Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Sveiki,

Noreciau pasiulyti savo filmavimo paslaugas.Megstu filmuoti savaip,esu meniskos sielos, todel jauciu malonuma kurdamas,fiksuodamas kazka grazaus.Geriausiai sutartume su jaunavedziais is Klaipedos ar Vilniaus, taciau filmuoju visoje Lietuvoje.Mano video pavyzdziu galite paziureti cia vestuviniai intro

Pagarbiai,
Daumantas
Atsakyti
QUOTE(pamelucik @ 2011 02 23, 01:03)
Sveikos, mamytes, gal kuri galit parekomenduoti profesonalius originalius filmuotojus? Iki
2000 lt. Temoj dar neminetu, atrodo visus perziurejau, arba uzimti arba nuobodus.
lauksiu rekomendaciju i az. Dekoju is anksto.


o as galiu parekomenduoti http://zzet_lt/
Turim video, kuriuo nenustojom dar dziaugtis smile.gif
Atsakyti
O kokia zzet kaina visos dienos filmavimo?
Atsakyti
QUOTE(meskute717 @ 2011 03 08, 10:17)
O kokia zzet kaina visos dienos filmavimo?


mes uz visos dienos filmavima, su dviem kamerom ir fotografavima, ko rezultatas buvo, kruva puikiu nuotrauku ir dvieju valandu filmas us klipuku sumokejome 3300 lt thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

galiu nuoširdžiai rekomenduoti profesionalų filmuotoją www.artvideo.lt, mūsų vestuves filmavo prieš tris metus, buvom tik antri filmuojami jaunavedžiai, darbas superinis, žmogus pats labai nuoširdus, labai daug klausia visokių dalykų, ko nori kokie poreikiai, rekomendavau savo dvejiems draugams, vienus praeitą vasarą filmavo( liko patenkinti) kiti bus šią vasara, esu ramus nes tikiu kad ir šitie liks patenkinti.
Atsakyti
mes likom labai patenkinti "vanilinio dangaus" operatoriaus Deimanto darbu - jei norit kokybisko, netradicinio ir uz sirdies griebiancio varianto - rinkites ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manTau @ 2011 03 08, 16:21)
Sveiki,

galiu nuoširdžiai rekomenduoti profesionalų filmuotoją www.artvideo.lt, mūsų vestuves filmavo prieš tris metus, buvom tik antri filmuojami jaunavedžiai, darbas superinis, žmogus pats labai nuoširdus, labai daug klausia visokių dalykų, ko nori kokie poreikiai, rekomendavau savo dvejiems draugams, vienus praeitą vasarą filmavo( liko patenkinti) kiti bus šią vasara, esu ramus nes tikiu kad ir šitie liks patenkinti.


Labai daug kas liaupsinat artvideo bet paziurejus puslapyje darbus mano nuomone monotoniskai ir gal truputi senamadiskai nufilmuota ir sumontuota smile.gif
Buna klipuku pvz kaip fresco kuriuos galiu ziureti begale kartu, o tokie kaip artvideo viena kart paziurejau ir antro kart nemanau kad noresiu smile.gif
Savaime suprantama kaina yra faktorius renkantis filmuotoja, bet visgi kas iesko-tas randa 4u.gif
Atsakyti
na va ,prirasinejau filmuotojams ,bet vos keli tik teatrase ,irgi ne pliusas,kad reik savaite laukt ...
na kokia nuomone susidariau :
kadangi tuokiames ziema ,noreciau ,kad filmuotojas turetu pavyzdziu is ziemos vestuviu ,pagrinde niekas neturi ,tik vienas filmuotojas is videodarbai.lt,jo paslaugu kaina apie 1500lt.
filmuotojas tomas riukas pasake ,kad vestuviu filmavimo kaina gautusi kazkur 4000-6000lt,ziemos vestuviu pavyzdziu neturi ,bet jei grazus oras ,tai ziema netrukdo ...zodziu leido suprast ,kad jei bus blogas oras,tai video uz 6000lt gali but nepasisekes..iskart tbaide jis mane .
toliau jungtuves.lt 1500lt uz 10h darba,kiekviena h + 100lt ,nu visai nieko ,bet irgi pavyzdziu ziemos ner ...na tik pavasario sake turi ,kai dar salta buvo..
visu cia isgirtas Salvijus Stravisnkas ima 2500lt ,duoda tik filma ir nemontuota medziaga ...o pavyzdziu ziema irgi neturi ...

