Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas ant stiklo

QUOTE(kristynka* @ 2012 03 12, 14:43)
o su kuo cia piesta ? g.gif
atsiprasau kad foto cituoju


Su priemone, skirta piešti ant stiklo smile.gif vadinamas kontūras ant stiklo
Va toks:
Kontūras
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2012 03 12, 14:26)
Su priemone, skirta piešti ant stiklo smile.gif vadinamas kontūras ant stiklo
Va toks:
Kontūras

va kaip jie vaadinasi. moklyklos laikais atsimenu piesem ir uzmirsau tai... o kur ju buna pirkt ? kazi kokiuose senukuose buna ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 03 12, 16:55)
va kaip jie vaadinasi. moklyklos laikais atsimenu piesem ir uzmirsau tai... o kur ju buna pirkt ? kazi kokiuose senukuose buna ?

emmm nea, nemanau, kad rasi senukuose. Aš perku specializuotose dekoro parduotuvėse, ten kur visą gėrį pardavinėja - dekupažo priemones, karoliukus, nu viską, kas skirta dekoravimui. Aš pirkau Kaune senamiestį Art Deco berods vadinasi, nors šiaip jų rasite visose tokio tipo parduotuvėse. P.s. galite drąsiai pirkti ir internetu, tikrai bus.
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2012 03 12, 16:24)
emmm nea, nemanau, kad rasi senukuose. Aš perku specializuotose dekoro parduotuvėse, ten kur visą gėrį pardavinėja - dekupažo priemones, karoliukus, nu viską, kas skirta dekoravimui. Aš pirkau Kaune senamiestį Art Deco berods vadinasi, nors šiaip jų rasite visose tokio tipo parduotuvėse. P.s. galite drąsiai pirkti ir internetu, tikrai bus.

mm kaunas tolokai, o pas mus mietuki tokiu as manau nera schmoll.gif o internetinei parduotuvei patartumete ?
gal kauno bazese kur yra ? g.gif
Atsakyti
turiu klausimeli. ar tarkim ant stiklines priklijavus piesineli su tais stiklo kepamais klijais reikia dar papildomai kazko tepti? (dekoruota stikline bus naudojama)
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 03 12, 20:40)
mm kaunas tolokai, o pas mus mietuki tokiu as manau nera schmoll.gif  o internetinei parduotuvei patartumete ?
gal kauno bazese kur yra ? g.gif


Aš perku šiose www.decotex.lt arba www.senasnaujas.lt 4u.gif
Bazėje gal ir bus, beet tikrai negaliu pasakyti kuriam sandėlį, nelabai ten lankausi. Jei jau nusigausit iki bazės, tai galit drąsiai ir iki senamiesčio nuvažiuoti.
Šiaip siūlau tada pirkti internetu
Atsakyti
Sveikos merginos ar butu norinciu man pagaminti indelius prieskoniams.. reiketu stiklinius indelius dekupazu padaryti..

Jei ka domina parasykite i AZ, gal sutarsime ka, esu is Kauno..

Galeciau ir pati pameginti bet man regis reikia daug priemoniu ir paskui finale jei nieko neiseis bus gaila ismestu pinigu.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 07 26, 11:41)
Puiki lekste  4u.gif As jau kazkada puode dejau apvalia, tai imesiu cia kvadratine.  biggrin.gif
O veliau kai jau kuryba galesiu pasimegaut, o ne uzsakymais, su idomesniais vaizdais pateiksiu  4u.gif
Mane tai labai domina tie auksavimo procesai ir sendiimo tada actu lygtais... bet paskaicius darbo eiga, labai daug prieoniu reikia... net tokiu, kuriu neaisku kur nusipirkti  g.gif todel vis stumiu si reikala tolyn...  blush2.gif
user posted image

user posted image

grazu 4u.gif
Atsakyti
Ačiū Alexi9 4u.gif , jau seniai tokias bedariau, kažin ar bedarysiu biggrin.gif

Stiklinis laikrodis, atvirkštinis dekupažas.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2012 05 10, 15:42)
Ačiū Alexi9  4u.gif , jau seniai tokias bedariau, kažin ar bedarysiu  biggrin.gif

Stiklinis laikrodis, atvirkštinis dekupažas.

user posted image

user posted image

user posted image


Labai labai grazu smile.gif
Atsakyti
tiesiog rankos niežti padaryti, ką nors panašaus, nes labai gražūs visų darbeliai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes,

Labai prasau jusu pagalbos unsure.gif Labai labai ieskau kas galetu dekupazuoti dukrytes krikstynoms buteli ir daiktadeze bigsmile.gif Gal turite kokiu pasiulymu kur rasti kas ta padarytu? O gal kuri is mamyciu tuo uzsiima smile.gif


Labai labai laukiu ziniu i AZ smile.gif nes temos neseku...
Atsakyti