Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas- tai, kas mus žavi

sakykite o kaip kitas egipto kurortas Sarm El Seichas?ispudingesnis, grazesnis ar dar koks -esnis uz Hurgada?gal kas placiau galetu parasyti kas buvo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 06 26, 18:25)
sakykite o kaip kitas egipto kurortas Sarm El Seichas?ispudingesnis, grazesnis ar dar koks -esnis uz Hurgada?gal kas placiau galetu parasyti kas buvo... 4u.gif

Jis daugiau europietiskesnis, daugiau tvarkos. Yra promenada palei jura pasivaiksciot. Buvau klube Fantasia, i kuri rekomenduociau, jei nori pamatyti pilvo ar sufiju sokiu geriau patiem nueit, nei per agentura vaziuot. Nes jei pats eini, tai iejimas tik kelis litus kainuoja. Ten ir diena grazu, nes toks didelis statinys, su graziais ir tvarkingais kampeliais.
Atsakyti
Turiu gimnaite, kuri 3 karta vaziuoja i Turkija. Bet buvo ir Egipte. Tai sake ta pati: Turkijoj Europietiskiau. Bet ir Egiptas viena geriausiu ju kelioniu, o jie pakeliave nemazai, kazkuo Egiptas veza. Mes i Egipta vaziuosim antra karta, nes po pirmojo buvo daug tik geru ispudziu. Cia daug kas rase,kad apsinuodijo, kitas moskes sukando, kitom dar kitos bedos, bet mums nieko nebuvo. Egiptas man praktiskai vienus ramius metus ateme. Po pirmos kelione kiekviena diena galvodavau kaip ten gera buvo ir mastydavau kaip ten nuvaziuoti darrrr. Mes praeita karta buvom tik Luxore, bet kai skridom lektuvu - matem piramides. Tai mano vyras sake, kad dar cia atvaziuosim. Svarbiausio dalyko nematem. Pagalvojau - neaisku kada. Jis ne is tu, kuriuos lengva istemt i kelione. Kai bilietai nupirkti ir nera kur dingt, tai vaziuoja. Bet siais metais jis man padekojo. Taupem ant keliones. Jis man leido pasirinkt. Parinkau aisku - -Egipta. Svaigo ir jis ir as. Kitais metais rinksimes ta pati krasta - Sharm El Sheika. Niekada negailesiu pinigu siam krastui. Cia praktiskai amzina vasara( tik nevaziuociau 12 ir 01 men. Mama buvo vasari ir visai neblogai, "tik 26", kai pas mus birzelio vidury 18-20 silumos. :lotuliukas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(airina4u @ 2009 06 26, 16:42)
Mes visuomet atostogauti renkames Turkija, gal kas atostogavote ir Turkijoje, ir Egipte. Mane domintu kuom Egipte geriau nei Turkijoj. Mes atostogaujam su mazais vaikais, todel atostogos buna tik viesbucio kieme.


Jūra , kas be ko. Visada keliaudami stengiamės išsidėstyti "tvarkaraštį" taip, kad vieną arba dvi dienos ekskursijų, sekanti diena-poilsis prie jūros. Egipte visos dienos superinės, nes tą dieną, kai poilsis prie jūros plaukioji su akiniais ir vamzdeliu ir negali žuvimis atsigrožėti, fantastika thumbup.gif
O kitose šalyse tos dienos praeina nykokai, povandeninio grožio nerasta, o vien gulinėti nuobodoka. Man būtent tame pagrindinis skirtumas tarp Turkijos ir Egipto.
Egipte įdomu visur, tiek vandenyje, tiek sausumoje bigsmile.gif Aišku dar žavi galimybė aplankyti Izraelį ir Jordaniją (čia iš Šarm El Šeicho), trys šalys vienu metu, tik žinoma su mažais vaikais galimybės jau ribotos.
Atsakyti
[quote=Nadina,2009 06 29, 02:43]
Jūra , kas be ko. Visada keliaudami stengiamės išsidėstyti "tvarkaraštį" taip, kad vieną arba dvi dienos ekskursijų, sekanti diena-poilsis prie jūros. Egipte visos dienos superinės, nes tą dieną, kai poilsis prie jūros plaukioji su akiniais ir vamzdeliu ir negali žuvimis atsigrožėti, fantastika thumbup.gif



