Įkraunama...
Įkraunama...

4D vaisiaus echoskopija

Na mes tai darem vilniuj lenktojoj g., tai zinokit verta smile.gif tiek ispudziu man ir vyrui buvo. O ir gydytojas toks super, prifilmavo, nuotraukyciu daug padare, jei kam idomu parasykit i az, papasakosiu daugiau. Mes darem du kartus per nestuma, antra karta 28sav, tai 100 proc.pamatem,bet ir anksciau gydytojas rode ka leliukas tarp kojyciu turi biggrin.gif nepagailekit pinigeliu, verta. Motina ir vaikas nemoka daryt dar gerai, ikaitina pilvuka ir siaip nekokiu atsiliepimu girdejus
Atsakyti
QUOTE(vaidaxxx @ 2009 02 20, 21:12)
Na mes tai darem vilniuj lenktojoj g., tai zinokit verta smile.gif tiek ispudziu man ir vyrui buvo. O ir gydytojas toks super, prifilmavo, nuotraukyciu daug padare, jei kam idomu parasykit i az, papasakosiu daugiau. Mes darem du kartus per nestuma, antra karta 28sav, tai 100 proc.pamatem,bet ir anksciau gydytojas rode ka leliukas tarp kojyciu turi biggrin.gif nepagailekit pinigeliu, verta. Motina ir vaikas nemoka daryt dar gerai, ikaitina pilvuka ir siaip nekokiu atsiliepimu girdejus



gal galetum parasti kur butent vilniuje ta lenktoji gatve? arba klinikos pavadinima tikslu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2009 02 20, 20:49)
gal galetum parasti kur butent vilniuje ta lenktoji gatve? arba klinikos pavadinima tikslu? 4u.gif


http://www.echoskopas.lt/ mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal zinot kura dar yra Kaune, nes Motina ir vaikas 300 Lt truputi daugoka g.gif
Atsakyti
klausiau gydytojos ar 3d ir 4d turi geresnes diagnostines galimybes, tai sako, nea, tas pats, tai pagailejom pinigeliu..
Atsakyti
as dariaus mirksiukas.gif
isties tai isisvazizdavau, kad labai jau ispudinga bus ir.... nusivyliau doh.gif mazyte nugaryte atsukus miegojo, net veiduko zmoniskai neparode, nes rankyte uzsidengus buvo... doh.gif i tep zadinom i tep zadinom, bet nieko schmoll.gif
gal ir nieko butu buve, jeigu mazuliuke nemiegojus butu, bet... aprasyta daug graziau nei isties yra... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Diana_B_K @ 2009 02 20, 22:49)
gal galetum parasti kur butent vilniuje ta lenktoji gatve? arba klinikos pavadinima tikslu? 4u.gif

bonus eventus, berods.. blush2.gif
www.echoskopas.lt ax.gif
Atsakyti
Aš dariausi visai neseniai. Kaune, Motina ir vaikas. Kaina tai jo, 300 - brangokoka. Dar girdėjau, lyg krikščioniški turi aparatą, tik kad naudotis nelabai moka.
Dabar objektyviai:

Pirmiausia einat į internetą, ir susirandat 3D vaizdų - iš to susidarysit įspūdį, ko tikėtis. Na, aš tai juos žiūrinėjau knygoj "Nėštumo biblija" - ten prie savaičių aprašymo daug jų. Jokio stebuklo nėra. Ir netgi nepasakyčiau, kad man gražūs buvo. Tiesa, kai matai savo vaiko vaizdą, biški kitaip situacija pradeda atrodyt. Dar galiu pasakyt, bent man, tai 2D kur kas aiškiau viskas.
3D labai priklauso nuo vaikelio padėties, nuo mamytės lašinukų kiekio, ir pan. Manoji pupa gulėjo įbedus nosį į placentos sienelę - tad nebuvo įmanoma pagaut taip, kad gerai matytųsi "fotogeniškai". Gerai gautųsi tada, jei aplinkui būtų vaisiaus vandenys, na nebūtų prisispaudus.
3D nėra skritas diagnostikai - tam skirtas 2D. O šitas - tik biznis mamyčių "smalsumui".
Rašo, kad geriausia atlikti 27-28 nėštumo savaitę.

