valgomojo stalo?

Tarnaus tikrai ilgai, mes pirkom eko odos ir naudojam kasdien, tai va po metų naudojimo valgomajam tikrai jokio ženklo. PIrkom itališkas iš To ir To Kaune.
O del minkštų dar noriu papildyti, kad pas mus ofise stovi šviesios eko odos kampas, tai tikrai žiauriai atrodo, oda nusitrynus, ruožai tragiški. Gal čia dar yra esminis skirtumas, kad kedės gana kietos, o ten minkšta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 06 kovo 2011 - 18:18
Turime odinius baldus, lietuviu gamintoju "Juodasis alksnis" thumbup.gif Jau 6 metai trinam. Ir mazoji tusinuku apipaise, ir visaip kaip kitaip ju tvirtuma isbande. Oda minksta, rudos spalvos, nieko nesimato. Esu tingine, tad jokios spec. prieziuros, tik dregnas skudurelis dulkem nuvalyti ax.gif
Jei reiktu pirkti minkstus baldus tai tik odinius. Demesi kreipciau i oda, kad butu ne lakuota, kuo minkstesne, maloniau prie kuno. Ir, aisku, kad spalva praktiska butu.
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2011 03 06, 21:32)
Turime odinius baldus, lietuviu gamintoju "Juodasis alksnis" thumbup.gif  Jau 6 metai trinam. Ir mazoji tusinuku apipaise, ir visaip kaip kitaip ju tvirtuma isbande. Oda minksta, rudos spalvos, nieko nesimato. Esu tingine, tad jokios spec. prieziuros, tik dregnas skudurelis dulkem nuvalyti  ax.gif
Jei reiktu pirkti minkstus baldus tai tik odinius. Demesi kreipciau i oda, kad butu ne lakuota, kuo minkstesne, maloniau prie kuno. Ir, aisku, kad  spalva praktiska butu.

O kodel lakuota blogai?
Konsultantes nieko blogo apiel akuota nesake. g.gif
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2011 03 28, 23:10)
O kodel lakuota blogai?
Konsultantes nieko blogo apiel akuota nesake.  g.gif



Neblogai, ji gal net tvirtesne, bet man tokia minkstue malonesne.
Atsakyti
Mergaites turiu klausima blush2.gif
Mes turim tris metus Juodojo Alksnio baldukus Verona (3 +1)
user posted image
Sofa su miegamojo mechanizmu, kreslas su reklaineriu.
Spalva ruda- morkvine-raudona smile.gif nu cia kaip kam smile.gif
Mes isvykom ir nesinaudojam tuo baldu, o vienas zmogus nori nupirkti, taigi neisivaizduoju kiek prasyti pinigeliu ax.gif
Gal jus domejotes kiek mazdaug galetu kainuoti - bukle tvarkinga, nera jokiu demiu. Uz naujus mokejom 5960 lt.
Aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 04, 09:12)
iš karčios asmeninės patirties galiu pasakyti, kad odiniai baldai kenčia nuo naminių gyvūnų  verysad.gif taigi tie, kuri turi katę ar šunį, pagalvokite, prieš įsigydami odinį komplektą.

Tai jau tikrai doh.gif Senąjį odiniį kampą jau galutinai "patvarkė" mūsų katė...
Dabar planuojam pirkti naują kampą svetainėje, bet kažin, ar ir vėl odinį... Turim mažą dukrytę, būtų labai praktiška (nes medžiagą bus sunku valyti, kai "priterlins" valgydama, pvz.), bet... turim ir katę, kuri, nors ir nedrasko specialiai, bet lakstydama gi vistiek nagučiais įsikimba verysad.gif

Beje, mūsų senasis kampas labai masyvus, stambiais atlošais, užima daug erdvės, tad dabar ieškomės tokio "lengvesnio" su vienu atviru galu, kažko panašaus į šiuos:
user posted image user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 06 balandžio 2011 - 12:50