Įkraunama...
Įkraunama...

Nepilnamečiai jaunieji

o jeigu vaikinas pilnametis, bet mergina ne, ir reikalo nera, bet nori susituokti anksciau del kitokiu priezasciu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(justasvaiva @ 2011 01 08, 15:00)
sveiki, noreciau pasiteirauti jusu nuomones, man dabar 17 metu. rugpjucio 23 deina sukaks 18. ar galeciau prasyma kaip ir sutuokti, na metrikacijos skyriuje paduoti dar budama nepilnamete, kaip rasoma pries menesy iki pilnametystes, o ta diena kai sukanka 18 susituokti? kaip manote? tikrai nesu nescia ar kazkas panasaus. smile.gif

na jei nesi tai gal gali pasakyt priežastį kam taip anksti tekėt nori g.gif ... ką tėvai mano apie tokius tavo planus... kaip mokslai?
Atsakyti
REIKIA RAŠTIŠKO TĖVŲ SUTIKIMO, DAUGIAU NIEKO
Atsakyti
QUOTE(smalsiuke333 @ 2011 01 12, 11:12)
REIKIA RAŠTIŠKO TĖVŲ SUTIKIMO, DAUGIAU NIEKO

na šiaip jau gana senokai reikia teismo leidimo, o ne tėvų sutikimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 17 sausio 2011 - 21:42
Sveikos! Turiu klausimą ir gal kas iš Jūsų bus susidūrusios su šiuo atveju. Man 16-ioliką metų bet už mėnesio bus 17-ioliką metų ir laukiuosi mažylio jau 12 savaičių. nestuke.gif Vaikelio tėčiui yra 19-ioliką metų ir mes norime susirašyti. Aišku, kad tai įvyktų yra reikalingas teismas mano pilnametystes paspartinimui. Taip, kad gal žinote kokių reikėtų visų dokumentų man ir vaikelio tėveliui ( tėvelis gyvena Vokietijoje ir Lietuvoje yra jau neberegistruotas). Kokių maždaug reikėtų dokumentų ar pažymų teismui? mirksiukas.gif Būčiau labai dėkinga už Jūsų atsakymus. smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GerMar @ 2017 01 15, 21:30)
Kokių maždaug reikėtų dokumentų ar pažymų teismui?  mirksiukas.gif Būčiau labai dėkinga už Jūsų atsakymus.  smile.gif  smile.gif


Jau kitoj temoj nukopinau.
Santuoka tai yra atskiru zmoniu santuoka. Teveliui - 19 metu ir jam nereikia jokio tesmu sutikimo, tai jis gali but Vokietijoje iki pareiskimu padavimo. Tik ar nereikes jam is Vokietijos dar ko pristatyti, kad jis nevedes? Tai atskiras klausimas. Verta pasidomet...

O del nepilnametiskumo, tai reikia jums ta sutikima gauti. Ten pamineta, visokie dalykai, bet ko gero uztenka pazymos apie nestuma is gydymo istaigos, nes kiek galima suprasti is teisininku komentaru, tai daugiau nei pakankama.
Atsakyti
QUOTE(GerMar @ 2017 01 15, 22:30)
Sveikos! Turiu klausimą ir gal kas iš Jūsų bus susidūrusios su šiuo atveju. Man 16-ioliką metų bet už mėnesio bus 17-ioliką metų ir laukiuosi mažylio jau 12 savaičių.  nestuke.gif  Vaikelio tėčiui yra 19-ioliką metų ir mes norime susirašyti. Aišku, kad tai įvyktų yra reikalingas teismas mano pilnametystes paspartinimui. Taip, kad gal žinote kokių reikėtų visų dokumentų man ir vaikelio tėveliui ( tėvelis gyvena Vokietijoje ir Lietuvoje yra jau neberegistruotas). Kokių maždaug reikėtų dokumentų ar pažymų teismui?  mirksiukas.gif Būčiau labai dėkinga už Jūsų atsakymus.  smile.gif  smile.gif