Sveikos!
Pilnai pritariu drinks_cheers.gif Mes Egipte buvome pries metus, kovo menesi. Hurgadoje gyvenome. Antra karta vaziuociau tai labiausiai del juros. Su vyru nusprendem, kad kai reiks rinktis viesbuti, tai gyvensime tik tokiame, kuris turi pati didziausia papludimi ir svarbiausia koralus. Vaziuosime praktiskai tik del nardymo juroje, nes tai nerealu. Silta jura, skaidrus vandenukas, savo atsivezti plaukiojimo akinukai ir vamzdelis, dar gal lastai nieko butu ir viskas. Poilsis garantuotas. Oj, net dabar silpna pasidare prisiminus wub.gif
Atsakyti
va va labai gera temele. buvau karta Seiche ir dabar svaigstu kaip noriu atgal, o drauge siulo i Turkija patraukti, nes jau buvo ir Egipte ir turkijoj, o as tik Egipte, bet mane kazkaip ta Turkija per daug netraukia kazkodel... g.gif, mirstu del Egipto.. ax.gif , juk tiek dar nespejau pamatyti, nes daug laiko uzeme keliones i Jordanija, Kaira, dabar noreciau bent jau laivu stikliniu dugnu paplaukiot, nes praeita kart tik pavirsini nardyma isbandziau ir i 1001 viena nakti nueiti rolleyes.gif . Laukiu nesulaukiu kada grysiu atgal...
Atsakyti
QUOTE(MONRO @ 2009 06 30, 23:41)
dabar noreciau bent jau laivu stikliniu dugnu paplaukiot, nes praeita kart tik pavirsini nardyma isbandziau ir i 1001 viena nakti nueiti  rolleyes.gif . Laukiu nesulaukiu kada grysiu atgal...

Kaip ir anksciau rasiau i 1001 nakti nueikit patys- kainuos keleriopai pigiau. Vistiek veza su autiku i kluba Fantasia. O jei gyvenat toj pusej link turgaus, tai ir pesciom netoli nueit. Jei gerai prisimenu iejimas mums kainavo 7 egipto svarai ir buti gali kiek tik sirdis geidzia. O tie, kurie buvo su ekskursijom, po geros valandos isveze atgal. Tarp kitko kuo toliau, tuo idomiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 26, 19:24)
buvau vieną kartą turkijoj (4*) ir vieną kartą egipte (5*) ir, jei turėt omeny tik viešbučius, t.y. aplinką, aptarnavimą, maistą, kambarius, paplūdimį, turkijoj daug labiau patiko rolleyes.gif

O man atvirkščiai, Egipte labiau, buvau abiejose šalyse vienodo lygio viešbučiuose (3,5*), tai Egiptas visais atžvilgiais, išskyrus animaciją, buvo geriau. Apie jūrą aš net nekalbu, Egiptui niekas neprilygs, bet kad ir maistas, ir aptarnavimas, ir viešbučio aplinka buvo geriau nei Turkijoje rolleyes.gif .Noriu vėl į Egiptą ax.gif egypt.gif
Atsakyti
O gal yra buvusiu Šarm El Šeiche?labai noretusi, kad rekomenduotumete koki viesbuti 4 ar 5*...Gal kas fotkiu kokiu ikelti galetumete? pagyvintumete ir tema tuo paciu... bigsmile.gif
Atsakyti
Labuka.

