Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

QUOTE(bonda @ 2009 04 28, 11:30)
labai super thumbup.gif  thumbup.gif
nu negi sunku kelis psl atgal atverst doh.gif


taip ir maniau, kad kam nors nepatiks , kad paklausiu kaip cia patikusius daiktus nusinerti smile.gif Labai merginos atsiprašau kad sutrukdžiau jūsų ramybę, bet tiesiog neužfiksavo mano akis tos schemutes vartant daugybę čia esančių puslapių su keliomis temomis. Galbūt jau buvo pavargusi mano akis. Tad labai atsiprašau, kad buvau tokia žioplike, kad paveiksliukas, kurio man reikėjo, prasprūdo pro akis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2009 04 28, 12:38)
taip ir maniau, kad kam nors nepatiks , kad paklausiu kaip cia patikusius daiktus nusinerti smile.gif Labai merginos atsiprašau kad sutrukdžiau jūsų ramybę, bet tiesiog neužfiksavo mano akis tos schemutes vartant daugybę čia esančių puslapių su keliomis temomis. Galbūt jau buvo pavargusi mano akis. Tad labai atsiprašau, kad buvau tokia žioplike, kad paveiksliukas, kurio man reikėjo, prasprūdo pro akis.  doh.gif

nereik ironizuot mirksiukas.gif bet tikrai atsibosta pastoviai po desimt sykiu kazkam kazka rodyt, kai katik buna ikelta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2009 04 28, 09:55)
Ir mes pasirodom  4u.gif
user posted image

wub.gif thumbup.gif labai gražu.

gal schemutę turit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitad @ 2009 04 28, 12:51)

gal schemutę turit? ax.gif

nugi perverskit sita ir kruva kitu nertu kepuriu temu doh.gif buvo ta schema n sykiu deta net su visais paaiskinimais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitad @ 2009 04 28, 12:51)
wub.gif  thumbup.gif  labai gražu.

gal schemutę turit? ax.gif

user posted image 4u.gif

Dabar pagalvojau, kad būtų gerai, jei kas deda kepuriuką, tai ir jo schemutę būtų galima pridėti, tada būtų ir mažiau klausimų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 28 balandžio 2009 - 13:06


Dabar pagalvojau, kad būtų gerai, jei kas deda kepuriuką, tai ir jo schemutę būtų galima pridėti, tada būtų ir mažiau klausimų biggrin.gif
[/quote]
Aciu uz aiskesne schemute,nes ankstesnej nebuvo imanoma ka iziuret thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2009 04 28, 13:05)


Dabar pagalvojau, kad būtų gerai, jei kas deda kepuriuką, tai ir jo schemutę būtų galima pridėti, tada būtų ir mažiau klausimų  biggrin.gif

yra net tokia tema thumbup.gif kur vien kepures ir schemos, be jokiu komentaru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 04 28, 13:43)
yra net tokia tema thumbup.gif kur vien kepures ir schemos, be jokiu komentaru thumbup.gif

rolleyes.gif gal tada galima nuorodėlę? Kažkaip akys neužkliuvo už tokios temelės 4u.gif Aš tik albumėlį turiu išsisaugojus, kur viena mamytė sudėjus visas kapurėles ir schemeles smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 28 balandžio 2009 - 13:48
QUOTE(*Maja* @ 2009 04 28, 13:46)
rolleyes.gif  gal tada galima nuorodėlę? Kažkaip akys neužkliuvo už tokios temelės  4u.gif Aš tik albumėlį turiu išsisaugojus, kur viena mamytė sudėjus visas kapurėles ir schemeles  smile.gif

prasom -aisku cia riektu visom geranoriskai papildyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 04 28, 13:51)
prasom -aisku cia riektu visom geranoriskai papildyt mirksiukas.gif

Super, bigsmile.gif aš būtinai papildysiu, tai ką turiu šiuo metu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzexxx @ 2009 04 22, 14:33)
gal kokia schele butu galima?  blush2.gif


Neriau pagal siaschemute mirksiukas.gif

O cia dar vienas ka tik pabaigtas kepuriukas bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(shara @ 2009 04 28, 14:05)
Neriau pagal siaschemute  mirksiukas.gif

O cia dar vienas ka tik pabaigtas kepuriukas bigsmile.gif

user posted image

Labai graži, ir tokia gaivi smile.gif
Atsakyti