Gal jau ir per vėlai, bet atsakau, nes kątik susidūriau su panašia situacija. Visų pirma, reikia kreiptis į advokatą, jis padeda užpildyti prašymą teismui dėl santuokinio amžiaus paankstinimo. Prideda dokumentų kopijas: jūsų gimimo liudijimo, pažymos apie nėštumą, deklaruotos gyvenamosios vietos. Prašyme kaip suinteresuoti asmenys įrašomi nepilnametės tėvai, reikia jų duomenis žinoti. Kaip ir viskas. Tada teismas, gavęs prašymą siunčia užklausą į vaiko apsaugos tarnybą, sulaukia atsakymo ir paskelbia datą. Viskas vyksta gan greitai.
Atsakyti
QUOTE(GerMar @ 2017 01 15, 23:30)
Sveikos! Turiu klausimą ir gal kas iš Jūsų bus susidūrusios su šiuo atveju. Man 16-ioliką metų bet už mėnesio bus 17-ioliką metų ir laukiuosi mažylio jau 12 savaičių.  nestuke.gif  Vaikelio tėčiui yra 19-ioliką metų ir mes norime susirašyti. Aišku, kad tai įvyktų yra reikalingas teismas mano pilnametystes paspartinimui. Taip, kad gal žinote kokių reikėtų visų dokumentų man ir vaikelio tėveliui ( tėvelis gyvena Vokietijoje ir Lietuvoje yra jau neberegistruotas). Kokių maždaug reikėtų dokumentų ar pažymų teismui?  mirksiukas.gif Būčiau labai dėkinga už Jūsų atsakymus.  smile.gif  smile.gif

Va taip ir būna, kai lytinio švietimo nulis, o vaikai nutaria pažaist suaugusiuosius. Tik žaidimo pasekmės būna net labai nežaismingos. Šešiolikos metų tau nebent beibibornas vietoj vaiko, o ne gyvas kūdikis. Tragedija kažkokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2017 05 14, 10:55)
Va taip ir būna, kai lytinio švietimo nulis, o vaikai nutaria pažaist suaugusiuosius. Tik žaidimo pasekmės būna net labai nežaismingos. Šešiolikos metų tau nebent beibibornas vietoj vaiko, o ne gyvas kūdikis. Tragedija kažkokia doh.gif


Tragedija, kai gimdo bobos "pod petjdesjat" o ne kai jaunimas. Tevai pades, gal viskas bus visai gerai.
Atsakyti
Trumpai ir aiškiai, iš civilinio kodekso:
3.14 straipsnis. Santuokinis amžius

1. Santuoką leidžiama sudaryti asmenims, kurie santuokos sudarymo dieną yra aštuoniolikos metų.

2. Norinčio tuoktis, tačiau neturinčio aštuoniolikos metų asmens prašymu teismas supaprastinto proceso tvarka turi teisę sumažinti tokio asmens santuokinį amžių, bet ne daugiau kaip dvejais metais.

3. Nėštumo atveju teismas gali leisti tuoktis asmeniui, nesulaukusiam šešiolikos metų.

4. Teismas, spręsdamas klausimą dėl santuokinio amžiaus sumažinimo, turi teismo posėdyje išklausyti norinčio tuoktis nepilnamečio tėvų, globėjų ar rūpintojų nuomonę ir atsižvelgti į jo psichinę bei psichologinę būklę, turtinę padėtį ir svarbias priežastis, dėl kurių būtina sumažinti santuokinį amžių. Nėštumas – svarbi priežastis sumažinti santuokinį amžių.

5. Kai sprendžiamas klausimas dėl santuokinio amžiaus sumažinimo, valstybinė vaiko teisių apsaugos institucija privalo pateikti išvadą dėl santuokinio amžiaus sumažinimo tikslingumo ir ar tai atitinka nepilnamečio interesus.

Atsakyti