Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo šunų, kačių ir... kiškių!

QUOTE(jolaxus @ 2007 04 23, 08:24)
išsaugojau per žiemą kelis ūgliukus, jei esi vilnietė galiu pasidalinti - rašyk až mirksiukas.gif


Man irgi įdomu būtų tokį turėti, bet klausimas - ar jis nenuodingas/nealergizuoja? Sodinčiau prie vaikų smėlio dėžės, tik kad paskui nelaimės neprisišaukčiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 25 balandžio 2007 - 13:52
QUOTE(kasiopeja @ 2007 04 25, 14:49)
Man irgi įdomu būtų tokį turėti, bet klausimas - ar jis nenuodingas/nealergizuoja? Sodinčiau prie vaikų smėlio dėžės sodinti, tai kad paskui nelaimės neprisišaukčiau  blush2.gif

tikrai nenuodingas - domėjausi prieš ieškodama. Taip ir parašyta - katėms ir šunims nepatinka, žmonėms nekenkia smile.gif
tiesa, alergija - tai jau subjektyvu g.gif juk šiaip tai ten kažkokie eteriniai aliejai ir kelia tą kvapą, o jei kas jautrus labai, tai maža ką, negalėčiau tvirtinti labai jau kategoriškai, nesu medikė... bet kad buvo aprašymuose, kad nekenkia tai tikrai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 25 balandžio 2007 - 13:54
QUOTE(jolaxus @ 2007 04 25, 11:52)
tikrai nenuodingas - domėjausi prieš ieškodama. Taip ir parašyta - katėms ir šunims nepatinka, žmonėms nekenkia smile.gif


nu tadu reiks išbandyti lotuliukas.gif rašau į až...
Atsakyti
Sveikos, labai reikia ir man to augaliuko blush2.gif tik kaip i Siaulius parsibongint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arnyte @ 2007 04 30, 20:53)
Sveikos, labai reikia ir man to augaliuko blush2.gif  tik kaip i Siaulius parsibongint g.gif

Siauliuose nezinau ar kas turi, bet Kursenuose juo prekiauja, jei susidomejai rasyk i AZ duosiu tos moters kordinates.
Atsakyti
Ar kas iš kauniečių jau įsigijo to augaliuko atžalėlę? Labai labai ir man reikia 4u.gif Patarkit, kur jūs jo Kaune radot 4u.gif
Atsakyti
o ka daryt, jei nenori, kad po gelyna tusytusi svetimi katinai, bet pati augini tvarkinagi takeliais vaiksciojancia ir i savo dezute darancia katyte??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 21, 14:44)
o ka daryt, jei nenori, kad po gelyna tusytusi svetimi katinai, bet pati augini tvarkinagi takeliais vaiksciojancia ir i savo dezute darancia katyte???  unsure.gif

Taigi augalėlis nenuodingas - neapželdinsi gi tuo smirdalium didelių plantacijų, jei katytei nepatiks aromatas ji vaikščios kitais takučiais ir tiek smile.gif
Atsakyti
Jolaxus aciu UZ AUGALIUKUS, sėkmingai į Alytų parvežiau, jau prigijo. laukiu kada suvešės biggrin.gif
Atsakyti
Kates gelynuose ne beda zvereliu parduotuvese yra purskalas toks ,kad jos neitu ,ispurskei ir ramu.
As tai kariauju su zuikiais ir voverem ,kaip jas atbaidyt,purskiau kiema kojotu slapimu (imitacinis parsiduoda) atseit bijos neis galvos kojotai gyvena cia ,nepadejo.mergaites kurios gyvena arciau misko ar parko ka jus darot ,kaip apsaugoti darza ir geles nuo laukiniu gyvuliuku.
Atsakyti
turetu buti tikras stebuklas tas augalas. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kazin ar man padetu, g.gif mat kieme yra prudas, tai katinai virtinem ten eina. zvejoja jie ten ar ka, nesuprantu. o dar pasiskaiciau apie aktinidija , si katinu meile, pasirodo auga mano sode. vyro vis prasiau, kad parnestu to skyscio atbaidancio katinus ir kitus gyvius. bet dabar kai atsirado kudikelis, nenoriu jokios chemijos schmoll.gif .

gal kas jau siauliuose turi si augaleli. ax.gif
Atsakyti
Štai aptikau dar vieną teoriją katėms ir šunims atbaidyti, gal kas išbandysit, gal veikia:
"Sumaišykite 1 smulkiai sukapotą česnako galvutę su šaukštu čili pipirų ir 1,5 litro vandens bei šaukšteliu indų ploviklio. Palaikę parą gautą mišinį iškoškite ir apipurkškite juo augalus – katės ir šunys aplenks jūsų sodą kelių metrų spinduliu."
Atsakyti