Įkraunama...
Įkraunama...

Skolinti drabužiai, batai ir pan.

Sveikos, atrodo peržiūrėjau visą "Stilius ir apranga", bet akis neužkliuvo, tad noriu pasidomėti.. Kokia jūsų nuomonė apie skolinimąsi iš mamų, sesių, draugių ir t.t. daiktų, kurie yra arčiausiai mūsų: drabužių, batų, papuošalų? Ar pačios esat linkusios skolinti savo daiktus?

Jei vis tik pražioplinau ir tokia tema jau buvo, labai neteiskit 4u.gif tiesiog nukreipkit, kur blush2.gif
Atsakyti
Idomi tema rolleyes.gif

Pasakysiu taip: yra drabuziu, papuosalu kuriu neskolinciau niekam. Ypac papuosalu ax.gif
Ir yra tik dalis zmoniu kuriems kazka skolinciau, tame tarpe sesuo, gera drauge ar koks kitas artimas zmogus.
Dazniausiai esu linkus paskolint tik tai ko nelabai nesioju ir zinau kad nenesiosiu. Ir tada tas paskolinimas gaunas su visam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2009 02 04, 14:47)
Idomi tema  rolleyes.gif

Pasakysiu taip: yra drabuziu, papuosalu kuriu neskolinciau niekam. Ypac papuosalu  ax.gif
Ir yra tik dalis zmoniu kuriems kazka skolinciau, tame tarpe sesuo, gera drauge ar koks kitas artimas zmogus.
Dazniausiai esu linkus paskolint tik tai ko nelabai nesioju ir zinau kad nenesiosiu. Ir tada tas paskolinimas gaunas su visam  smile.gif



drinks_cheers.gif visiškai pritariu.

paprastai nesu linkusi skolinti, o skolintis juo labiau - butu nemalonu su skolintu drabužiu, nes dėl savo esi ramus, kas beatsitiktų (jei suplyshtų, susiteptų ar pasimestų) ir su skolintais drabužiais jausčiausi ne savam kailyje biggrin.gif
o nenešiojamus daiktus dažniausiai visai atiduodu

kaip ir Gazelle, skolinčiau nebent patiems artimiausiems zmonėms.

vienintelė išimtis kai pati mielai skolinčiausi - megztinio, T-shirt ar kokio šaliko skolinimasis is vaikino kai šalta arba kai su savim neturi savo rūbo biggrin.gif man kartais labai patinka. bet aišku neilgam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 04 vasario 2009 - 14:32
As taip pat labai retai skolinuos del tos priezasties, kad niekada neesi tikras, kas nors atsitiks drabuzeliui, tada tenka visa laika ziurineti ar niekur nieko nenutiko.
O ir kitam skolindama negali but tikra, kad tokiam pat stovi ir gausi doh.gif
Atsakyti
As neturiu nieko pries skolinima ir skolinimasi. smile.gif Taciau skolinu tik tiems zmonems, kurie yra patikimi ir zinau kad jei man prireiks ko nors, jie taip pat paskolins. ok.gif
Seip dazniausiai skolinuosi jei ko nors tikraaaai labai reikia arba visiskai neturiu ka apsirengti (kas man daznai pasitaiko biggrin.gif ) rolleyes.gif
Atsakyti
As nemegstu nei skolinti nei skolintis. Kai kitas zmogus panesioja mano drabuzi jis man tampa kazkoks nebe mielas, lyg jau butu ne mano. Ir apskritai as drabuzius esu linkusi priziureti, todel man visokie skolinimai asocijuojasi su tuo, jog kitas zmogus nepriziures, ar isskalbs "bilekaip"...Beto man ir pati ideja kazkaip nepatinka, nes drabuziai kuriuos deviu yra dalis manes, mano skonio, stiliaus, nezinau kaip paaiskint, bet nenoriu jog kazkas tai skolintusi. ax.gif
Atsakyti
as irgi-niekad kitam,o ir pati stengiuosi issiversti su savais,neikad nesiskolinu.zinoma,nekalbu apie vaikinu marskinukus arba salikus-jei jau taip nutinka,kad reikia,bet man teko gal tik karta tuo pasinaudot.
esu karta tik gyvenime paskolinus savo klasiokei,kai dar vidurine lankiau suknele-po tos dienos,kai ji man ja grazino as jos nebeuzsidejau-nes gavau sutepta ir kaip is siusklyno istraukta,nors buvo paskolinat isskalbta ir tvarkinga blink.gif doh.gif
taigi-gavau pamoka visam gyvenimui ir daugiau niekad nei pati skolinuos,nei kazkam skolinu schmoll.gif
Atsakyti
as tik mamai ar sesei ramia sirdim galeciau duoti savo drabuzius ar papuosalus, kitiems tai nea
Atsakyti
Jaunystėj dažnai skolindavomės. Paskutinį kartą pati skolinau bičiulei savo išleistuvinę suknelę doh.gif Patirtis kaip mylittleprincess doh.gif
Atsakyti
Šiaip, nemėgstu nei skolinti, nei skolintis, todėl to nedarau.
Nebent mamai ar sesei galiu paskolinti, nes jomis pasitikiu ir žinau, kad mano daiktas bus saugus smile.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
QUOTE(vabalas @ 2009 02 04, 17:05)
as tik mamai ar sesei ramia sirdim galeciau duoti savo drabuzius ar papuosalus, kitiems tai nea

Atsakyti
Idomi tema smile.gif

Mokyklos laikais su drauge keisdavomes rubais,bet paskui risom sita reikala.

Dabar retai skolinuos ar skolinu,dazniausiai tai buna proginiai rankinukai ar nebrangi bizuterija vakarui.
Nemalonu buvo kai is manes is Kauno i Vilniu vasara atvaziavusi mergaite pasiskolino megztuka,nes oras staigiai atsalo.Grazino po metu,nesunesiota,nesutepta,bet as jau nebenorejau jo nesiot,juk metai praejo,skonis pasikeite ir t.t. ax.gif
Siaip jei skolinu prasau mano rubu neskalbt,nes tik as pati zinau kaip jie turi but skalbami.
Is vaikinu esu skolinusis dzemperiu ir net odine striuke,bet grazindavau kai tik man nebereikedavo,nu maximum per kelias dienas.
Drauge eis vasara i vestuves,ketinu skolint savo suknele,bet ji nera man labai brangi,net jei negrazins neliudesiu.
Patarkit ka sakot kai nenorit skolinti,t.y. kaip mandagiai atsisakyti paskolinti? unsure.gif
Atsakyti