tokios kainos ,kai kuriu ,o ziema neturi pavyzdziu ...manau turetu biski kainas ziema apmazint ,kad pasidarytu reklama siokia tokia ateiciai ..smile.gif
na cia mano nuomones ir sioks toks aprasymas ka gavau is filmuotoju ,gal kam pravers... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2011 03 17, 11:34)
na va ,prirasinejau filmuotojams ,bet vos keli tik teatrase ,irgi ne pliusas,kad reik savaite laukt ...
na kokia nuomone susidariau :
kadangi tuokiames ziema ,noreciau ,kad filmuotojas turetu pavyzdziu is ziemos vestuviu ,pagrinde niekas neturi ,tik vienas filmuotojas is videodarbai.lt,jo paslaugu kaina apie 1500lt.
filmuotojas tomas riukas pasake ,kad vestuviu filmavimo kaina gautusi kazkur 4000-6000lt,ziemos vestuviu pavyzdziu neturi ,bet jei grazus oras ,tai ziema netrukdo ...zodziu leido suprast ,kad jei bus blogas oras,tai video uz 6000lt gali but nepasisekes..iskart tbaide jis mane .
toliau jungtuves.lt 1500lt uz 10h darba,kiekviena h + 100lt ,nu visai nieko ,bet irgi pavyzdziu ziemos ner ...na tik pavasario sake turi ,kai dar salta buvo..
visu cia isgirtas Salvijus Stravisnkas ima 2500lt ,duoda tik filma ir nemontuota medziaga ...o pavyzdziu ziema irgi neturi ...

tokios kainos ,kai kuriu ,o ziema neturi pavyzdziu ...manau turetu biski kainas ziema apmazint ,kad pasidarytu reklama siokia tokia ateiciai ..smile.gif
na cia mano nuomones ir sioks toks aprasymas ka gavau is filmuotoju ,gal kam pravers... 4u.gif



Mes tuokemes 2008 m. ir mus filmavo Tomas Riuka (kartu su dar vienu operatoriumi), jei neklystu, jis dabar dirba "Vaniliniame danguje". Jau anksciau esu minejusi, kad rezultatu buvome be galo patenkinti wub.gif Tiesa, kaina lyg buvo perpus mazesne.. g.gif. O ir tuokemes mes vasaros pabaigoje, visgi, manau, profesionalams nera / neturetu buti svarbus metu laikas, kad galetu sukurti nepriekaistinga produkta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aleks@ndra: 19 kovo 2011 - 00:32
QUOTE(redata @ 2011 02 25, 00:04)
o as galiu parekomenduoti http://zzet_lt/
Turim video, kuriuo nenustojom dar dziaugtis  smile.gif


Sveikos 4u.gif ,

Mes tai vestuves atsokom pries pora metu, o dabar labai gailiuosi, kad nepasamdem geru filmuotoju savo vestuvems verysad.gif . Pagailejom tada pinigu, galvojom gero fotografo uzhteks ir siaip filmuotu vaizdu atminciai…Paziurejom syki ir daugiau net nesinori. Kai pamaciau savo klasiokes vestuviu video tai baltas pavydas sueme..
http://www.vimeo.com/17403053
wub.gif
Pasiziurejau kiti tu zzet filmukai irgi labai faini, po n kartu norisi ziuret. Net pradejau svarstyt gal musu vestuviu filmuota medziaga bandyt duoti, kad kazka pabandytu grazaus sumontuot, tik aisku jau cia bus ne tas... Kai patys turi ideju ir patys zino kaip filmuoti tai viena, o dabar... Tai vel svarstau ar verta pinigelius moket, taip sakant neprivalgem tai jau ir neprilaizysim unsure.gif ... Gal kuri nors davet savo medziaga montuoti? Kokie butu atsiliepimai?
O planuojancioms vestuves nuosirdziai patariu nepagaileti sitam reikalui islaidu ir nepatiketi filmavimo betkam, giminems draugams ar kitiems megejams, nes po kiek laiko tikrai norisi kazka turet grazaus ne tik prisiminimus galvoje smile.gif cool.gif O nuotrauku visada mazha
Atsakyti
QUOTE(maldovian @ 2011 03 20, 22:04)
Man patiko www.iamzink.lt filmukai  4u.gif


Jie filmavo mūsų vestuves, likome labai patenkinti smile.gif
Atsakyti



Galiu ir as parekomenduot filmuotoja - Valius (berods:))psl. www.videomemo.lt (vestuves buvo pernai vasara). Tai mums su vyru ir visiems kas mate tikrai patiko.
Pries vestuves susitike buvo tai isklausinejo kokio norim filmuko, ka akcentuot,kokia muzika ir tt. na jautesi kad tai filmukas tikrai bus mums, o ne pagal sablona standartini tik su kitais zmonemis:) Kaina irgi padori buvo 1400 lt mokejom.

sekmes visoms ieskant:)

Atsakyti