Noreciau paklausti, ar kas nors ilsejosi Taboje? gal galima butu atsiliepimu? ar veza is Lietuvos? paziurejau nuotraukose, tai krastovaizdis toks idomesnis nei kitur, Izraelis ranka pasiekiamas, tai gal ir ekskursijos i ten butu pigiau. Na ir idomu, kaip ten tie koralai, yra ju ten ar nera blush2.gif
Atsakyti
Trumpai apie atostogas. Egipto oras ir jūrą nepamainomas dalykas wub.gif nemainyčiau nei už ką nei į turkijas nei dar kur. Pasaka ne oras wub.gif o jūra išvis wub.gif BET, viešbučiam dar toli iki tikrų 5 žvaigždžių doh.gif nors važiavom į vieną iš naujausių ir hurghadoj tituluojama kaip geriausių viešbučių, bet daugiau 3 neduočiau doh.gif visas išplanavimas, vieta kambariai labai gerai. BET darbuotojai nežino kas yra tikras darbas, o ne vaidinimas kad dirbi. Pvz. siena tulike apvemta, senai sudžiuve ir nenuvalyta. Duše vien kalkių nuosėdos. Vonios kambaryje valoma tik veidrodis ir tuliko laikiklis, ir prašluojamos grindys. Kambaryje nuo pat atvažiavimo nebuvo nei karto nuvalytas staliukas, į jį buvo prikaišiota dantų krapštukų daugybę, taip ir liko. Toliau, maitinimas. Kažkoks vienas didelis nesusipratimas. Trečioj dienoj atsibodo viskas, nes nebuvo jokio pasirinkimo. Trijų rūšių ryžiai, pasta, troškinta žuvis ir jautiena. Bei kepta višta. Persikai, slyvos ir kartais arbūzas arba melionas. Pomidorai agurkai ir keliatas salotų lapų doh.gif nu žo, bet neesmė, numečiau gal bent 6kg thumbup.gif
Su viešbučiu būtų viskas biggrin.gif reziume tokia kad jeigu atvilkus turkijos viešbučius į egiptą, būtų rojus, bet jaučiu ir kainos būtų nesamoningos nes oras ir tokia kokybė brangiai kainuotų g.gif

Buvom Kaire, visi gasdinimai kad kelionė super varginanti kad visi vemia serga ir t.t. eilinį kartą pasirodė tik iš piršto laužti. Autobusas gana patogus, lauke ne mirtinai karšta, na maniškiui gal buvo per karštą bet mūm su dukterėčia karščio mėgėjom buvo pats tas thumbup.gif egipto nacionalinis muziejus ir piramidės, man paliko kažkokį beprotiškai fantastišką įspūdį wub.gif kažkas ten nežemiško wub.gif tos kvepalų ir papirusų parduotuvės didelis nesusipratimas, į vieną tik užėjau ir išėjau, o kitoj tik į tuliką nuėjau, nesėdėjau ir nekklausiau nesamonių doh.gif

Apie nardymą manau daug ko nepripasakosi reik pamatyti tą grožį wub.gif o giftūno sala tai tarsi tikrai kaip rojuj wub.gif smėliukas baltas, vanduo žydras wub.gif
Mano chebrytė varė į moto safarį, nusivylė abu juodai, sakė per lėtai, nesamoningai važiavo, nieko gero žo.

Na tiek trumpai blush2.gif bet gavosi ne trumpai blush2.gif

Na jeigu dar kas domina klauskit mirksiukas.gif

QUOTE(Adade @ 2009 07 10, 16:04)
nerandu viesbucio pavadinimo  4u.gif ir kiek nakti kiek diena temperatura,galima ant saules pabuti kazkiek?


Buvom sunrise mamluok resort. Diena būdavo gerokai virš 40, naktį nukrisdavo iki 34. Aš pvz visada gulėdavau tik ant saulės, ne jokiam pavėsyje ar po skėčiu, nes norėjau įdegti, o degu labai sunkiai, tai na parudavau truputį bet neperdegiau. Mano vyras baltaodis, visą laiką gulėjo po skėčiu, ir nusivilo belenkaip, oda nusilupo kelis kartus, susidarė puslės, iškilo didžiuliai randai ant pečių. Buvo net pakilus tempa purškiau vaistus nuo nudegimų. Be to jis susirgo ir dar ta faraonlige, nes ir šiaip jo virškinimo sistema labai silpna tai atkentėjo keliata dienų doh.gif
Atsakyti
sveiki, o gal kas buvo Hurgadoje Sunrise holiday viesbutyje?Gal yra kokiu atsiliepimu?
Atsakyti