Įkraunama...
Įkraunama...

Laivuko/jachtos nuoma

QUOTE(mammy1 @ 2013 02 07, 12:06)
gal kas plaukiojot mariose, jachta, kiek maciau skebimuose kaina 100lt/1h, ar patiko, gal ka geriau pasiulytumet Kaune? mums reikia vos keliem zmonem. kazkur 4-5 smile.gif


Mes pernai vasara vestuvems trumpam pasiplaukioti buvom uzsisake toki patogu laiva, ne jachta, bet toki ploksciu pagrindu - fainai, kad ne ant mediniu suolu tupi, o ant odiniu sofu sedi, prie staliuku, sampano aisku turejom, tik tauriu vienkartiniu graziu reik turet. Ir ten dar galima buvo uzlipt ant stogo, yra kur atsisest, grazios foto gavos su vaizdu i pazaisli arba toj meiles ilankoj. Kalbejom su kapitonu, kad ir krikstynom butu tinkamas variantas smile.gif Kainos yra ju puslapy www.laivonuoma.lt , bet sake priklausomai nuo zmoniu kiek susidaro ir kokia diena iseina daro nuolaidas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2013 02 08, 20:11)
Sveikos,susidomejau laivais algirdas ir menu as kaip jie dabar ar nesupeasteja? Gal kas zinote ateinancios vasaros kainas?


Kainos lyg 1val.: 360lt plaukimas ir 100lt stovejimas. Esu plaukus su Algirdu per sesers vestuves, tai ziauriai patiko, as uzsisakiau geguzes menesiui krikstynom, ryt vaziuosiu dar issirinkti Algirda ar Nemuna, nes moteriske siulo Nemuna, kadangi orai neprognozuojami, o jis uzdaresnis.
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2013 04 25, 13:51)
Kainos lyg 1val.: 360lt plaukimas ir 100lt stovejimas. Esu plaukus su Algirdu per sesers vestuves, tai ziauriai patiko, as uzsisakiau geguzes menesiui krikstynom, ryt vaziuosiu dar issirinkti Algirda ar Nemuna, nes moteriske siulo Nemuna, kadangi orai neprognozuojami, o jis uzdaresnis.


O kurią dieną Jūs plauksit? Įdomu kada pradeda sezoną.
Atsakyti
QUOTE(paurelija @ 2013 04 25, 12:51)
Kainos lyg 1val.: 360lt plaukimas ir 100lt stovejimas. Esu plaukus su Algirdu per sesers vestuves, tai ziauriai patiko, as uzsisakiau geguzes menesiui krikstynom, ryt vaziuosiu dar issirinkti Algirda ar Nemuna, nes moteriske siulo Nemuna, kadangi orai neprognozuojami, o jis uzdaresnis.



Sveiki, metai praejo nuo sios zinutes. Ar šventėte krikstynas laive,ar tiko tokiai sventei laivas?
Atsakyti
Mes vestuves šventėme Nidoje laive "Nidas". www.nidas.eu. Šiaip tikrai neblogas laivelis smile.gif Didelis vidinis salonas-jei blogas oras ir dengtas laukinis denis. Tačiau nors kapitonas sako, kad laivas tiktų iki 5o žmonių, bet, manau, maximum iki 30. Kaina mums valandai gavosi ~ 400 lt.
Jeigu kam kiltų panaši mintis, iš karto siūlyčiau konkrečiai susitarti, kad būtinai vairuotų pats savininkas Edgaras, kuris lb. fainas, malonus žmogus (kai užsisakinėjom sakė vairuosiu aš arba kitas kapitonas ir tiesiog nieko nepagalvojom apie tai). Mes gavome kitą kapitoną - jaunas labai arogantiškas žmogus, tai buvo visokių niuansų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alenzi: 17 birželio 2014 - 13:15