Taigi, dėl ko dariausi - visų pirma, pirmosios dukters neturiu nei vienos echo foto. Na tik tokią kur 7 sav. kažkoks taškas juodam fone. Labai labai dėl to gailiuosi. Todėl nenorėjau, kad taip nutiktų vėl. Antra, nežinia, gal tai ir paskutinis nėštumas, tai irgi, su mintim, gi nekasdien sau tokią šventę daraisi.
Šiaip - įspūdžių galybė. Echo trunka apie valandą. Tai pupa (o gal žirniukas) rodė liežuvį (sako, čepsi taip), mojavo rankyte, čiulpė pirštą, dar kažkokius burbulus leido - thumbup.gif Žodžiu, krūva emocijų.
Kita vertus, jei per skryningą būtų gydytoja davus 2D foto, nebūčiau ėjus į šitą. Net turiu mintį, kad jos specialiai neduoda, tipo eik į mokamą - juk ten irgi ranka ranką plauna.

P.S. kad kenkia - nemanau. Ar garsas jums kenkia? O aidas?
Tai mano asmeninė nuomonė.
Atsakyti
Gal kas zinote kur Klaipedoje butu galima pasidaryti 3D arba 4D echoskopija. Vetrungeje daro tik 2D verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Noreciau pasidaryti 3D ar 4D echoskopija blush2.gif kas galetu patarti, kur geriau daryti Vilniuje? blush2.gif aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
as dariausi, man labai patiko, pamaciau savo leliuko bruozus.. bigsmile.gif wub.gif

geriausia ji daryti yra nuo 27 sav... mirksiukas.gif

QUOTE(bus_ka @ 2009 02 14, 19:21)
O as nenorejau daryti tokios echo. Man tai atrodo isikysimas i paslapinga vaikelio gyvenima pilvuke. Gi tai  stebuklas, o mes ten su kamera pusvaladziui lisim. Gal as senamadiska, bet norejau issaugoti jo ramybe. Nors paprasta echo dariausi kas menesi, zinojau, kad viskas ok, o daryti kazkoki spec filmavima... Bet tai kiekvieno asmeninis reikalas ax.gif


na, stebukas tai stebuklas, bet jau neperdekit tiek daug... doh.gif
QUOTE(Nuska @ 2009 02 19, 12:31)
šiaip yra skirtumas tarp 5-10 min echoskopijos, kad įsitikinti jog viskas gerai ir pusvalandžio ar net valandos echoskopavimas. Šiaip ar taip vaikiukai nelabai mėgsta tą ultragarsą.

nieks ten pusvalandziui, o juo labiau valandai nelenda.. rolleyes.gif

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 03 15, 18:25)
as dariaus  mirksiukas.gif
isties tai isisvazizdavau, kad labai jau ispudinga bus ir.... nusivyliau  doh.gif mazyte nugaryte atsukus miegojo, net veiduko zmoniskai neparode, nes rankyte uzsidengus buvo...  doh.gif i tep zadinom i tep zadinom, bet nieko  schmoll.gif
gal ir nieko butu buve, jeigu mazuliuke nemiegojus butu, bet... aprasyta daug graziau nei isties yra...  blush2.gif
Papildyta:

bonus eventus, berods..  blush2.gif
www.echoskopas.lt ax.gif

jei butum pamacius normaliai veideli, butu like skitoks ispudis.. bet ir siaip, nera ten ko tiketis stebuklu.. ax.gif

QUOTE(Boruzele*** @ 2009 03 20, 16:10)
Sveikos 4u.gif
Noreciau pasidaryti 3D ar 4D echoskopija blush2.gif  kas galetu patarti, kur geriau daryti Vilniuje? blush2.gif  aciu mirksiukas.gif

www.echoskopas.lt
Atsakyti
as dariausi 4u.gif gal kokius tris - keturis kartus..
fantastika blush2.gif man ziauriai patiko, kartais lelyte buvo uzsidengus veiduka, tai nelabai matem viska, bet sva paskutini karta tai ja taip nufotkino - kad matome visa veiduka, ir galiu aiskiai pasakyti, kad ji i mnao vyra panasi - toks pat nosiukas, lupytes smile.gif
per paskutini echo net plaukucius matem smile.gif
Atsakyti
Labai norėsis turėti tokius vaizdus ir mums wub.gif nuomonių yra įvairių, bet visgi manau, kad nė viena nesigailėjo rolleyes.gif
Atsakyti