Įkraunama...
Įkraunama...

4D vaisiaus echoskopija

Sveikos, nestukes,

labai susigundziau 3D ir 4D echo.

gal kuri nestuke.gif jau dare ir pasidalins savaja patirtimi?

4u.gif
Atsakyti
GALIU PASAKYTI JOG DRAUGE DARESI,ATEJO PRISIMENU I DARBA SU NUOTRAUKELEMIS wub.gif KUPINA ISPUDZIU wub.gif
Atsakyti
Man dare 3D praeita nestuma,nuostabu!!! wub.gif Matai savo vaikelio vaido bruozus,ir siaip viska viska taip realiai!!! Labai grazu! Nepalyginsi su paprasta echo kur turi speliot kur ten kojyte kur galvyte biggrin.gif O dare man genetikos centre santariskese. O 4D nemacius as
Atsakyti
As ruosiuosi daryti 4D Zveryne, kokia 25 savaite, kai jau lialius bus idomesnis smile.gif Kol kas uztenka ir 2D..
Atsakyti
Skaičiau ir aš daug apie 3 ir 4 D echo. Nors kainuoja gana daug, tačiau ir aš labai norėčiau jo. Juk tada puikiai matai savo zuikutį. Skaičiau žurnaluose būsimoms mamytėms, kad jis atliekamas pakankamai nuodugniai, užtrunka apie pusvalandį ar net valandą. Viskas įrašoma į CD. Tik jis daromas gana vėlai, rekomenduojama, berods, tarp 24 ir 30 savaitės.
Atsakyti
ir as esiu i ta 3d ar 4d echo kai bus daugiau menesiuku wub.gif
gal tada ir lyti aiskiau pamatyti galima, ir laukti tuomet ar mergytes ar berniuko ax.gif
Atsakyti
O kokiame mieste ja galima pasidaryti ir kiek mazdaug kainuoja? smile.gif As ir visai noreciau, mums dabar eina 22 savaitele smile.gif
Atsakyti
[quote=Juockike,2009 02 11, 15:44]
O kokiame mieste ja galima pasidaryti ir kiek mazdaug kainuoja? smile.gif As ir visai noreciau, mums dabar eina 22 savaitele smile.gif
[/quote

Vilniuje -UAB "Bonus Eventus" - 170lt , jei tik echo ir irasas i Cd,
ir 270lt, jei dar ir gdytojo konsultacija + tyrimo ataskaita.

dar Vilniuje radau Kravcenkos imone, kur daroma 3d ir 4d , bet neturiu info apie kainas.

kituose miestuose nzn blush2.gif
Atsakyti
O as nenorejau daryti tokios echo. Man tai atrodo isikysimas i paslapinga vaikelio gyvenima pilvuke. Gi tai stebuklas, o mes ten su kamera pusvaladziui lisim. Gal as senamadiska, bet norejau issaugoti jo ramybe. Nors paprasta echo dariausi kas menesi, zinojau, kad viskas ok, o daryti kazkoki spec filmavima... Bet tai kiekvieno asmeninis reikalas ax.gif
Atsakyti
nu jo... echo kas menesi tai jau nesikisi, netrukdai 3d ar d tai kisiesi ir trukdai... idomu kodel? kad geriau matai turbut ...oi negaliu prajuokino...


as tai lb noreciau ir idomu kur kaune daro...
Atsakyti
Kaune daro "Motinos ir vaiko" klinikoje. Kainuoja 300LT. Aš ir vėliau visai norėčiau pabandyti. Ir pačiai įdomu būtų ir paskui vaikeliui po kiek laiko būtų idomu parodyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2009 02 15, 13:55)
nu jo... echo kas menesi tai jau nesikisi, netrukdai 3d ar d tai kisiesi ir trukdai... idomu kodel? kad geriau matai turbut ...oi negaliu prajuokino...
as tai lb noreciau ir idomu kur kaune daro...

šiaip yra skirtumas tarp 5-10 min echoskopijos, kad įsitikinti jog viskas gerai ir pusvalandžio ar net valandos echoskopavimas. Šiaip ar taip vaikiukai nelabai mėgsta tą ultragarsą.
Atsakyti