Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Srove @ 2009 02 22, 22:59)
Lavasu diena rolleyes.gif 

Kaip skanu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 02 22, 21:59)
Lavasu diena rolleyes.gif

Oi kaip norėčiau tų lavašų, pasakiškai atrodo wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal galit pasakyti kurioje temoje buvo Nerytes ryziu makaronai su krevetemis blush2.gif Aciu 4u.gif
Pagal toki pavadinima nerandu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 23 vasario 2009 - 10:44
QUOTE(mergelė-širdelė @ 2009 02 22, 19:41)
i bulviu tarke svoguno reikia sutarkuot..
su padazu..
CCCP  lotuliukas.gif


labai skanu ir foto nerealios. super thumbup.gif reiktų ir man kada kugelį pabandyt, tik kad baisu dėl kalorijų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 02 23, 10:43)
Sveikos,
Gal galit pasakyti kurioje temoje buvo Nerytes ryziu makaronai su krevetemis  blush2.gif  Aciu  4u.gif
Pagal toki pavadinima nerandu  doh.gif

man rodos sitoj buvo, nes gaminau per valentadieni tai idejau gal kokia 15-16 d. pavartyk pagal data (o pavadinimas buvo man rodos krevetes kokosu piene g.gif )

JAU RADAU
http://www.supermama...?...&p=24074590

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 23 vasario 2009 - 12:19
kaip cia viskas skanu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 23 vasario 2009 - 13:29
O cia musu pietus
makaronai su mesyte ir darzovemis.
Patroskinam tarkuota morkyte, svoguna. Dedam mesyte (siuo atveju vakarykscius kepsniukus susmulkinau). Ipjaustom pomidoro. Dedam isvirtus makaronus. Gardinam grietine ir zalumynais
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 02 23, 13:50)
O cia musu pietus
makaronai su mesyte ir darzovemis.
Patroskinam tarkuota morkyte, svoguna. Dedam mesyte (siuo atveju vakarykscius kepsniukus susmulkinau). Ipjaustom pomidoro. Dedam isvirtus makaronus. Gardinam grietine ir zalumynais


paprasta ir skanu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 02 22, 21:59)
Puse miltu deti i dubeni(su druska) ir pilti verdanti vandeni intensyviai plakant plaktuvu, kad nesusidarytu gumuliuku.Sudeti sviesta, alieju, ismaisyti(man sunkiai maises, tai minkiau su ranka).Kai ataus ideti kiausini, ismaisyti gerai.Likusius miltus sumaisyti su kepimo milteliais ir uzminkyti svelnia minksta, elastinga tesla.Susukti i'' desra'' ir po gabaliuka atsipjovus, pasibarstant miltu iskocioti labai plonai, vos ne permatomai, apipjauti, uzdejus koki dangti ir kepti ikaitintoje keptuveje(be riebalu) abi puses pavartant, kol pradeda rausti burbuliukai.Iskepus iskart deti ant dregno ranksluoscio, kitu galu irgi dregnu, uzkloti, ir taip visus kisti po dregnu ranksluosciu.
user posted image



aš ne visai supratau šį receptą, nors labai sudomino. tai čia reikia dvi atskiras tešlas sumaišyti ar kaip? ir paskui jas kartu sumaišyt? atsiprašau, bet nesuprantu, kam ta antra elastinga tešla, ir kam pirma? blush2.gif
Atsakyti
Reiks išbandyt naminius lavašus, o tai pirktiniai man nelabai skanūs. ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti